Plodine katalog

(srijeda) 30.09.2026. - 06.10.2026. (utorak)


Nadolazeći katalog!




1. stranica sadrži:
harmony toaletni papir premium troslojni 16 rola mpc 02.05.2025. = 6,50 € 1 rola = 0,16 € 2 2 . . 59 59 € 16 rola 6.50 € -60% -60% coca-cola ili fanta gazirano piće mpc 02.05.2025. = 4,45 € 1 l = 1,00 € pile pileća prsa svježa bez kože cca 810 g mpc 02.05.2025. = 5,89 € zvijezda suncokretovo ulje mpc 02.05.2025. = 6,09 € 1 l = 1,50 € top cijena! već od hit cijena! 5 5 . . 99 99 € 4x 1 l xxl prilika! xxl prilika! top cijena! već od hit cijena! 3 3 . . 99 99 € 2x 2 l xxl prilika! xxl prilika! svježa svinjska lopatica bez kosti na pultu mpc 02.05.2025. = 5,69 € prepoznaješ na prvi pogled. mesnica domaća mandarina zemlja podrijetla hrvatska mpc 02.05.2025. = 2,49 € 1 kg = 1,00 € kako ga prepoznati? top cijena! već od hit cijena! 0 0 . . 40 40 € 100 g super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 4 4 . . 69 69 € 1 kg super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 99 99 € 2 kg super prilika! super prilika! -35% -35% kimbo kava odabrani proizvodi 55 g - 1 kg top cijena! već od hit cijena! 2 2 . . 59 59 € 1 kg ne propusti! ne propusti! ponuda vrijedi od srijede 30.09 do utorka 06.10.2026. ili do isteka zaliha. sve cijene su izražene u eurima s pdv-om. kupovina je moguća samo u količinama predviđenim za kućanstvo. fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka. izdanje 40/2026 gouda polutvrdi sir 45% m.m. mpc 18.06.2026. = 6,49 € 1 kg = 3,99 € nova ambalaža! 16 rola b e z k o s t i b e z k o s t i 2 kg 0 . 65 € / 100 g novo u ponudi! ponuda vrijedi od srijede 30.09. do 06.10. tjedan! str 6 - 8

2. stranica sadrži:
trajno sniženo 1.49 € -26% -26% 1 1 . . 09 09 € ponuda trajno sniženo 1.39 € -28% -28% 0 0 . . 99 99 € ponuda trajno sniženo 0.95 € -21% -21% 0 0 . . 75 75 € ponuda trajno sniženo 4.59 € -34% -34% 2 2 . . 99 99 € ponuda trajno sniženo 3.69 € -40% -40% 2 2 . . 19 19 € ponuda batiste šampon za suho pranje cherry 200 ml mpc 02.05.2025.=4,59 € 1 l = 14,95 € nivea dječje vlažne maramice soft&cream 57 komada mpc 02.05.2025.=3,69 € 1 kom = 0,04 € soavegel panirani jastučići mozzarella i rajčica smrznuti 200 g mpc 02.05.2025.=1,49 € 1 kg = 5,45 € frizo wok mix smrznuti 400 g mpc 19.05.2025.=1,39 € 1 kg = 2,48 € ‘z bregov euforija krem jogurt razne vrste 150 g mpc 21.07.2025.=1,05 € 1 kg = 5,00 € trajno sniženo 1.25 € -20% -20% 0 0 . . 99 99 € ponuda oreo keksi classic ili golden vanilija 66 g mpc 02.05.2025.=1,10 € 1 kg = 15,00 € trajno sniženo 1.49 € -33% -33% 0 0 . . 99 99 € ponuda zvečevo čokolada braco i seka ili mikado riža 75 g mpc 02.05.2025. = 1,19 € 1 kg = 13,20 € trajno sniženo 4.06 € -21% -21% 3 3 . . 19 19 € ponuda pik vrbovec tirolska kobasica polutrajni proizvod 400 g mpc 02.05.2025.=4,39 € 1 kg = 7,98 € trajno sniženo 5.39 € -25% -25% 3 3 . . 99 99 € ponuda histris kranjska kobasica polutrajni proizvod 340 g mpc 02.05.2025. = 4,90 € 1 kg = 11,74 € samo uz uštede prave! cijene plave 1.500 više od trajno sniženih proizvoda uz plodine card 2

3. stranica sadrži:
una tira gumeni bomboni medvjedići ili mix 450 g mpc 06.08.2026. = 3,99 € 1 kg = 7,76 € santangelo kroasani čokolada ili marelica 400 g mpc 07.09.2026. = 3,99 € 1 kg = 8,73 € dolci preziosi zobena pločica paw patrol ili princess multipack tamna čokolada 120 g mpc 24.08.2026. = 1,99 € 1 kg = 13,25 - 16,06 € dolci preziosi žitarice paw patrol ili princess čokolada ili med 300 g mpc 24.08.2026. = 2,99 € 1 kg = 7,63 € cerealitalia zobena pločica razne vrste 126 g mpc 24.08.2026. = 1,99 € 1 kg = 12,62 € plati manje 1.49 € -20% -20% 1 1 . . 19 19 € ponuda novo! novo! novo! novo! novo! novo! novo! novo! novo! novo! novo! novo! novo! novo! novo! novo! novo u ponudi! zavirite u naš dodatni katalog i pronađite sve za vaše kućne ljubimce ponuda vrijedi od četvrtka 01.10. do 14.10. 3 1 1 . . 59 59 € 120 g 1.99 € -20% -20% 2 2 . . 29 29 € 300 g 2.99 € -23% -23% 1 1 . . 59 59 € 126 g 1.99 € -20% -20% 3 3 . . 49 49 € 400 g -12% -12% 3.99 € 3 3 . . 49 49 € 450 g -12% -12% 3.99 € bits&bytes čips slani ili paprika, u tubi 100 g mpc 02.05.2025.=1,49 € 1 kg = 11,90 €

4. stranica sadrži:
mulino bianco keksi odabrane vrste 300 - 350 g -35% -35% fino gotova jela odabrane vrste 160 g mpc 02.05.2025. = 1,69 € 1 kg = 8,06 € tea adoro čaj odabrane vrste 20 - 80 g -40% -40% pedro gamberi smrznuti 500 g mpc 02.05.2025. = 7,99 € 1 kg = 7,98 € 1 1 . . 29 29 € 160 g 1.69 € -23% -23% mulini lasagne bolognese svježe 1 kg mpc 02.05.2025. = 4,79 € 3 3 . . 79 79 € 1 kg 5.29 € -28% -28% sve do -57% -57% barilla umaci i pesta odabrane vrste 400 g -40% -40% ilok graševina kvalitetno bijelo vino 5 l mpc 02.05.2025. = 16,99 € 1 l = 1,99 € 9 9 . . 95 95 € 5 l 16.99 € -41% -41% live sok kruška, marelica ili breskva 1 l mpc 20.03.2026. = 1,99 € top cijena! već od hit cijena! super prilika! 1 1 . . 39 39 € 1 l samo u plodinama 1.99 € -30% -30% 3 3 . . 99 99 € 500 g 7.99 € -50% -50% selection svježa pizza odabrane vrste 380 - 440 g -20% -20% 5 l 1 kg 4

5. stranica sadrži:
6 6 . . 99 99 € 14.99 € -53% -53% 1 1 . . 69 69 € 3.59 € -52% -52% violeta omekšivač za rublje flower kiss 2,7 l mpc 02.05.2025. = 6,79 € 1 l = 1,26 € 3 3 . . 39 39 € 2,7 l 6.79 € -50% -50% super jon sredstvo za čišćenje stakla odabrane vrste 650 ml mpc 02.05.2025. = 1,99 € 1 l = 1,45 € 0 0 . . 94 94 € 650 ml 1.89 € -50% -50% domestos wc osvježivači odabrane vrste 35 - 3x 50g -50% -50% vanish odstranjivač mrlja white ili pink liquid 3 l mpc 02.05.2025. = 17,99 € 1 l = 3,00 € 8 8 . . 99 99 € 3 l 20.99 € -57% -57% comprami kuhinjski ručnik 500 listića dvoslojni rola mpc 02.05.2025. = 4,99 € 2 2 . . 49 49 € rola 4.99 € -50% -50% clear šampon za kosu odabrane vrste 360 ml mpc 15.05.2026. = 6,49 € 1 l = 9,00 € 3 3 . . 24 24 € 360 ml 6.49 € -50% -50% jar tablete za strojno pranje posuđa odabrane vrste 60 - 100 komada mpc 02.03.2026. = 42,99 € 1 kom = 0,19 - 0,32 € 18 18 . . 99 99 € 60 - 100 komada 42.99 € -55% -55% staklene čaše a b c casa si sušilo za robu • u crnoj boji a b c 3 l 3 × 320 ml duljina sušenja cca 18 m 5

6. stranica sadrži:
tjedan! tvoj xxl izbor za velike uštede! kinder pingui mliječni desert mpc 02.05.2025. = 3,49 € 1 kg = 16,63 € president zagrebački svježi sir maxi mpc 02.05.2025. = 5,29 € 1 kg = 5,72 € ‘z bregov svježe mlijeko 3,2% m.m. mpc 02.05.2025. = 2,42 € 1 l = 1,14 € ‘z bregov vilikis grčki jogurt natur mpc 02.05.2025. = 3,79 € 1 kg = 3,54 € zdenka topljeni sir classic 35% m.m. mpc 02.05.2025. = 3,99 € 1 kg = 12,46 € rio mare tuna u maslinovom ulju *ocijeđene mase 312 g 6x 80 g mpc 02.05.2025. = 9,99 € 1 kg = 23,37 € 7 7 . . 29 29 € 6x 80 g 9.99 € -27% -27% president sir ribanac 35% m.m. mpc 02.05.2025. = 4,99 € 1 kg = 31,58 € top cijena! već od hit cijena! 3 3 . . 79 79 € 3x 40 g xxl prilika! xxl prilika! top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 99 99 € 1,75 l xxl prilika! xxl prilika! top cijena! već od hit cijena! 3 3 . . 19 19 € 900 g xxl prilika! xxl prilika! top cijena! već od hit cijena! 3 3 . . 99 99 € 8x 30 g xxl prilika! xxl prilika! top cijena! već od hit cijena! 3 3 . . 49 49 € 280 g xxl prilika! xxl prilika! top cijena! već od hit cijena! 2 2 . . 89 89 € 380 g xxl prilika! xxl prilika! 4 4 . .29 29 € 750 g meggle zrnati sir xxl mpc 30.12.2025. = 3,79 € 1 kg = 7,61 € top cijena! već od hit cijena! 4 4 . . 79 79 € 6x 1 l xxl prilika! xxl prilika! dukat trajno mlijeko 2,8 % m.m. mpc 02.05.2025. = 6,12 € 1 l = 0,80 € 6 x 80 g 1 l = 0,80 € 1 . 03 € / 1 l 6

