Tommy katalog

(četvrtak) 01.10.2026. - 07.10.2026. (srijeda)


Vrijedi još 6 dana




1. stranica sadrži:
najbolja mesnica *prema istraživanju agencije valicon (2025.) provedenom u prodavaonicama tommy. ponuda vrijedi samo za maximarkete tommy ponuda vrijedi samo za hipermarkete tommy ponuda vrijedi samo za supermarkete tommy ponuda vrijedi od četvrtka 1. 10. do srijede 7. 10. 2026. g.* entrepinares sir iberico 1 kg mpc 18. 10. 2025.: 16,99 € 12 99 super cijena 10 89 11 90 delicato panceta 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 11,90 € jubilarna, franck kava mljevena 400 g 16,23 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 8,55 € 6 49 super cijena 6 59 teleća prsa i rebra 1 kg s kosti mpc 2. 5. 2025.: 8,99 € mandarina 2 kg 0,95 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,39 € 1 89 ekstra ušteda v o e 8 mjeseci zrenja

2. stranica sadrži:
posebna ponuda samo za članove programa vjernosti uz tommy karticu vjernosti *navedeni popusti se obračunavaju na blagajni i ostvaruju se isključivo uz korištenje tommy kartice vjernosti. popusti iz programa nagrađivanja vjernosti ne odnose se na online kupnju i ne mogu se zbrajati s popustom za umirovljenike, s popustom za studente kao ni s ostalim kuponima s popustom. +50 +100 +100 +50 +100 +100 2 uštedite super cijena 4 29 rio mare tuna 160 g u suncokretovom ulju ili u vlastitom soku ocijeđena masa = 112 g 15,63 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,49 € ili 3,69 € uštedite ekstra ušteda 1 75 belje kulenova seka 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 21,99 € uštedite super cijena 17 19 pik šunka fina 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 16,49 € uštedite super cijena 11 79 milka čokoladno mlijeko 250 ml razne vrste 4,76 €/l mpc 2. 5. 2025.: 1,75 € uštedite super cijena 1 19 nestle žitne pahuljice 625 g razne vrste 6,87 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 6,99 € nescafe instant kava 100 g ili 95 g razne vrste 49,90 €/kg ili 52,53 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 5,29 € ili mpc 13. 6. 2026.: 8,59 € uštedite super cijena 4 99 meggle vrhnje za kuhanje 500 ml 20% m.m. 5,78 €/l mpc 2. 5. 2025.: 3,69 € uštedite 2 89 zott, zottarella sir mozzarella 125 g 8,72 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,69 € meggle zrnati sir 180 g natur 7,73 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,29 € uštedite super cijena 1 09 uštedite super cijena 1 39

3. stranica sadrži:
uštedite ekstra ušteda 1 79 3 corega proizvodi -40% * uštedite nivea soft krema -35% * uštedite t! grah 800 g bijeli ili smeđi ocijeđena masa = 480 g 2,48 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,79 € toco loco, jamnica instant napitak 550 g limun ili naranča 7,26 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 5,49 € toco loco, jamnica instant napitak 550 g limun ili naranča 7,26 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 5,49 € plazma, bambi keks 600 g 6,65 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 5,99 € uštedite super cijena 3 99 uštedite super cijena 3 99 fis, vindija negazirano piće 2 l naranča ili jabuka 0,70 €/l mpc 2. 5. 2025.: 2,15 € uštedite super cijena 1 39 radenska gazirana voda 1,5 l 0,57 €/l mpc 2. 5. 2025.: 1,09 € uštedite 0 85 kozel pivo 0,5 l svijetlo ili tamno 2,78 €/l mpc 2. 5. 2025.: 1,79 € uštedite 1 39 pan zlatni pivo 0,5 l 2,38 €/l mpc 2. 5. 2025.: 1,69 € uštedite super cijena 1 19 staropramen pivo 4 x 0,5 l 2,50 €/l mpc 2. 5. 2025.: 6,29 € uštedite 4 99 palmolive gel za tuširanje 500 ml razne vrste 4,38 €/l mpc 2. 5. 2025.: 5,49 € uštedite ekstra ušteda 2 19 afrodita gel za tuširanje 250 ml razne vrste 7,16 €/l mpc 2. 5. 2025.: 2,85 € afrodita tekući sapun 1 l vanilla ili green vital mpc 2. 5. 2025.: 6,29 € uštedite ekstra ušteda 3 59 adult, simba hrana za mačke 2 kg piletina 2,10 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 5,99 € uštedite super cijena 4 19 uštedite top cijena 1 19