7. stranica sadrži:
dobro buđola, pršut ili slanina narezak trajni proizvod mpc 02.05.2025. = 7,99 € 1 kg = 23,96 € cekin poliko, delko s paprikom ili extrawurst narezak mpc 02.05.2025. = 2,49 € 1 kg = 7,16 € kokos kocke xxl mpc 02.05.2025. = 6,63 € 1 kg = 6,88 € breskvice xxl mpc 02.05.2025. = 6,99 € 1 kg = 7,11 € kremšnita 6 komada xxl mpc 02.05.2025. = 4,99 € 1 kg = 6,98 € obiteljski mix xxl mpc 16.03.2026. = 8,29 € 1 kg = 7,66 € top cijena! već od hit cijena! 5 5 . . 99 99 € 250 g xxl prilika! xxl prilika! dukat brzo & fino vrhnje za kuhanje 20% m.m. mpc 02.05.2025. = 3,99 € 1 kg = 4,65 € top cijena! već od hit cijena! 2 2 . . 79 79 € 3x 200 g xxl prilika! xxl prilika! gavrilović pašteta čajna ili jetrena mpc 02.05.2025. = 4,99 € 1 kg = 9,98 € top cijena! već od hit cijena! 3 3 . . 99 99 € 4x 100 g xxl prilika! xxl prilika! top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 79 79 € 250 g xxl prilika! xxl prilika! top cijena! već od hit cijena! 6 6 . . 19 19 € 900 g xxl prilika! xxl prilika! top cijena! već od hit cijena! 6 6 . . 19 19 € 870 g xxl prilika! xxl prilika! top cijena! već od hit cijena! 4 4 . . 19 19 € 600 g xxl prilika! xxl prilika! top cijena! već od hit cijena! 6 6 . . 89 89 € 900 g xxl prilika! xxl prilika! mliječna šnita xxl mpc 02.05.2025. = 5,31 € 1 kg = 10,58 € top cijena! već od hit cijena! 5 5 . . 29 29 € 500 g xxl prilika! xxl prilika! top cijena! već od hit cijena! 5 5 . . 19 19 € 1100 g xxl prilika! xxl prilika! 7 linzeri xxl mpc 02.05.2025. = 6,63 € 1 kg = 4,72 €

8. stranica sadrži:
tjedan! tvoj xxl izbor za velike uštede! pip pčelarstvo cvjetni med 1200 g mpc 02.05.2025. = 7,99 € 1 kg = 4,58 € gavrilović family pack trajni proizvod mpc 02.05.2025. = 14,19 € 1 kg = 13,32 € 5 5 . . 49 49 € 1200 g 7.99 € -31% -31% ‘z bregov kiselo vrhnje 24 % m.m. mpc 24.11.2025. = 4,79 € 1 kg = 4,43 € 3 3 . . 99 99 € 900 g pivac svinjska mast mpc 02.05.2025. = 9,42 € 1 kg = 1,84 € top cijena! već od hit cijena! 4 4 . . 59 59 € 2,5 kg xxl prilika! xxl prilika! top cijena! već od hit cijena! 2 2 . . 19 19 € 2 l xxl prilika! xxl prilika! tuc krekeri slani mpc 16.06.2026. = 3,19 € 1 kg = 6,63 € top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 99 99 € 3x 100 g xxl prilika! xxl prilika! 8 top cijena! već od hit cijena! 11 11 . . 99 99 € 3x 300 g xxl prilika! xxl prilika! red bull energetsko piće 4x 0,25 l mpc 02.05.2025. = 6,29 € 1 l = 4,59 € 4 4 . . 59 59 € 4x 0,25 l 6.41 € -28% -28% to voćni nektar razne vrste mpc 02.05.2025. = 2,59 € 1 l = 1,10 €

9. stranica sadrži:
dash deterdžent za pranje rublja regular mpc 20.07.2026. = 37,99 € 1 kg = 3,81 € domestos gel za čišćenje sanitarija pine+lime mpc 18.09.2025. = 5,99 € 1 l = 2,75 € faks kapsule za pranje rublja color 2x 36 komada mpc 04.09.2026. = 29,99 € 1 kom = 0,18 € meri merino deterdžent za pranje rublja color ili black mpc 02.05.2025. = 10,62 € 1 l = 1,55 € čarli deterdžent za ručno pranje posuđa classic ili original mpc 02.05.2025. = 3,71 € 1 l = 1,83 € sensodyne pasta za zube flouride mpc 02.05.2025. = 6,63 € 1 l = 36,60 € nivea gel za tuširanje creme care ili creme soft 750 ml mpc 02.05.2025. = 8,89 € 1 l = 5,32 € 3 3 . . 99 99 € 750 ml 8.49 € -53% -53% 12 12 . . 99 99 € 2x 36 komada 29.99 € -56% -56% top cijena! već od hit cijena! 3 3 . . 99 99 € 1450 ml xxl prilika! xxl prilika! top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 39 39 € 80+20 komada xxl prilika! xxl prilika! top cijena! već od hit cijena! 2 2 . . 99 99 € 4x 72 komada xxl prilika! xxl prilika! top cijena! već od hit cijena! 6 6 . . 96 96 € 4,5 l xxl prilika! xxl prilika! top cijena! već od hit cijena! 5 5 . . 49 49 € 2x 75 ml xxl prilika! xxl prilika! top cijena! već od hit cijena! 3 3 . . 29 29 € 2x 900 ml xxl prilika! xxl prilika! plati manje 15.79 € -10% -10% 14 14 . . 21 21 € ponuda finish tablete za strojno pranje posuđa quantum ili quantum ultimate 80 ili 100 komada mpc 02.05.2025.=31,58 € 1 kom = 0,14 - 0,18 € 2 x 36 kom baby best dječje vlažne maramice mpc 02.05.2025. = 3,64 € 1 pakiranje = 0,75 € dix vlažne maramice za čišćenje mpc 02.05.2025. = 2,08 € 1 kom = 0,01 € pranja 105 750 ml 9 top cijena! već od hit cijena! 19 19 . . 99 99 € 5,25 kg xxl prilika! xxl prilika!

10. stranica sadrži:
campo kukuruz šećerac *ocijeđene mase 285 g 340 g mpc 02.05.2025. = 1,09 € 1 kg = 2,42 € campo grah bijeli ili smeđi mpc 19.03.2026. = 1,49 € 1 kg = 1,98 € campo šampinjoni rezani 200 g mpc 26.08.2026. = 0,99 € 1 kg = 7,39 € campo slanutak i leća 400 g mpc 23.03.2026. = 0,69 € 1 kg = 2,29 € plati manje 0.95 € -30% -30% 0 0 . . 66 66 € aktiviraj kupon campo kukuruz šećerac *ocijeđene mase 140 g 170 g mpc 22.07.2025.=0,95 € 1 kg = 4,71 € novo u ponudi! 3 x 150 g 0 0 . . 69 69 € xxxxx 1.09 € -36% -36% 0 0 . . 55 55 € xxxxx 0.69 € -20% -20% top cijena! već od hit cijena! 0 0 . . 65 65 € 800 g super prilika! super prilika! 0 0 . . 85 85 € xxxxx -14% -14% 0.99 € 10

11. stranica sadrži:
campo ketchup blagi 500 g mpc 02.05.2025. = 1,45 € 1 kg = 2,18 € campo pasirana rajčica mpc 02.05.2025. = 0,89 € 1 l = 1,30 € campo grah *ocijeđene mase 420 g 3x 150 g mpc 24.06.2025. = 2,49 € 1 kg = 4,74 € 1 1 . . 09 09 € xxxxx 1.59 € -31% -31% 1 1 . . 99 99 € xxxxx 2.49 € -20% -20% campo pasirana rajčica 2x 350 g mpc 02.05.2025. = 1,99 € 1 kg = 2,13 € 2 x 350 g 1 1 . . 49 49 € xxxxx 1.99 € -25% -25% top cijena! već od hit cijena! 0 0 . . 65 65 € 500 ml super prilika! super prilika! 500 ml 11

12. stranica sadrži:
gloria mljevena kava 400 g mpc 02.05.2025. = 7,79 € 1 kg = 16,23 € nescafe instant kava 2u1 ili 3u1 odabrane vrste mpc 02.05.2025. = 2,99 € 1 kg = 12,31 - 28,63 € -35% -35% kimbo kava odabrani proizvodi 55 g - 1 kg franck cappuccino odabrane vrste mpc 02.05.2025. = 3,89 € 1 kg = 20,56 - 29,38 € segafredo kava u zrnu intermezzo mpc 30.07.2025. = 19,99 € segafredo kava u kapsulama classico, intensto ili arabica kompatibilne s nespreso aparatom mpc 01.04.2026. = 9,99 € 1 kg = 52,22 € 6 6 . . 49 49 € 400 g -16% -16% 7.79 € 2 2 . . 29 29 € 80 - 186 g nescafe dolce gusto kava u kapsulama odabrane vrste mpc 02.05.2025. = 6,49 € 1 kg = 5,81 - 58,98 € 5 5 . . 19 19 € 88 - 256 g 3 3 . . 29 29 € 112 - 160 g 14 14 . . 99 99 € 1 kg 7 7 . . 99 99 € 153 g nescafe instant kava gold mpc 02.05.2025. = 21,99 € 1 kg = 49,97 € 18 18 . . 99 99 € 2x 190 g kafetijere odabrane vrste -30% -30% do do a b 1 kg novo u ponudi! novo u ponudi: kimbo kave! doživite strast i intenzivan okus iz srca napulja. 12

13. stranica sadrži:
caffe monaco kava u kapsulama odabrane vrste mpc 02.05.2025. = 3,99 € caffe monaco kava u zrnu 1 kg mpc 02.05.2025. = 14,99 € caffe monaco mljevena kava vakumirana 250 g mpc 02.05.2025. = 3,39 € 1 kg = 15,16 € caffe monaco instant kava ili cappuccino odabrane vrste 140 - 200 g mpc 02.05.2025. = 2,29 € 1 kg = 7,95 - 11,36 € caffe monaco mljevena kava mpc 02.05.2025. = 4,79 € 1 kg = 9,98 € caffe monaco instant kava odabrane vrste mpc 02.05.2025. = 6,99 € caffe monaco mljevena kava mpc 15.06.2026. = 4,99 € 1 kg = 9,98 € caffe monaco ledena kava odabrane vrste mpc 13.06.2025. = 1,39 € top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 69 69 € 52 - 112 g već od već od 10 10 . . 99 99 € 1 kg 14.99 € -26% -26% 3 3 . . 79 79 € 250 g 4.99 € -24% -24% 1 1 . . 59 59 € 140 - 200 g 1.99 € -20% -20% 4 4 . . 99 99 € 500 g top cijena! već od hit cijena! 2 2 . . 49 49 € 90 - 200 g već od već od 3 3 . . 99 99 € 400 g top cijena! već od hit cijena! 0 0 . . 79 79 € 230 - 238 ml već od već od 1 kg hlađeno 500 g 13 svjetski dan kave 1. listopada 2026.