4. stranica sadrži:
4 ponuda vrijedi od četvrtka 1. 10. 2026. do srijede 7. 10. 2026. dnevno svježe voće jabuka 2 kg crvena 0,80 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,19 € v o e šipak 1 kg zemlja podrijetla: hrvatska, turska mpc 2. 5. 2025.: 2,69 € 1 99 super cijena ananas 1 kom zemlja podrijetla: obala bjelokosti, kostarika mpc 2. 5. 2025.: 2,49 € 1 39 super cijena orah jezgra 1 kg rinfuzo zemlja podrijetla: kina mpc 2. 5. 2025.: 10,69 € 5 99 ekstra ušteda 1 59 2 19 -27%

5. stranica sadrži:
dnevno svježe povrće svaka prva srijeda u m jesecu – 984 popusta z a u m i rovljenike 5 0 39 luk crveni 1 kg zemlja podrijetla: hrvatska mpc 2. 5. 2025.: 0,79 € tikva butternut 1 kg zemlja podrijetla: hrvatska mpc 2. 5. 2025.: 1,79 € 0 79 super cijena tikvice 1 kg zemlja podrijetla: hrvatska, španjolska, italija mpc 2. 5. 2025.: 1,19 € 0 79 super cijena cikla kuhana 500 g zemlja podrijetla: rumunjska, španjolska 2,38 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,79 € 1 19 super cijena matovilac 100 g zemlja podrijetla: italija 7,90 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,39 € 0 79 ekstra ušteda p o v r e p o v r e

6. stranica sadrži:
*prema istraživanju agencije valicon (2025.) provedenom u prodavaonicama tommy. 6 ponuda vrijedi od četvrtka 1. 10. 2026. do srijede 7. 10. 2026. svinjski file 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 8,65 € 5 25 svinjski but 1 kg bez kosti mpc 2. 5. 2025.: 5,99 € 2 99

7. stranica sadrži:
svaka prva srijeda u mjesecu – 10% popusta za umirovljenike 7 bokun gušta svinjski vrat 550 g s kosti 4,53 €/kg mpc 12. 9. 2025.: 3,99 € majstori o’gradela svinjska rebra 1 kg u barbecue marinadi mpc 2. 5. 2025.: 6,29 € majstori o’gradela hamburger 400 g 5,98 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,99 € 2 49 2 99 5 99 6 99 2 39 3 99 -40% cekin, vindija pileći rasjek 1 kg za pohanje mpc 2. 5. 2025.: 8,29 € 5 99 super cijena cekin, vindija pileći prutići od filea prsa 350 g 9,98 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 5,99 € 3 49 super cijena vindon, vindija pureći ražnjići 470 g s paprikom 14,88 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 8,29 € 6 99

8. stranica sadrži:
8 ponuda vrijedi od četvrtka 1. 10. 2026. do srijede 7. 10. 2026. ribarnica eva tuna 4x80 g u biljnom ulju ocijeđena masa = 208 g 24,00 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 7,59 € 4 99 super cijena franz josef tuna salata 160 g razne vrste 11,82 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 3,29 € ili mpc 23. 8. 2025.: 3,29 € 1 89 ekstra ušteda eva, podravka pašteta od tune 95 g razne vrste 13,58 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,29 € 1 29 super cijena gof 1 kg svježi mpc 2. 5. 2025.: 29,99 € 15 99 lubin (600 - 800 g) 1 kg svježi mpc 2. 5. 2025.: 11,49 € 10 99 super cijena pelagos slana srdela ili inćuni -15% *

9. stranica sadrži:
svaka prva srijeda u mjesecu – 10% popusta za umirovljenike 9 gastronomija pečeni odrezak 1 kom od špinata mpc 2. 5. 2025.: 1,33 € 1 15 1 33 1 23 1 47 njoki s piletinom i gljivama 100 g 12,29 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 14,69 € preporučuje chef mješavina quinoa 100 g 6,79 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 7,99 € 0 68 0 80 tradicija, orgula ekstra djevičansko maslinovo ulje 1 l mpc 2. 5. 2025.: 14,99 € 7 99 ekstra ušteda

10. stranica sadrži:
10 ponuda vrijedi od četvrtka 1. 10. 2026. do srijede 7. 10. 2026. pekarnica dnevno svježi kruh i peciva 1 10 super cijena bobis didovo pecivo 80 g 5,63 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 0,55 € 0 45 dar, vindija smoothie 200 g borovnica - crni ribiz ili mango 3,95 €/kg mpc 13. 3. 2026.: 1,09 € 0 79 super cijena bobis kruh škrovada s dodatkom kukuruza 450 g 3,12 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,70 € 1 40 super cijena dukat čokoladno mlijeko 0,2 l original ili junior 3,95 €/l mpc 2. 5. 2025.: 1,09 € ili 1,25 € 0 79 super cijena bobis burkifla 120 g 9,17 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,39 €

11. stranica sadrži:
svaka prva srijeda u mjesecu – 10% popusta za umirovljenike 11 podravka čokolino već od 3 29 belvita keks -30% * nestle žitne pahuljice 250 g bez glutena 9,16 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,99 € 2 29 corny big žitna pločica 50 g razne vrste 19,80 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,35 € 0 99 lino lada, podravka čokoladni namaz 350 g tamna ili bijela čokolada 11,40 €/kg mpc 25. 6. 2026.: 5,49 € 3 99 super cijena go on proteinski namaz od kikirikija 350 g kokos ili karamela 11,40 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 5,49 € 3 99 super cijena naturavita čaj 46 g ili 60 g razne vrste 29,84 €/kg ili 38,92 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,29 € 1 79 franck čaj 20 g ili 26 g kamilica ili menta mpc 2. 5. 2025.: 1,85 € ili 1,99 € 1 49 franck instant cappuccino 144 g ili 148 g razne vrste 22,85 €/kg ili 22,23 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,29 € ili 3,99 € 3 29 sante muesli -25% * kraš kakao ili čokolada u prahu -20% *

12. stranica sadrži:
12 ponuda vrijedi od četvrtka 1. 10. 2026. do srijede 7. 10. 2026. mih sir bokun 1 kg ovčji mpc 24. 10. 2025.: 30,99 € 20 49 super cijena sir džiugas 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 24,99 € 19 99 super cijena paladin sir regina blu 1 kg s plemenitom plijesni mpc 2. 5. 2025.: 22,49 € 17 49 president sir emmentaler 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 14,99 € 11 99 president sir dimsi 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 13,49 € 8 89 super cijena vindija sirevi sir rezani 150 g razne vrste 15,94 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,99 € 2 39 super cijena paška sirana sir trapist 200 g 21,45 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,99 € 4 29

13. stranica sadrži:
svaka prva srijeda u mjesecu – 10% popusta za umirovljenike 13 9 99 12 99 -23% 3 49 3 99 dobro slavonska salama 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 18,99 € 12 39 super cijena jeli, gavrilović sandwich salama 1 kg original ili chilli mpc 2. 5. 2025.: 15,49 € 10 79 super cijena delicato čajna kobasica 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 11,99 € t! šunka za pizzu 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 6,49 € aequilibrium, aia šunka pureća/pileća 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 11,69 € 8 89 gavrilović šunkarica 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 11,49 € 6 89 super cijena jeli, gavrilović pileći parizer 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 5,49 € 2 99 ekstra ušteda