14. stranica sadrži:
plati manje 3.49 € -37% -37% 2 2 . . 19 19 € ponuda plati manje 1.59 € -25% -25% 1 1 . . 19 19 € aktiviraj kupon plati manje 1.45 € -25% -25% 1 1 . . 08 08 € ponuda plati manje 2.65 € -25% -25% 1 1 . . 98 98 € ponuda plati manje 0.79 € -25% -25% 0 0 . . 59 59 € ponuda plati manje 0.79 € -25% -25% 0 0 . . 59 59 € ponuda mulini dvopek classic ili integralni 320 g mpc 02.05.2025.=1,46 € 1 kg = 3,38 € sol sitna 1 kg mpc 02.05.2025. = 0,76 € mulini glatko brašno t-550 1 kg mpc 29.12.2025.=0,79 € selection taralli multipack 280 g (8x35g) mpc 24.04.2026.=2,29 € 1 kg = 7,07 € kupon ! easy za listopad snizi 49 € 99 € 149 € 199 € plodine pšenična krupica gris 1 kg trolli gumeni bomboni kiseli crvi, kiss ili dino rex 100 g scala wc gel 1 l sprej protiv insekata 300 ml gelatino sladoled karamel 6x 52 ml gullon keksi digestive classic 400 g italdoro grah bijeli 400 g italdoro slanutak 400 g 14 frizo voćni mix smoothie smrznuti 400 g mpc 02.05.2025.=2,65 € 1 kg = 5,48 € frizo cvjetača smrznuta 400 g mpc 19.05.2025.=1,59 € 1 kg = 2,98 €

15. stranica sadrži:
plati manje 2.49 € -20% -20% 1 1 . . 99 99 € ponuda plati manje 0.95 € -16% -16% 0 0 . . 79 79 € ponuda mpc 02.05.2025.=0,95 € 1 kg = 2,39 € doline proteinski tekući jogurt 1,0% m.m. 330 g plati manje 0.99 € -10% -10% 0 0 . . 89 89 € aktiviraj kupon plati manje 1.25 € -20% -20% 0 0 . . 99 99 € ponuda plati manje 1.49 € -26% -26% 1 1 . . 09 09 € ponuda plati manje 3.29 € -50% -50% 1 1 . . 64 64 € ponuda plati manje 2.69 € -33% -33% 1 1 . . 79 79 € ponuda plati manje 3.49 € -42% -42% 1 1 . . 99 99 € aktiviraj kupon biscoletti keksi cacao twist punjeni 700 g mpc 02.05.2025.=3,49 € 1 kg = 2,84 € arabesca cappucino classic, čokolada, vanilija ili irish 200 g mpc 02.05.2025.=2,69 € 1 kg = 8,95 € plati manje 2.99 € -30% -30% 2 2 . . 09 09 € ponuda natura smokva suha 200 g mpc 02.05.2025.=2,69 € 1 kg = 8,20 € fattorie giacobazza aceto balsamico 500 ml mpc 02.05.2025.=2,99 € 1 l = 4,18 € plati manje 1.29 € -31% -31% 0 0 . . 89 89 € ponuda citra instant vitaminski napitak naranča ili limun 200 g mpc 02.05.2025.=1,29 € 1 kg = 4,45 € 15 plati manje 1.32 € -25% -25% 0 0 . . 99 99 € ponuda softy salvete troslojne, razne boje 33x33cm 20 komada mpc 02.05.2025.=1,19 € 1 kom = 0,04 € dix sredstvo za čiščenje stakla 1 l mpc 02.05.2025.=1,39 € dentabel pasta za zube 100 ml mpc 02.05.2025.=1,25 € 1 l = 9,90 € dix sredstvo za čiščenje kupaonice 1 l mpc 02.05.2025.=1,59 €

16. stranica sadrži:
mesnica plodine svježi juneći ćevapčići mpc 24.07.2026. = 4,95 € 1 kg = 7,98 € svježa domaća juneća rebra ili prsa s kostima u komadu ili narezana za kuhanje na pultu mpc 02.05.2025. = 9,69 € svježi pileći file na pultu mesnice mpc 02.05.2025. = 7,39 € plati manje 5.39 € -48% -48% 2 2 . . 79 79 € ponuda svježi svinjski file ekstra kategorija za brzu pripremu obroka mpc 02.05.2025. = 8,89 € svježi domaći juneći but bez kosti na pultu mpc 02.05.2025. = 14,69 € svježi domaći juneći vrat bez kosti za pečenje ili kuhanje na pultu mpc 02.05.2025. = 12,89 € svježa domaća juneća lopatica bez kosti u komadu ili narezana za pečenje i kuhanje na pultu mpc 02.05.2025. = 12,99 € mesnica plodine svježi minutni odrezak mpc 24.07.2026. = 4,29 € 1 kg = 6,98 € pik vrbovec svježe miješano mljeveno meso mpc 02.05.2025. = 5,09 € 1 kg = 7,39 € svježi denver black angus steak mpc 02.05.2025. = 9,49 € 1 kg = 26,63 € pik vrbovec svježi grill burger 400 g mpc 02.05.2025.=3,49 € 1 kg = 6,98 € top cijena! već od hit cijena! 3 3 . . 99 99 € 540 g super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 7 7 . . 99 99 € 300 g super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 3 3 . . 59 59 € 450 g super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 2 2 . . 79 79 € 400 g super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 4 4 . . 99 99 € 1 kg super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 9 9 . . 49 49 € 1 kg super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 5 5 . . 29 29 € 1 kg super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 13 13 . . 99 99 € 1 kg super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 12 12 . . 99 99 € 1 kg super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 12 12 . . 99 99 € 1 kg super prilika! super prilika! svježa janjetina na pultu mpc 02.05.2025. = 13,99 € top cijena! već od hit cijena! 11 11 . . 49 49 € 1 kg super prilika! super prilika! 16

17. stranica sadrži:
OD DOBAVLJAČA DO PULTA provjereni dobavljači redovite isporuke svježeg mesa provjera deklaracija i podrijetla kontrola temperature, svježine i obrade jasno označeno meso hrvatskog podrijetla Kontinuirano unapređena ponuda u suradnji s provjerenim dobavljačima. Kontrolirani lanac opskrbe i kvalitete mesa te trajno ulaganje u znanje osoblja mesnice. BABY BEEF – HRVATSKA JUNETINA Iza oznake Hrvatska junetina stoji oko 300 velikih i malih uzgajivača okupljenih u Udruzi Baby Beef. Junad se uzgaja i tovi na hrvatskim gospodarstvima, hranom s domaćih polja, a njezin se put jasno prati i označava. Prehrana bogata kukuruzom doprinosi stvaranju sitnih tragova masnoće unutar mesa. Upravo oni tijekom pripreme pomažu da junetina ostane sočna, mekana i punog okusa. U Plodine Mesnici pronađi svježu Hrvatsku junetinu, komade za grill i odležano meso. Svježa domaća juneća leđa s kostima u komadu ili narezana na pultu MPC 02.05.2025. = 10,29 € TOP cijena! Već od HIT cijena! 10 10 . . 99 99 € 1 kg Super prilika! Super prilika! 17

18. stranica sadrži:
lovački kruh mpc 02.05.2025. = 1,05 € 1 kg = 1,73 € samostanski kruh mpc 02.05.2025. = 1,50 € 1 kg = 3,23 € 1 1 . . 29 29 € 400 g ječmeni ili raženi kruh mpc 13.10.2025. = 1,39 € 1 kg = 2,18 - 2,73 € 1 1 . . 09 09 € 400 - 500 g njemačka žemlja mpc 02.05.2025. = 0,19 € 1 kg = 2,00 € 0 0 . . 13 13 € 65 g somun šlapica mpc 02.05.2025. = 0,49 € 1 kg = 3,25 € 0 0 . . 39 39 € 120 g fini domaći kruh u kalupu mpc 02.05.2025. = 1,59 € 1 kg = 1,82 € kruh hrskavo zlato mpc 02.05.2025. = 1,72 € 1 kg = 2,83 € 1 1 . . 19 19 € 420 g kukuruzni klipić mpc 02.05.2025. = 0,53 € 1 kg = 4,12 € 0 0 . . 35 35 € 80 g somun mini mpc 02.05.2025. = 0,23 € 1 kg = 3,20 € 0 0 . . 16 16 € 50 g top cijena! već od hit cijena! 0 0 . . 69 69 € 400 g super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 09 09 € 600 g super prilika! super prilika! 18

19. stranica sadrži:
nugat torta mpc 02.05.2025. = 13,27 € 1 kg = 9,99 € 8 8 . . 49 49 € 850 g pizza šunka - sir mpc 12.05.2026. = 1,39 € 1 kg = 7,92 € 0 0 . . 99 99 € 125 g krafna s voćnim punjenjem od marelice mpc 02.05.2025. = 0,59 € 1 kg = 8,00 € 0 0 . . 48 48 € 60 g croissant sa šunkom i sirom mpc 02.05.2025. = 0,89 € 1 kg = 6,94 € 0 0 . . 59 59 € 85 g mix mađarica i čupavaca ručno rađeni xxl mpc 02.05.2025. = 8,49 € 1 kg = 10,24 € burek motani sa sirom mpc 14.05.2025. = 1,29 € 1 kg = 4,05 € 0 0 . . 89 89 € 220 g rolica pizza mpc 02.05.2025. = 0,89 € 1 kg = 8,25 € torta ledeni vjetar mpc 04.08.2025. = 10,99 € 1 kg = 10,61 € 8 8 . . 49 49 € 800 g štrudla od lisnatog tijesta s jabukama, sirom ili višnjama mpc 02.05.2025. = 1,45 € 1 kg = 7,93 € 1 1 . . 19 19 € 150 g 0 0 . . 66 66 € 80 g meksička rolica mpc 02.05.2025. = 1,09 € 1 kg = 6,27 € top cijena! već od hit cijena! 0 0 . . 69 69 € 110 g super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 7 7 . . 99 99 € 780 g super prilika! super prilika! 19

20. stranica sadrži:
ravno na naše police S DOMAĆIH POLJA domaće svježe sezonsko D O M A Ć E G S E Z O N A Slijedim srce, BIRAM NAŠE. 20