14. stranica sadrži:
14 ponuda vrijedi od četvrtka 1. 10. 2026. do srijede 7. 10. 2026. za tanko narezano gavrilović sudžuk 400 g 24,98 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 11,99 € delicato hamburger 1 kg pakiranje cca 350 g mpc 2. 5. 2025.: 6,99 € 5 89 6 99 9 99 super cijena bokun gušta kulen ili salama zimska -25% * 2 79 3 99 -30% bokun gušta šunka u ovitku 350 g 7,98 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,49 € gavrilović kobasica velebitska 350 g 8,55 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,15 € 2 99 super cijena gavrilović kobasica safalada 300 g 7,30 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 3,15 € 2 19 super cijena pik šunka 150 g fina ili delikates 16,60 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 3,59 € 2 49 super cijena vindon,vindija deluxe pureća šunka 100 g classic ili dalmatinka 19,90 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,79 € 1 99 super cijena pik čajna ili panona kobasica 100 g 19,90 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 3,29 € 1 99 super cijena 1 79 2 04 delicato kobasica kranjska 320 g 5,60 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,04 € piketa, podravka pašteta 95 g čajna ili jetrena 8,32 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 0,90 € ili 1,35 € 0 79 gavrilović pašteta 100 g teleća sa zelenim paprom ili pačja s konjakom 22,90 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,39 € 2 29 super cijena dimmes pršut drniški 80 g 32,38 €/kg mpc 25. 6. 2026.: 3,45 € 2 59 super cijena poli hrenovke -15% *

15. stranica sadrži:
svaka prva srijeda u mjesecu – 10% popusta za umirovljenike 15 s m r z n u t o 6 29 perla lignja 525 g cijela 11,99 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 7,99 € fishcultura crveni bodečnjak 580 g bez glave 8,61 €/kg mpc 3. 3. 2026.: 8,05 € 4 99 super cijena king, ledo sladoled 300 ml razne vrste 17,64 €/l mpc 2. 5. 2025.: 7,99 € 5 29 super cijena bondi sladoled 700 ml čokolada ili vanilija 2,56 €/l mpc 21. 5. 2025.: 2,99 € 1 79 top cijena alive bars, leone sladoled 3 x 73 ml vanilija i kikiriki ili jogurt i malina 16,85 €/l mpc 2. 5. 2025.: 5,49 € ili mpc 2. 4. 2026.: 5,49 € 3 69 super cijena ledo mješavina žitarica ili povrća 400 g razne vrste 5,73 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 3,29 € ili 3,99 € 2 29 super cijena ledo ledolette 800 g kakao ili marelica 4,74 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 5,49 € 3 79 super cijena t! pita odabrane vrste -25% * ledo riblji štapići ili odrezak -20% * ledo višnja 300 g 9,97 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 3,29 € 2 99 super cijena

16. stranica sadrži:
talijanski klasici po super cijenama talijanski klasici po super cijenama za najbolje iz italije 16 fiorucci guanciale 1 kg mpc 14. 8. 2026.: 20,99 € 14 99 super cijena fiorucci mortadela 1 kg s pistacijama mpc 14. 8. 2026.: 12,29 € 8 99 super cijena fiorucci šunka dimljena 1 kg mpc 14. 8. 2026.: 12,99 € 8 99 super cijena galbani sir mascarpone 500 g 11,98 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 7,29 € 5 99 mantova sir grana padano 100 g ribani 19,90 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,99 € 1 99 super cijena calzetti krema od sira -20% * amor di pane grisini 125 g razne vrste 7,92 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,45 € 0 99 super cijena mittino riža 1 kg arborio mpc 2. 5. 2025.: 4,49 € 2 79 super cijena vicenzi millefoglie kolač -20% *

17. stranica sadrži:
17 assieme, coop pjenušavo vino 0,75 l 6,66 €/l mpc 2. 5. 2025.: 4,99 € 4 99 assieme, coop vino bijelo 0,75 l 7,99 €/l mpc 2. 5. 2025.: 5,99 € 5 99 coop kikiriki namaz 350 g 8,55 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,99 € 2 99 coop riža 1 kg dugo zrno mpc 2. 5. 2025.: 2,49 € 2 79 coop umak 270 g bbq 8,49 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,29 € 2 29 glispesotti, coop slanutak 400 g ocijeđena masa = 240 g 4,13 €/kg mpc 10. 6. 2025.: 1,09 € 0 99 coop kukuruz šećerac 326 g kuhani ocijeđena masa = 285 g 5,44 €/kg mpc 10. 6. 2025.: 1,49 € 1 55 coop rolat 222g kakao i mlijeko ili lješnjak i kakao 8,52 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,89 € 1 89 coop keks 300 g s komadićima čokolade 12,30 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 3,69 € 3 69