21. stranica sadrži:
pa ž ljiv o u z g o j e n i s v j e ž e u b r a n o s n a š i h p o l j a · o k u s k o j i v r a ć a u d o m a ć u k u h i n j u , k o j i j e s r c u b l i z a k iz domaće proizvodnje neusporediva svježina i okus od polja do trgovine u najkraćem roku intezivniji okusi i aroma je vrijeme kada na našim policama možete pronaći svježi mladi luk i poriluk, ravno s međimurskih ravnica hrvatski proizvođači i obiteljska gospodarstva omogućuju nam da u vaš dom donesemo voće i povrće poznatog podrijetla i provjerenih standarda uzgoja i kvalitete. listopad najbolje je kad je domaće 21

22. stranica sadrži:
zelena tikvica zemlja podrijetla španjolska mpc 02.05.2025. = 1,79 € top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 19 19 € 1 kg super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 5 5 . . 99 99 € super prilika! super prilika! domaći krumpir zemlja podrijetla hrvatska mpc 02.05.2025. = 3,49 € 1 kg = 0,29 € top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 45 45 € 5 kg super prilika! super prilika! miris tradicije iz srca domovine domaća rajčica zemlja podrijetla hrvatska mpc 02.05.2025. = 2,49 € top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 49 49 € 1 kg super prilika! super prilika! domaća jabuka idared zemlja podrijetla hrvatska mpc 02.05.2025. = 1,39 € top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 29 29 € 1 kg super prilika! super prilika! borovnica zemlja podrijetla peru mpc 02.05.2025. = 1,49 € 1 kg = 12,72 € crvena paprika roga zemlje podrijetla hrvatska, sjeverna makedonija mpc 02.05.2025. = 2,49 € 1 kg = 1,78 € top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 59 59 € 125 g super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 0 0 . . 89 89 € 500 g super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 4 4 . . 49 49 € super prilika! super prilika! šljiva okrugla zemlja podrijetla italija mpc 02.05.2025. = 3,29 € top cijena! već od hit cijena! 0 0 . . 99 99 € 1 kg super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 2 2 . . 69 69 € super prilika! super prilika! plati manje 1.29 € -46% -46% 0 0 . . 69 69 € ponuda limun zemlje podrijetla južnoafrička republika, turska 500 g mpc 09.10.2025.=1,52 € 1 kg = 1,38 € domaća krizantema visina ø 45 cm lončanica ø 20 cm visina ø 45 cm lončanica ø 25 cm domaća krizantema krizantema rainbow mix lončanica ø 12 cm visina 26 cm naše. 5 kg uvijek svježe ! 500 g 500 g 125 g 22

23. stranica sadrži:
top cijena! već od hit cijena! 2 2 . . 49 49 € super prilika! super prilika! ruža mix lončanica ø 10,5 cm visina 25 cm lončanica ø 12 cm visina 30 cm ciklama lončanica ø 11 cm visina 20cm trix maćuhica lončanica ø 14 cm visina 27 cm krizantema madiba mix lončanica ø 12 cm visina 20 cm krizantema special mix lončanica ø 11 cm visina 23 cm filodendron princess lončanica ø 12 cm visina 25 cm krizantema carnaval lončanica ø 10,5 cm visina 35 cm mlječika lactea lončanica ø 9 cm visina 35 cm rozi anturij top cijena! već od hit cijena! 4 4 . . 39 39 € super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 4 4 . . 99 99 € super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 2 2 . . 19 19 € super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 3 3 . . 49 49 € super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 2 2 . . 79 79 € super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 3 3 . . 99 99 € super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 39 39 € super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 2 2 . . 49 49 € super prilika! super prilika! 3 3 . . 19 19 € xxxxx 4.49 € -28% -28% -29% 3.89 € 5.49 € • 14 cm scheurich keramička vaza • 12 cm a b 23

24. stranica sadrži:
pile svježi pileći batak ili zabatak cca 500 g mpc 02.05.2025. = 4,09 € pile svježe grill pile na podlošku cca 1,5 kg mpc 02.05.2025. = 3,09 € pile pileći file svježi cca 800 g mpc 02.05.2025. = 7,39 € pile mini file svježi mpc 02.05.2025. = 4,19 € top cijena! već od hit cijena! 2 2 . . 59 59 € 1 kg super prilika! super prilika! pile pileća krila svježa cca 500 g mpc 02.05.2025. = 4,19 € top cijena! već od hit cijena! 2 2 . . 89 89 € 1 kg super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 99 99 € 1 kg super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 3 3 . . 49 49 € 400 g super prilika! super prilika! pile pileća zadnja četvrt svježa cca 650 g mpc 02.05.2025. = 2,79 € top cijena! već od hit cijena! 5 5 . . 49 49 € 1 kg super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 2 2 . . 69 69 € 1 kg super prilika! super prilika! gavrilović šunka u ovitku polutrajni proizvod mpc 02.05.2025. = 12,69 € 1 kg = 7,90 € gavrilović graničarska kobasica maxi trajni proizvod mpc 02.05.2025. = 19,69 € 1 kg = 13,90 € top cijena! već od hit cijena! 0 0 . . 79 79 € 100 g super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 39 39 € 100 g super prilika! super prilika! novi izgled! 3 . 32 € 24

25. stranica sadrži:
brok brancin svježi očišćeni cca 650 g belje kulenova seka trajni proizvod mpc 02.05.2025. = 24,49 € 1 kg = 17,90 € mpc 08.06.2026. = 16,99 € meduza tuna odrezak svježi pik vrbovec sendvič salama trajni proizvod mpc 02.05.2025. = 15,90 € 1 kg = 11,90 € mpc 02.05.2025. = 5,99 € 1 kg = 24,95 € meduza lignja očišćena svježa mpc 02.05.2025. = 9,99 € 1 kg = 16,58 € 1 1 . . 19 19 € 100 g top cijena! već od hit cijena! 4 4 . . 99 99 € 200 g super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 8 8 . . 29 29 € 500 g super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 13 13 . . 19 19 € 500 g super prilika! super prilika! plati manje 7.49 € -22% -22% 5 5 . . 79 79 € aktiviraj kupon cekin pileći medaljoni panirani smrznuti 660 g mpc 02.05.2025.=7,69 € 1 kg = 8,77 € aia pureći batak sa zabatkom svježi cca 2,2 kg mpc 02.05.2025. = 5,99 € 3 3 . . 99 99 € 1 kg uvijek svježe ! uvijek svježe ! uvijek svježe ! 25 1 1 . . 79 79 € 100 g

26. stranica sadrži:
GUŠTI Dimljeni hamburger polutrajni proizvod MPC 02.05.2025. = 6,49 € 1 kg = 5,90 € GUŠTI Kračice vakuum pakiranje polutrajni proizvod MPC 02.05.2025. = 5,79 € GUŠTI Pečena šunka polutrajni proizvod MPC 02.05.2025. = 9,49 € 1 kg = 6,90 € PIK VRBOVEC Fina šunka polutrajni proizvod MPC 02.05.2025. = 15,90 € 1 kg = 11,80 € GUŠTI Domaća suha slanina vakuum pakiranje trajni proizvod MPC 02.05.2025. = 13,59 € 1 kg = 9,90 € SAN MICHELE Suha šunka delikates trajni proizvod MPC 02.05.2025. = 19,99 € 1 kg = 15,90 € 1 1 . . 18 18 € 100 g 0 0 . . 69 69 € 100 g VINDON Royal pureća šunka polutrajni proizvod MPC 02.05.2025. = 16,99 € 1 kg = 13,90 € 4 4 . . 90 90 € 1 kg 0 0 . . 59 59 € 100 g TOP cijena! Već od HIT cijena! 1 1 . . 59 59 € 100 g Super prilika! Super prilika! TOP cijena! Već od HIT cijena! 1 1 . . 39 39 € 100 g Super prilika! Super prilika! TOP cijena! Već od HIT cijena! 0 0 . . 99 99 € 100 g Super prilika! Super prilika! PIVAC Buđola trajni proizvod MPC 02.05.2025. = 22,89 € 1 kg = 15,90 € 1 1 . . 59 59 € 100 g POTRAŽI NA USLUŽNOM PULTU 26

27. stranica sadrži:
podravka jeger polutrani proizvod mpc 23.02.2026. = 10,99 € 1 kg = 9,90 € pisinium istarska kobasica za pečenje ljuta ili obična mpc 02.05.2025. = 6,39 € 1 kg = 13,30 € plati manje 1.95 € -23% -23% 1 1 . . 49 49 € ponuda 0 0 . . 99 99 € 100 g cekin hrenovke od pilećeg mesa mpc 02.05.2025. = 7,99 € 1 kg = 2,49 € cekin delko s paprikom polutrajni proizvod mpc 02.05.2025. = 2,65 € 1 kg = 3,98 € 1 1 . . 99 99 € 500 g plati manje 1.19 € -16% -16% 0 0 . . 99 99 € ponuda mesni narezak 150 g mpc 02.05.2025.=1,19 € 1 kg = 6,60 € plati manje 4.69 € -14% -14% 3 3 . . 99 99 € ponuda plodine pučka kobasica polutrajni proizvod 750 g mpc 02.05.2025.=4,69 € 1 kg = 5,32 € poli hrenovke odabrane vrste mpc 23.06.2026. = 2,39 € 1 kg = 6,03 - 7,65 € gavrilović salama narezak odabrane vrste mpc 02.05.2025. = 2,19 € 1 kg = 11,92 - 14,90 € 1 1 . . 49 49 € 100 - 125 g top cijena! već od hit cijena! 2 2 . . 99 99 € 1200 g super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 3 3 . . 99 99 € 300 g super prilika! super prilika! 1 1 . . 99 99 € 290 - 330 g mpc 02.05.2025.=1,89 € 1 kg = 2,98 € aia wudy posebna salama polutrajni proizvod 500 g 27 2 2 . . 69 69 € 1200 g perutnina extra ili posebna pileća ili pureća polutrajna kobasica mpc 02.05.2025. = 3,79 € 1 kg = 2,24 €

28. stranica sadrži:
doline tekući jogurt 2,8% m.m. mpc 02.05.2025. = 1,59 € `z bregov proteinski napitak pistacija, bijela čokolada - malina, jagoda, vanilija ili čokolada mpc 02.05.2025. = 2,52 € 1 l = 3,98 € `z bregov čokoladno mlijeko odabrane vrste 200 ml - 1 l -20% -20% zvijezda majoneza delikates ili light mpc 02.05.2025. = 4,99 € 1 kg = 6,92 € njemački maslac 82% m.m. mpc 02.05.2025. = 2,79 € 1 kg = 4,60 € el pastor sir iberico polutvrdi mpc 02.05.2025. = 15,99 € 1 kg = 12,90 € zott monte maxi ili white mpc 02.05.2025. = 2,65 € 1 kg = 5,48 € 2 2 . . 19 19 € 4x 100 g 1 1 . . 99 99 € 500 g top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 19 19 € 1 kg super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 29 29 € 100 g super prilika! super prilika! 4 4 . . 29 29 € 620 g 1 1 . . 15 15 € 250 g 1 kg 1 kg 2 . 99 € 28 vindija puding vanilija ili čokolada mpc 02.05.2025. = 0,65 € 1 kg = 3,92 € 0 0 . . 49 49 € 125 g doline kefir 2,8% m.m. mpc 02.05.2025. = 1,72 € top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 49 49 € 1 kg super prilika! super prilika!

29. stranica sadrži:
prefino okruglice sa šljivama, marelicom ili kakaom, smrznute 600 g - 1 kg -20% -20% frizo minestrone s 12 ili 18 vrsta povrća 400 g mpc 22.04.2026. = 2,49 € 1 kg = 4,98 € 1 1 . . 99 99 € 400 g 2.49 € -20% -20% galbani sir mozzarella meki punomasni mpc 02.05.2025. = 2,19 € 1 kg = 15,92 € doline sir rezani odabrane vrste mpc 02.05.2025. = 2,09 € 1 kg = 11,93 € 1 1 . . 99 99 € 125 g top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 79 79 € 150 g super prilika! super prilika! 29 dukat dukatela mliječni namaz original ili s povrćem mpc 02.05.2025. = 1,69 € 1 kg = 9,93 € selection livanjski sir tvrdi punomasni mpc 02.05.2025. = 5,99 € 1 kg = 14,97 € ledo rođendanska ili čokoladna torta smrznuta mpc 02.05.2025. = 17,99 € perla lignja kolutići i krakovi smrznuti mpc 02.05.2025. = 5,99 € 1 kg = 11,40 € barba oslić bez glave smrznuti mpc 02.05.2025. = 4,49 € karla ravioli ili tortelini odabrane vrste mpc 09.07.2026. = 2,59 € 1 kg = 7,96 € 1 1 . . 49 49 € 150 g 4 4 . . 49 49 € 300 g 15 15 . . 99 99 € 1 kg 3 3 . . 99 99 € 350 g 3 3 . . 99 99 € 1 kg 1 1 . . 99 99 € 250 g

30. stranica sadrži:
riso gallo riža odabrane vrste -30% -30% podravka ajvar blagi ili ljuti 350 g mpc 02.05.2025. = 2,49 € 1 kg = 5,57 € podravka rajčica odabrani proizvodi 120 g - 680 g, 500 ml -25% -25% belje pšenično brašno glatko t- 550 5 kg mpc 02.05.2025. = 3,84 € 1 kg = 0,63 € zvijezda krastavci delikates *ocijeđene mase 350 ml mpc 02.05.2025. = 2,99 € 1 kg = 6,83 € rummo tjestenina odabrane vrste 500 g mpc 02.05.2025. = 3,15 € 1 kg = 3,18 € 1 1 . . 95 95 € 350 g 2.49 € -21% -21% 3 3 . . 15 15 € 5 kg -17% -17% 3.84 € 1 1 . . 59 59 € 500 g 1.99 € -20% -20% barilla tjestenina spaghetti ili fusilli mpc 02.05.2025. = 1,95 € 1 kg = 1,88 € 0 0 . . 94 94 € 500 g 2 2 . . 39 39 € 670 g 2.99 € -20% -20% clemente maslinovo ulje ekstra djevičansko 1 l mpc 02.05.2025. = 7,99 € 4 4 . . 79 79 € xxxxx 7.99 € -40% -40% barba sardina u biljnom ulju ili s povrćem *ocijđene mase 75,6 g mpc 02.05.2025. = 1,09 € 1 kg = 13,10 € 0 0 . . 99 99 € 108 g barba tuna salata mexicana, mediterana ili kus kus 160 g mpc 02.05.2025. = 2,65 € 1 kg = 10,56 € 1 1 . . 69 69 € 160 g 2.29 € -26% -26% develey umaci i ketchup razne vrste 250 ml i 450 ml -30% -30% 0 . 80 € / 1 kg 30

31. stranica sadrži:
oho! indijski orah sirovi mpc 11.06.2026. = 4,99 € 1 kg = 9,98 € oho! badem jezgra mpc 25.02.2026. = 5,99 € 1 kg = 7,98 € oho! energetski ili studentski miks mpc 11.06.2026. = 5,79 € 1 kg = 6,98 € 3 3 . . 99 99 € 400 g 3 3 . . 99 99 € 500 g 3 3 . . 49 49 € 500 g kotanyi začini u bočicama odabrane vrste -40% -40% podravka krem juhe odabrane vrste -25% -25% indomie instant noodles odabrane vrste 350 - 375 g mpc 02.05.2025. = 2,09 € 1 kg = 4,77 - 5,11 € 1 1 . . 79 79 € 350 - 375 g -14% -14% 2.09 € poco loco tortilje odabrane vrste 245 - 370 g -30% -30% mulino bianco rezani kruh odabrane vrste -15% -15% orah jezgra 500 g mpc 02.05.2025. = 6,5 € 1 kg = 7,58 € 3 3 . . 79 79 € 500 g 4.99 € -24% -24% podravka pekmez od šljiva mpc 02.05.2025. = 4,49 € 1 kg = 5,44 € 3 3 . . 59 59 € 660 g 31 marjan voće pistacija u ljusci 300 g mpc 02.05.2025. = 8,29 € 1 kg = 15,17 € 4 4 . . 55 55 € 300 g 8.29 € -45% -45%

32. stranica sadrži:
plati manje 0.99 € -20% -20% 0 0 . . 79 79 € ponuda bits&bytes kikiriki slani ili u omotaču, odabrane vrste 150 - 250 g mpc 02.05.2025. = 1,49 € 1 kg = 4,36 - 7,27 € polleo sniženje odabranih proizvoda mpc 24.08.2026. = 34,99 € nestle žitarice nesquik, cookie crisp, lion ili fitness 600 - 625 g mpc 02.05.2025. = 6,29 € 1 kg = 6,86 - 7,15 € dobra zobena kaša čokolada, malina, šumsko voće ili jabuka/cimet 260 g mpc 02.05.2025. = 3,25 € 1 kg = 7,65 € live gluten free odabrani proizvodi bez glutena -20% -20% smokice flips maslac, sir, teriyaki piletina ili chilli-limeta mpc 02.06.2026. = 1,39 € 1 kg = 12,82 € 1 1 . . 09 09 € 85 g chio čipi čips odabrane vrste 120 - 130 g mpc 02.05.2025. = 2,19 € 1 kg = 14,54 € 32 1 1 . . 09 09 € 100 g -15% -15% 1.29 € bits&bytes čips odabrane vrste 100 g mpc 02.05.2025. = 1,29 € 1 kg = 10,90 € bits&bytes tortilja čips slani, sir ili chili 150 g mpc 02.05.2025.=1,19 € 1 kg = 5,27 € 1 1 . . 09 09 € 150 - 250 g 1.49 € -26% -26% top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 99 99 € već od već od 1 1 . . 99 99 € 260 g 2.69 € -26% -26% 4 4 . . 29 29 € 600 - 625 g 5.79 € -25% -25% 1 1 . . 89 89 € 120 - 130 g -13% -13% 2.19 €

33. stranica sadrži:
kiki ili bronhi bomboni original mpc 02.05.2025. = 2,39 € 1 kg = 8,95 € kraš čokoladne napolitanke 430 g mpc 25.03.2026. = 6,69 € 1 kg = 9,98 € 4 4 . . 29 29 € 430 g mcvitie’s keksi digestive, choco+original bez šećera mpc 12.02.2026. = 4,99 € 1 kg = 6,91 € 2 2 . . 99 99 € 433 g roshen odabrani proizvodi mpc 14.06.2025. = 5,49 € 1 1 . . 65 65 € 99 g moto keksi kakao ili kakao/mlijeko 288 g mpc 02.05.2025. = 2,99 € 1 kg = 6,91 € biscoletti keksi duo, čokolada ili vanilija 500 g mpc 02.05.2025. = 2,29 € 1 kg = 3,58 € biscoletti keksi punjeni kremom od lješnjaka 175 g mpc 02.05.2025. = 1,99 € 1 kg = 7,37 € 33 1 1 . . 79 79 € 200 g milka keksi i biskviti odabrane vrste 140 - 260 g mpc 02.05.2025. = 3,39 € 1 kg = 9,58 - 17,79 € 2 2 . . 49 49 € 140 - 260 g top cijena! već od hit cijena! 0 0 . . 69 69 € već od već od choco rice čokolada s rižom 200 g mpc 02.05.2025. = 3,49 € 1 kg = 11,45 € 2 2 . . 29 29 € 200 g 3.29 € -30% -30% balconi ili dalcolle odabrani proizvodi mpc 09.01.2026. = 4,99 € top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 35 35 € 175 - 350 g već od već od 1 1 . . 99 99 € 288 g 1 1 . . 79 79 € 500 g 2.29 € -21% -21% 1 1 . . 29 29 € 175 g 1.99 € -35% -35%

34. stranica sadrži:
biscoletti čajni kolutići classic ili s kakao preljevom 700 g mpc 02.05.2025. = 2,59 € 1 kg = 2,56 € biscoletti keksi s punjenjem od naranče, maline ili marelice 150 g mpc 02.05.2025. = 1,19 € 1 kg = 6,60 € jaffa crvenka keksi i biskviti odabrane vrste 36 - 300 g -20% -20% lindor praline odabrane vrste 200 g mpc 02.05.2025. = 6,99 € 1 kg = 33,70 € lino lada krem namaz duo, milk, kokos ili gold 350 - 400 g mpc 02.05.2025. = 3,99 € 1 kg = 8,23 - 9,40 € pringles čips odabrane vrste mpc 02.05.2025. = 3,49 € 1 kg = 10,48 - 10,81 € schogetten čokolada odabrane vrste mpc 02.05.2025. = 1,39 € 1 kg = 12,90 € 3 3 . . 29 29 € 350 - 400 g -17% -17% 3.99 € bajadera bombonijera odabrane vrste 87 - 500 g -25% -25% 1 1 . . 29 29 € 100 g 6 6 . . 74 74 € 200 g 8.99 € -25% -25% kraš napolitanke odabrane vrste mpc 02.05.2025. = 3,19 € 1 kg = 5,45 € 2 2 . . 29 29 € 420 g twix, snickers, mars ili bounty čokoladica mpc 02.05.2025. = 1,99 € top cijena! već od hit cijena! 0 0 . . 99 99 € 70 - 112,5 g već od već od 34 top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 73 73 € 160 - 165 g super prilika! super prilika! 0 0 . . 99 99 € 150 g -16% -16% 1.19 € 1 1 . . 79 79 € 700 g 2.59 € -30% -30%