18. stranica sadrži:
18 ponuda vrijedi od četvrtka 1. 10. 2026. do srijede 7. 10. 2026. 1 95 2 49 -21% za dobro jutro i bolji dan ‘z bregov, vindija trajno mlijeko 2 l 2,8% m.m. s čepom 0,78 €/l mpc 2. 5. 2025.: 2,03 € 1 55 2 03 -23% ‘z bregov, vindija kozje mlijeko -20% * ‘z bregov, vindija kefir 1 kg 3,5% m.m. mpc 2. 5. 2025.: 2,69 € 2 09 dukat tekući jogurt 1 kg 2,8 % m.m. mpc 2. 5. 2025.: 2,35 € ‘z bregov, vindija proteinski puding 2 x 180 g vanilija ili čokolada 4,98 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,65 € 1 79 super cijena kinder pingui mliječni desert 4 x 30 g čokolada ili kokos 19,09 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,69 € 2 29 ‘z bregov, vindija ledena kava -25% *

19. stranica sadrži:
svaka prva srijeda u mjesecu – 10% popusta za umirovljenike 19 ‘z bregov, vindija kiselo vrhnje 200 g 20% m.m. 4,75 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,25 € 0 95 super cijena ‘z bregov, vindija vrhnje za šlag -20% * president mladi kajmak 250 g 15,96 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,49 € 3 99 1 49 zvijezda majoneza 400 g 8,73 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,29 € 3 49 michelangelo tortelini 250 g razne vrste 5,16 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,65 € 1 29 dukatela, dukat mliječni namaz 150 g original ili s povrćem 9,94 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,75 € ili 1,89 €

20. stranica sadrži:
ponuda vrijedi od četvrtka 1. 10. 2026. do srijede 7. 10. 2026. 0 1 klara tjestenina * cetina tjestenina 400 g šubioti ili penete s jajima 3,23 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,79 € 1 marodi tjestenina 400 g razne vrste 4,48 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,99 € 1 super cijena t! palenta 500 g 1,58 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 0,95 € 0 0 vegeta, podravka začin * t! jabučni ocat 1 l mpc 2. 5. 2025.: 1,09 € hernandez tortilja 390 g 4,59 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,69 € 1 franck papar 50 g crni mljeveni 29,80 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,29 € 1 super cijena podravka juha 62 g ili 65 g razne vrste 12,75 €/kg ili 12,16 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 0,99 € 0 super cijena

21. stranica sadrži:
21 svaka prva srijeda u mjesecu – pon popusta za umirovljenike 21 0 89 top cijena 2 55 top cijena petti rajčica 400 g fino sjeckana 2,48 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,39 € 0 99 super cijena t! kečap 1 kg blagi mpc 2. 5. 2025.: 2,29 € 1 59 top cijena podravka đuveč -20% * t! masline crne 700 g ocijeđena masa = 400 g 6,38 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,29 € t! šampinjoni 290 g ocijeđena masa = 156 g rezani 5,71 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,25 € gavrilović goveđi gulaš 300 g 10,50 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,85 € 3 15 super cijena podravka umak bolognese 300 g 8,30 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 3,85 € 2 49 super cijena zlatno zrno grah 500 g bijeli 3,58 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,49 € 1 79 top cijena zlatno zrno slanutak 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 3,29 € 2 69 top cijena