35. stranica sadrži:
martini vermouth bianco ili vermouth fiero aromatizirano vino 0,7 l mpc 02.05.2025. = 16,49 € 1 l = 12,29 € jamnica sensation gazirano piće odabrane vrste 1,5 l mpc 02.05.2025. = 1,69 € 1 l = 0,93 € 1 1 . . 39 39 € 1,5 l -17% -17% 1.69 € pepsi, mirinda ili 7up gazirani sok 0,33 l mpc 02.04.2026. = 0,99 € 1 l = 2,58 € happy day voćni sok odabrane vrste mpc 02.05.2025. = 3,49 € juicy ledeni čaj breskva, jagoda - vanilija limun ili šumsko voće 1,5 l mpc 14.10.2025. = 1,65 € 1 l = 0,93 € 1 1 . . 39 39 € 1,5 l 1.95 € -28% -28% dana voćni sirup odabrane vrste 1 l mpc 02.05.2025. = 2,99 € bacardi rum carta blanca ili spiced 0,7 l mpc 02.05.2025. = 17,99 € 1 l = 18,56 € 2 2 . . 59 59 € 1 l -13% -13% 2.99 € 12 12 . . 99 99 € 0,7 l 18.49 € -29% -29% top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 49 49 € 1 l već od već od 0 0 . . 85 85 € 0,33 l -14% -14% 0.99 € 12 12 . . 29 29 € 0,7 l 16.49 € -25% -25% 2 . 99 € 35 sok od naranče 100 % 1 l mpc 02.05.2025. = 3,33 € 2 2 . . 99 99 € xxxxx -10% -10% 3.33 €

36. stranica sadrži:
cannella liker 0,7 l mpc 02.05.2025. = 25,02 € 1 l = 28,56 € 19 19 . . 99 99 € 0,7 l 25.02 € -20% -20% zvečevo jaka alkoholna pića odabrane vrste 0,7 l ili 1 l -15% -15% plati manje 6.79 € -22% -22% 5 5 . . 29 29 € aktiviraj kupon plati manje 11.99 € -16% -16% 9 9 . . 99 99 € ponuda cream club liker 0,7 l mpc 02.05.2025.=7,02 € 1 l = 7,56 € moonshine runners whiskey 0,7 l mpc 02.05.2025.=12,02 € 1 l = 14,27 € plati manje 1.25 € -20% -20% 0 0 . . 99 99 € ponuda pecsi pivo radler razne vrste 0,5 l mpc 02.05.2025.=1,25 € 1 l = 1,98 € erdutski vinogradi bijelo, crno ili rosé kvalitetno vino odabrane vrste 0,75 l mpc 02.05.2025. = 6,99 € 1 l = 6,65 € 4 4 . . 99 99 € 0,75 l 6.99 € -28% -28% kozel ili pilsner urquell pivo premium lager, dark ili pilsner mpc 02.05.2025. = 7,99 € top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 09 09 € već od već od 36

37. stranica sadrži:
migliorgatto hrana za mačke govedina ili perad 405 g mpc 02.05.2025. = 0,86 € 1 kg = 1,70 € berci hrana za pse govedina 10 kg mpc 02.05.2025. = 12,99 € 1 kg = 1,10 € gourmet gold hrana za mačke odabrane vrste 85 g mpc 02.05.2025. = 0,89 € 1 kg = 6,94 € 10 10 . . 99 99 € 10 kg -15% -15% 12.99 € -33% -33% 0 0 . . 59 59 € 85 g 0.89 € 0 0 . . 69 69 € 405 g -19% -19% 0.86 € garnier dezodorans ili roll on odabrani proizvodi mpc 02.05.2025. = 5,09 € 1 l = 23,27 - 69,80 € 3 3 . . 49 49 € 50 - 150 ml 1 1 . . 79 79 € 2 role softy papirnati ručnici limun dvoslojni 98 listića mpc 02.05.2025. = 2,39 € 1 rola = 0,90 € 10 kg 37

38. stranica sadrži:
always higijenski ulošci odabrane vrste mpc 02.05.2025. = 6,10 € 1 kom = 0,07 - 0,15 € 2 2 . . 99 99 € 20 - 40 komada violeta vlažne maramice ili vlažni toaletni papir odabrane vrste mpc 02.05.2025. = 7,95 € violeta pelene za djecu double care odabrane vrste mpc 02.05.2025. = 17,99 € esens tekući sapun odabrane vrste mpc 02.05.2025. = 1,19 € dove odabrani proizvodi mpc 02.05.2025. = 8,63 € top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 15 15 € već od već od top cijena! već od hit cijena! 2 2 . . 29 29 € već od već od gillette odabrani proizvodi mpc 11.08.2026. = 48,99 € top cijena! već od hit cijena! 0 0 . . 99 99 € već od već od top cijena! već od hit cijena! 9 9 . . 99 99 € 44 - 66 komada već od već od top cijena! već od hit cijena! 0 0 . . 99 99 € 1 l hit hit cijena! cijena! 38

39. stranica sadrži:
oral b odabrani proizvodi mpc 23.03.2026. = 89,99 € rubel deterdžent za rublje power fresh 120 pranja mpc 02.05.2025. = 11,89 € 1 kg = 1,22 € plati manje 3.99 € -50% -50% 1 1 . . 99 99 € ponuda persil deterdžent za rublje 110 pranja universal freshness silan mpc 02.05.2025. = 24,99 € 1 kg = 3,97 € 23 23 . . 99 99 € 6,05 kg dix deterdžent za pranje rublja tekući, color ili universal mpc 02.05.2025. = 5,59 € 1 l = 1,12 € ornel omekšivač blue ili yellow mpc 29.07.2025. = 10,49 € 1 l = 1,12 € ajax sprej za čišćenje odabrane vrste 500 - 750 ml mpc 02.05.2025.=3,99 € 1 l = 2,65 - 3,98 € 4 4 . . 49 49 € 4 l silan omekšivač za rublje odabrane vrste 540 ml - 2,86 l mpc 02.05.2025. = 8,29 € top cijena! već od hit cijena! 2 2 . . 19 19 € 540 ml - 2,86 l već od već od pur tekući deterdžent za pranje posuđa odabrane vrste mpc 02.05.2025. = 4,79 € top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 49 49 € 450 ml - 1,2 l već od već od kh-7 sredstva za čišćenje odabrane vrste mpc 02.05.2025. = 5,99 € sanytol odabrani proizvodi mpc 02.05.2025. = 6,99 € top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 99 99 € već od već od 10 10 . . 99 99 € 9 kg 3 3 . . 35 35 € 3 l top cijena! već od hit cijena! 3 3 . . 29 29 € 500 - 750 ml već od već od top cijena! već od hit cijena! 2 2 . . 65 65 € već od već od 39

40. stranica sadrži:
6.49 € • dimenzije: cca 70x130 cm 24.99 € • dimenzije: cca 200x240 cm top cijena! već od hit cijena! 16 16 . . 99 99 € super prilika! super prilika! navlake za stolice • rastezljive • dostupne u više boja • 2 komada u pakiranju a b ručnik • 100% pamuk • razne boje • dimenzije: cca 50x90 cm a b deka • felpa • razne boje • dimenzija: cca 150x200 cm a b 3 3 . . 99 99 € 5.49 € • dimenzije: cca 140x200 cm 6.49 € • dimenzije: cca 160x200 cm 7.49 € • dimenzije: cca 180x200 cm 7.99 € • dimenzije: cca 200x200 cm plahta s gumicom • od čistog pamuka • s gumicom na obrubu za optimalno prijanjanje uz madrac • dostupna u više boja • dimenzije: cca 90x200 cm a b 11.99 € • cca 200x200 cm i 2 jastučnice cca 60x80 cm komplet posteljine • 100% pamuk • razni dezeni • cca 140x200 cm i jastučnice cca 60x80 cm a b 7 7 . . 99 99 € deka • dostupna u više različitih boja • dimenzije: cca 150x200 cm a b 4 4 . . 49 49 € top cijena! već od hit cijena! 3 3 . . 49 49 € super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 4 4 . . 49 49 € super prilika! super prilika! a b poplun • četiri godišnja doba • dva bijela popluna • spojeni drukerima, jedan za toplije a zajedno za hladnije vrijeme • dimenzije cca 140x200 cm 24 24 . . 99 99 € xxxxx 34.99 € -28% -28% -40% 29.99 € 49.99 € • dimenzije cca 200x200 cm 2 × ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 30.09. do 13.10. ili do prodaje zaliha. 40

41. stranica sadrži:
2 2 . . 99 99 € 5 5 . . 99 99 € 15.99 € na tregere top cijena! već od hit cijena! 39 39 . . 99 99 € super prilika! super prilika! dević gaćice za odrasle • visoki udio pamuka • vel. s-xxl a b dević potkošulja • 100% pamuk • uske ili široke naramenice • vel. s-xx a b kappa sportske čarape • visoki udio pamuka • vel. 35-46 a b kappa bokserice • vel. m-xxl a b kappa sportske hlače • razne boje • vel. m-xxl a b muške traperice • pamuk a b muške radne hlače • radni kombinezon ili radne hlače • 65% poliester 35% pamuk • funkcionalni džepovi • vel. 48-56 a b kovčeg • abs • tvrdi • u bež, smeđoj ili crvenoj boji • dimenzije: 55 cm a b kazoo auto na daljinsko upravljanje • sa fpv kamerom a b elektična vozila • odabrani proizvodi a b 44.99 € • dimenzije: 68,5 cm 49.99 € • dimenzije: 77,5 cm 6 × 7.50 € 6 × 8.33 € top cijena! već od hit cijena! 99 99 . . 99 99 € već od već od 29 29 . . 99 99 € 39.99 € -25% -25% 13 13 . . 99 99 € vel. 48 - 58 1 1 . . 99 99 € 1 1 . . 99 99 € 8 8 . . 99 99 € top cijena! već od hit cijena! 18 18 . . 99 99 € super prilika! super prilika! 3 × 2 × • 1 0 0 % p a m u k • 1 0 0 % p a m u k • 1 0 0 % p a m u k ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 30.09. do 13.10. ili do prodaje zaliha. 41

42. stranica sadrži:
linija blackstone 34 34 . . 99 99 € 59.99 € -41% -41% 59 59 . . 99 99 € 6 × 10.00 € 2000 w 28×35×4,5 cm 20 l maison mikrovalna pećnica • 120 v • 60h • 700w • 10 razina snage • 6 načina pripreme jela a b c a b a b set posuda za kuhanje • materijal: nehrđajući čelik • sastoji se od posuda za kuhanje sa staklenim poklopcima dimenzija: 14 cm - 1 l, 16 cm - 1,5 l, 18 cm - 2,2 l, 22 cm - 4 l • pogodno za indukciju a b maison indukcijska ploča za kuhanje • 9 razina snage • tajmer 0-3 sata a b c 22 22 . . 99 99 € 39.99 € -42% -42% boce odabrani proizvodi -15% -15% a b c do do fackelmann posuda za kuhanje kave • zapremnine cca 450 ml a b 3 3 . . 49 49 € xxxxx 5.97 € -41% -41% -38% 4.49 € 7.30 € • zapremnine cca 800 ml 8 - dijelni set ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 30.09. do 13.10. ili do prodaje zaliha. 42

43. stranica sadrži:
6 6 . . 99 99 € 9.99 € -30% -30% 2 2 . . 99 99 € već od već od 2 2 . . 39 39 € već od već od 29 29 . . 99 99 € 53.09 € -43% -43% 9 9 . . 99 99 € tefal parna postaja • model sv6212eo power pro compact 200 • 2400 w • spremnik za vodu: 1,7 l • snažan izlaz pare od 120 g/min i udar pare od 380 g/min a b c pvc spremnici odabrane vrste -15% -15% do do a b c spremnik za hranu • 2u1 • 40x30x18 cm a b c vileda set za čišćenje podova turbo mop 3u1 • rotirajući mop i rotirajuća kanta koja se aktivira nogom • za čišćenje svih vrsta tvrdih podova, uključujući drvo i laminat a b c vileda refil • za turbo mop • 3u1 a b c zdjele za miksanje • pvc • odabrane vrste a b spremnici za tortu ili kolače • odabrani proizvodi a b 89 89 . . 99 99 € 119.99 € -25% -25% 6 × 15.00 € a b spremnik s poklopcem • 6,8 l -45% 3.29 € 5.99 € • 13,4 l top cijena! već od hit cijena! super prilika! 2 2 . . 39 39 € xxxxx samo u plodinama 4.29 € -44% -44% -30% -30% fino odabrani proizvodi do do a b c ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 30.09. do 13.10. ili do prodaje zaliha. 43

44. stranica sadrži:
0 0 . . 99 99 € 1.68 € -41% -41% 1 1 . . 33 33 € 2.19 € -39% -39% 2 2 . . 39 39 € komad 3.89 € -38% -38% 0 0 . . 99 99 € 1 1 . . 29 29 € 6 6 . . 30 30 € 10 komada 8.19 € -23% -23% 2 2 . . 29 29 € komad 3.19 € -28% -28% 4 4 . . 99 99 € 6 komada 7.29 € -31% -31% visina 16 cm gori do 3 dana visina 21 cm gori do 118 sati punjenje 470 g visina 16,6 cm gori do 24 sata punjenje 800 g visina 21,5 cm gori do 60 dana težina 125 g 17,5 x 9,5 cm gori do 2 dana punjenje 160 g visina 15 cm gori do 24 sata punjenje 140 g visina 23 cm gori do 75 sati punjenje 440 g plodine lampion • vječni cvijet a b c lampion • k4 a b c elektronski lampion • memoria a b c lampion • paxdei kristal • veliki a b c lampion • div a b c lampion • nika • 6 komada a b c lampion • alba • 10 komada a b c a b c lampion • paxdei srce punjenje 80 g visina 19,3 cm ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 30.09. do 13.10. ili do prodaje zaliha. 44

45. stranica sadrži:
12 12 . . 99 99 € 12 12 . . 99 99 € 19 19 . . 99 99 € 26 26 . . 99 99 € 1 1 . . 96 96 € 3.29 € -40% -40% 2 2 . . 39 39 € 3.29 € -27% -27% visina 25,7 cm svijetli do 150 dana visina 17 cm gori do 24 sata punjenje 320 g visina 13,1 cm svijetli 60 dana lampion srce • led a b c bolsius lampion • stakleni • s motivom križa ili svete marije a b c elektronski lampion • smirna led ankris a b c cvjetni aranžman • manji • od umjetnog cvijeća • u cementnoj posudi a b c cvjetni aranžman • od umjetnih ruža i zelenila • u plastičnoj posudi otežanoj betonom • raznih boja a b c cvjetni aranžman • od umjetnih krizantema ili košarica sa umjetnim ružama • u plastičnoj posudi otežanoj betonom • raznih boja a b c cvjetni aranžman • od umjetnog cvijeća • u keramičkoj vazi • visine 29 cm a b c 3 3 . . 29 29 € 4.49 € -26% -26% 4 4 . . 19 19 € 20 kg 6.29 € -33% -33% kamenčići za groblje • bijeli • promjer 4-7 mm • 20 kg a b c 1 kg = 0,21 € 20 kg ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 30.09. do 13.10. ili do prodaje zaliha. 45

46. stranica sadrži:
54 54 . . 99 99 € 6 × 9.17 € 84 84 . . 99 99 € -11% -11% 95.99 € 6 × 14.17 € 129 129 . . 99 99 € -13% -13% 149.99 € 6 × 21.67 € 6 6 . . 49 49 € 9.99 € -35% -35% 6 × 18.33 € 109 109 . . 99 99 € 149.99 € -26% -26% philips usisavač • model: fc9330/09 • 900 w • tehnologija powercyclone 5 • usisni nastavak triactive s tri istodobne akcije čišćenja a b c rowenta štapni usisavač • rh1832e0 rowenta x-force 8.80 • bežični štapni usisavač • snažno usisavanje • 100 aw • model za alergičare a b c energizer baterije • aa ili aaa • alkalne • 16 komada a b c kärcher visokotlačni čistač • 178x219x415 cm • snaga: 1.4 kw • s visokotlačnim crijevom od 3 m, jednostrukim crijevom za prskanje, čistačem prljavštine i filterom za vodu a b c kärcher mokro - suhi usisavač • model:wd1 classic • snaga: 850 w • kapacitet spremnika: 12 l • plastična posuda a b c 59 59 . . 99 99 € 6 × 10.00 € 1500 w 0,8 l dolce gusto aparat za kavu • nescafe piccolo • model xs kp1a3af0 • taupe boja • 15 bara a b c 0 0 . . 54 54 € 320 g 0.93 € -41% -41% plodine kocke za potpalu • 48 komada • 320 g a b c 1 kom = 0,01 € beli manastir, benkovac, čakovec 2 - inženjerijske bojne, čazma, daruvar, dugo selo, drniš, gospić, jastrebarsko, knin, kukuljanovo, kastel sućurac, metković, otočac, poreč - mate vlašića, pregrada, pula - max city, ogulin, pula - jurija žakna, rijeka - ztc, rijeka - bartola kašića, rijeka - vežica, samobor, sinj, split 1 - put supavla, šibenik 1 - ivana meštrovića, velika gorica, vinkovci 2 - alojzija stepinca, vukovar 1 - zagrebačka, zagreb - vice vukova, zagreb - z centar. b buje, buzet, cres, donja stubica, jelsa, kaštel štafilić, kastav, korčula, krk, kostrena, krapina, krapinske toplice, labin - vrećari, labin - zelenice, lovran, makarska, malinska, nin, novska, opatija - tošina, opuzen, petrinja, posedarje, pula - mutilska, orebić, pazin, pleternica, rab, rijeka - vukovarska, rijeka - labinska, rogoznica, rovinj, rugvica, sveti ivan zelina, senj, šibenik 2 - velimira škorpika, trogir, umag, varaždinske toplice, vodnjan, vrbovec, zabok ,zadar 2 - put cerodola, žminj. c biograd, crikvenica, fažana, funtana, kali, korenica, lepoglava, medulin, murter, novalja 1 - kranjčevićeva, matulji - dalmatinskih brigada, matulji - kastavska cesta, novalja 2 - čiponjac, novigrad, novi vinodolski, ozalj, pag, pakoštane, pasman, pirovac, ploče, pomer, poreč - creska, poreč - zbandaj, privlaka, prelog, rijeka - osječka, rijeka - ružićeva, rijeka - ružice mihić, rijeka - stanka frankovića, rijeka - verdijeva, rijeka - zametska, ston, sukošan, sveti filip i jakov, šibenik 3 - bilice, tar, tribunj, vodice, viskovo, vis, vrsar, zaostrog, zagreb - family mall, zadar 1 - biogradska. d a bjelovar, čakovec 1 - zagrebačka, čepin, đakovo, donji miholjac, ivanic grad, karlovac, koprivnica, križevci, kutina, ludbreg, marinici, našice, nova gradiška, osijek - huttlerova, osijek - strossmayerova, pitomača, požega, rijeka - martina kontuša, sisak, slavonski brod, slatina, split 2 - put pazdigrada, sveta nedelja, valpovo, varaždin 1 - gospodarska, varaždin 2 - optujska, vinkovci 1 - vukčića hrvatinića, virovitica, zadar 3 - zagrebačka, zagreb - karla metikoša, zagreb - stefanovečki zavoj, zagreb - mije haleuša, zaprešić, županja. dostupnost neprehrambenih proizvoda u plodine supermarketima ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 30.09. do 13.10. ili do prodaje zaliha. 46

47. stranica sadrži:
ušteda za ponedjeljak i utorak -50% -50% -30% -30% -20% -20% početak tjedna svježa doza motivacije dorina čokolada keks, riža, noisette ili sjeckani lješnjak mpc 02.05.2025. = 1,89 € 1 kg = 16,88 - 18,00 € ponedjeljak i utorak ponuda vrijedi od 05.10. do 06.10. scotti riža dugo zrno 1 kg mpc 02.05.2025. = 2,29 € ušteda za ponedjeljak i utorak žitoproizvod njoki svježi mpc 02.05.2025. = 3,40 € 1 kg = 2,21 € 1 1 . . 99 99 € 900 g visina 19,5 cm gori do 48,5 sata punjenje 170 g svježi svinjski vrat s kostima u komadu ili narezan na pultu mpc 02.05.2025. = 5,79 € top cijena! već od hit cijena! 3 3 . . 29 29 € 1 kg super prilika! super prilika! domaći kupus zeleni zemlja podrijetla hrvatska mpc 02.05.2025. = 0,79 € top cijena! već od hit cijena! 0 0 . . 49 49 € 1 kg super prilika! super prilika! naranča zemlja podrijetla južnoafrička republika mpc 02.05.2025. = 0,99 € top cijena! već od hit cijena! 0 0 . . 99 99 € 1 kg super prilika! super prilika! domaća cvjetača zemlja podrijetla hrvatska mpc 02.05.2025. = 1,99 € top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 39 39 € komad super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 35 35 € 75 - 80 g super prilika! super prilika! 21 21 . . 99 99 € 34.99 € -37% -37% spremnik sa 4 ladice • plastični • dimenzije: cca 39x44x90,5 cm a b c 47 a b c lampion • piramida 0 0 . . 99 99 € 1.72 € -42% -42%

48. stranica sadrži:
ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 17.12. do 31.12. ili do prodaje zaliha. prati nas i na: još veća ponuda u digitalnom letku www.plodine.hr radno vrijeme ostalih supermarketa provjeri na: plodine.hr/supermarketi od petka do nedjelje 02.10. do 04.10. vikend ponuda od petka kratko traje, puno daje oho! keksi petit ili frollini mpc 12.02.2026. = 2,49 € 1 1 . . 99 99 € 1 kg pečeno grill pile mpc 02.05.2025. = 6,90 € 5 5 . . 49 49 € komad alpineta sir mozzarella mpc 02.05.2025. = 8,99 € 1 kg = 6,50 € rio mare tuna u suncokretovom ulju ili naturale *ocijeđene mase 120 g mpc 02.05.2025. = 3,89 € 1 kg = 14,58 € 1 1 . . 75 75 € 160 g 0 0 . . 65 65 € 100 g 2 2 . . 79 79 € 3 l 3.69 € -24% -24% croride zimski stakloper • -25 c • 3 l 1 l = 0,93 € a b c kruška abata zemlja podrijetla nizozemska mpc 02.05.2025. = 1,99 € bijelo grožđe bez sjemenki zemlja podrijetla sjeverna makedonija mpc 02.05.2025. = 5,49 € svježe domaće svinjsko carsko meso s kostima neobrađeno za sušenje i pečenje na pultu mpc 02.05.2025. = 4,99 € jaja kavezni uzgoj razred m mpc 02.05.2025. = 1,99 € 1 kom = 0,16 € top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 59 59 € 10 komada super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 3 3 . . 69 69 € 1 kg super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 39 39 € 1 kg super prilika! super prilika! top cijena! već od hit cijena! 1 1 . . 49 49 € 1 kg super prilika! super prilika! komad 1 kom = 0,16 € radno vrijeme potražite na našoj web stranici www.plodine.hr pritužbe prituzbe@plodine.hr plodine.hr plodine.hr/info-centar facebook.com/plodinehrvatska beskontaktno plaćanje ponuda vrijedi do isteka zaliha. kupovina je moguća samo u količinama predviđenim za kućanstvo. ponuda ne vrijedi u svim prodajnim centrima. fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu prozivoda. sve cijene su izražene u eurima s pdv-om. ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka. 48

49. stranica sadrži:
Ponavljamo stranice koje se isplati pogledati! JOŠ SAMO TJEDAN DANA! Najtraženiji neprehrambeni artikli iz prošlog kataloga I DALJE SU U PONUDI. vrijedi od 30.09. do 06.10. Ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 10.06. do 16.06. ili do prodaje zaliha. Ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 30.09. do 06.10. ili do prodaje zaliha. 49

50. stranica sadrži:
-33% 5.99 € 8.99 € • 70x130 cm -42% 15.99 € 27.98 € • navlaka za pokrivač cca 200x200 cm, dvije jastučnice cca 60x80 cm • dimenzije: 200x200 cm, 60x80 cm 19.99 € • dimenzije: 220x240 cm 22.99 € komplet posteljine • krep • razne boje • navlaka za pokrivač cca 140x200 cm, jastučnica cca 60x80 cm 16 16 . . 99 99 € 14 14 . . 99 99 € deka • razne boje a b a b a b a b set za spavanje • sastoji se od popluna i jastuka • dimenzije: 140x200 cm, 60x80 cm a b ručnik • visoka moć upijanja • dostupan u više boja • 50x90 cm a b prekrivač • razne boje • dimenzije: cca 160x220 cm a b deka • felpa • razne boje a b 2 2 . . 99 99 € xxxxx 4.49 € -33% -33% 9 9 . . 99 99 € 17.98 € -44% -44% 4 4 . . 99 99 € 5 5 . . 99 99 € ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 16.09. do 22.09. ili do prodaje zaliha. ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 30.09. do 06.10. ili do prodaje zaliha. • 1 0 0 % p a m u k • 1 0 0 % p a m u k • 1 0 0 % p a m u k 150x200 cm 150x200 cm 50

51. stranica sadrži:
• 140x55 cm 6.39 € 11 11 . . 99 99 € 19 19 . . 99 99 € 2 2 . . 99 99 € 4 4 . . 99 99 € 2 2 . . 79 79 € čarape • visoki udio pamuka a b plišane igračke odabrani proizvodi a b foteljica • kralj ili kraljica • preklopna a b kadica • pvc • zapremnine 15 l a b c fleksibilna košara • pvc a b c colombo navlaka za dasku za glačanje • dimenzije: cca 130x50 cm • rezervna navlaka s dva sloja a b a b colombo susilo za robu • ukupne duljine 18 m a b colombo daska za glačanje • stiro easy • podesiva visina do 86 cm • materijal: bojani čelik • težina: cca 3,4 kg mazzei pvc spremnik s poklopcem • razne zapremnine a b c papuče odabrane vrste a b c 3 3 . . 99 99 € već od već od 5 5 . . 99 99 € već od već od 39 39 . . 99 99 € 49.99 € -20% -20% 2 2 . . 49 49 € 3.49 € -28% -28% do do kupaonski asortiman odabrani proizvodi -30% -30% a b c 5 5 . . 99 99 € već od već od ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 16.09. do 22.09. ili do prodaje zaliha. ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 30.09. do 06.10. ili do prodaje zaliha. • 1 0 0 % p a m u k • 1 0 0 % p a m u k • 1 0 0 % p a m u k za nju 36-41 za njega 40-46 40x39 cm 40x42x17,5 cm 34x147x4 cm 3 × 51

52. stranica sadrži:
tehnički podaci snaga 250 w broj brzina 6 dužina kabla 1,43 m boja bijela tehnički podaci model mo17e1s snaga 700 w zapremnina 17 l timer 35 min 750 w 1,2 l 550 ml 89 89 . . 99 99 € komad 119.99 € -25% -25% 29 29 . . 99 99 € komad 39.99 € -25% -25% 69 69 . . 99 99 € 89.99 € -22% -22% tehnički podaci model ks13 snaga 1800 w zapremnina 1,7 l timer 35 min 13 13 . . 99 99 € 900 w rowenta ciklonski usisavač • swift power cyclonic effitech motor • teleskopska cijev • klasična ručka s ugrađenom easy brush četkom a b c emerio ručni mikser a b c leifheit parni čistač • tenso • uklanja 99,9% bakterija a b c keter ormar • plastični • dimenzije: 68x39x83 cm a b c emerio sendvič toster • preklopni • s neprijanjajućim premazom a b c maison kuhalo vode a b c gorenje mikrovalna pećnica a b a b c dolce gusto aparat za kavu tehnički podaci model kp1a3b10 picolo xs snaga 1500 w zapremnina 0,8 l pritisak pumpe 15 bara 54 54 . . 99 99 € 74.99 € -26% -26% 6 × 9.17 € 6 × 15.00 € 6 × 8.33 € 6 × 10.83 € 6 × 11.67 € 64 64 . . 99 99 € 100.87 € -35% -35% 11 11 . . 99 99 € tehnički podaci snaga 2200-2400 w izlaz pare 150 g/min kapacitet 320 ml maison glačalo a b c -28% 49.99 € 69.99 € • dimenzije: 68x39x166 cm ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 16.09. do 22.09. ili do prodaje zaliha. ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 30.09. do 06.10. ili do prodaje zaliha. 52 18 18 . . 99 99 € 11 11 . . 99 99 €

53. stranica sadrži:
kuhinjske krpe • razni dezeni a b maison kitchenware posuda za kuhanje s poklopcem • materijal: nehrđajući čelik • pogodno za indukciju • razne zapremnine a b c a b c ocuisine vatrostalni pekač s poklopcem • od borosilikatnog stakla otpornog na visoke temperature • perivo u perilici posuđa • zapremina: 2,2 + 0,8 l a b 4 4 . . 49 49 € 5.99 € -25% -25% 6 6 . . 99 99 € 10.99 € -36% -36% 8 8 . . 59 59 € već od već od tava • promjer: 20 cm 9.99 € wok tava • promjer: 28 cm 13.99 € • promjer: 28 cm 13.99 € • promjer: 24 cm 13.99 € grill tava • dimenzije: 28x28 cm 13.99 € • promjer: 24 cm 11.99 € posuda za kuhanje sa staklenim poklopcem • promjer: 16 cm 7.99 € • promjer: 32 cm 16.99 € duboka tava sa staklenim poklopcem • promjer: 28 cm 14.99 € tava za palačinke • promjer: 24 cm 11.99 € -37% 9.99 € 15.99 € zapremina: 4,4 + 2,3 l ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 16.09. do 22.09. ili do prodaje zaliha. ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 30.09. do 06.10. ili do prodaje zaliha. 1 2 3 4 5 6 50x70 cm aluminij sa 2-slojnim neprijanjajućim premazom drška od nehrđajućeg čelika pogodno za indukciju 3 × 1 2 3 4 5 6 53

54. stranica sadrži:
cvjetni aranžman • veliki • od umjetnog cvijeća • raznih boja i vrsta cvijeća a b c krizantema cosmo krizantema mix krizantema basket mix domaća krizantema svježe krizanteme visina 21,5 cm gori do 170 sati punjenje 0 g visina 17,3 cm gori do 110 sati punjenje 450 g visina 10,8 cm svjetli do 0 sati visina 20,5 cm gori do 72 sata punjenje 225 g visina 23,5 cm gori do 60 dana visina 18,4 cm gori do 15 sati punjenje 1200 g košarica umjetnog cvijeća • raznih boja i vrsta cvijeća a b c d lampion • stup • parafinski a b c lampion • paxlui pia a b c lampion • paxlui srce a b c lampion • maja • super velika a b c elektronski lampion • victoria a b c led svijeća • bijela • prozirni plamen • 2x aa baterije a b c 1 1 . . 29 29 € komad 2.09 € -38% -38% 1 1 . . 49 49 € 1 1 . . 59 59 € 2.39 € -33% -33% 2 2 . . 29 29 € 3.29 € -30% -30% 2 2 . . 99 99 € 4.19 € -28% -28% 5 5 . . 99 99 € 6 komada -14% -14% 6.99 € 34 34 . . 99 99 € 8 8 . . 99 99 € lončanica ø 12 cm visina 35 cm lončanica ø 12 cm visina 25 cm lončanica ø 14 cm visina 30 cm lončanica ø 20 cm visina 40 cm 6 × 5 5 . . 29 29 € 3 3 . . 09 09 € 2 2 . . 39 39 € 3 3 . . 59 59 € ponuda neprehrambenih proizvoda vrijedi od 30.09. do 06.10. ili do prodaje zaliha. 54 54

Ostali katalozi u ovoj kategoriji


16.09.2026. - 30.09.2026.
Vrijedi još 2 dana


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


24.09.2026. - 07.10.2026.
Vrijedi još 9 dana


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 8 dana


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 8 dana


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


24.09.2026. - 07.10.2026.
Vrijedi još 9 dana


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


16.09.2026. - 30.09.2026.
Vrijedi još 2 dana


28.09.2026. - 04.10.2026.
Vrijedi još 6 dana


28.09.2026. - 04.10.2026.
Vrijedi još 6 dana


24.09.2026. - 30.09.2026.
Vrijedi još 2 dana


28.09.2026. - 04.10.2026.
Vrijedi još 6 dana