22. stranica sadrži:
22 ponuda vrijedi od četvrtka 1. 10. 2026. do srijede 7. 10. 2026. orah jezgra 350 g 11,12 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,59 € 3 89 plazma, bambi keks 300 g mljevena 7,64 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 3,29 € 2 29 super cijena dr.oetker gustin -30% * dr.oetker želatina -30% * dolcela, podravka puding krema 150 g ili 135 g čokolada ili vanilija 10,60 €/kg ili 11,78 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,25 € 1 59 super cijena bobis kroštule 200 g 27,45 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,49 € 5 49 kraš napolitanke 327 g razne vrste 6,09 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,99 € 1 99 super cijena medela štrudle 240 g razne vrste 4,55 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,29 € 1 09 ekstra ušteda lilly ili sara, kraš čajno pecivo 220 g 6,32 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,29 € 1 39 super cijena leibniz keks -25% *

23. stranica sadrži:
svaka prva srijeda u mjesecu – 10% popusta za umirovljenike 23 7 days kroasan 80 g ili 70 g razne vrste 11,13 €/kg ili 12,72 €/kg mpc 18. 4. 2026.: 1,39 € 0 89 super cijena balconi vafel 175 g kakao ili lješnjak 7,38 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,75 € 1 29 super cijena tortica, kraš vafel 50 g original ili crunchy 13,80 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,09 € 0 69 super cijena kraš bajadera ili fontana -25% * no guilt,kandit čokolada 80 g razne vrste 37,38 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 3,85 € 2 99 kandi, kandit čokolada 90 g razne vrste 11,00 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,59 € 0 99 ekstra ušteda kinder čokoladni desert -20% * hello kitty ili madagascar jaje s igračkom iznenađenja 20 g mpc 2. 5. 2025.: 1,39 € 0 99

24. stranica sadrži:
24 ponuda vrijedi od četvrtka 1. 10. 2026. do srijede 7. 10. 2026. 1 69 2 79 -39% pionir bomboni odabrane vrste -25% * m & m čokoladni bomboni 150 g choco ili kikiriki 17,67 €/kg mpc 11. 3. 2026.: 4,15 € 2 65 super cijena skittles bomboni 95 g razne vrste 12,11 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,79 € 1 15 super cijena haribo gumeni bomboni 200 g razne vrste 8,95 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,99 € 1 79 super cijena kandit žele kocke 320 g 6,85 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,99 € 2 19 doritos čips 90 g razne vrste 18,78 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,29 € 1 69 pringles čips 125 g razne vrste 13,52 €/kg mpc 1. 7. 2026.: 2,79 € lorenz štapići od krumpira 85 g razne vrste 22,24 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,39 € ili mpc 17. 5. 2025.: 2,39 € 1 89 smoki, smokice flips 85 g razne vrste 12,83 €/kg mpc 22. 5. 2026.: 1,55 € 1 09 super cijena pom-bar, chio snack 50 g razne vrste 19,80 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,35 € 0 99 saltas, koestlin kreker 100 g razne vrste 6,50 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,05 € 0 65 super cijena saltas, koestlin štapići 270 g kikiriki 7,00 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,85 € 1 89 super cijena elephant snack -25% * pellito kikiriki 150 g razne vrste 9,27 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,99 € 1 39 super cijena kokice za mikrovalnu pećnicu 1 pak, 3 x 80 g slane ili s maslacem 7,46 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,49 € 1 79 super cijena

25. stranica sadrži:
svaka prva srijeda u mjesecu – 10% popusta za umirovljenike 25 1 69 joy, maraska negazirano piće 2 l naranča ili jabuka 0,68 €/l mpc 2. 5. 2025.: 2,29 € 1 35 super cijena t! sirup malina 1 l light mpc 2. 5. 2025.: 1,85 € 1 35 top cijena sara negazirana voda 1,5 l 0,44 €/l mpc 2. 5. 2025.: 0,85 € 0 65 super cijena uragan energetski napitak 250 ml classic ili zero 2,36 €/l mpc 2. 5. 2025.: 1,19 € 0 59 super cijena pipi gazirano piće 1,5 l 1,13 €/l mpc 2. 5. 2025.: 2,15 € jamnica gazirano piće 0,33 l limunada ili narančada 3,49 €/l mpc 2. 5. 2025.: 1,45 € 1 15

26. stranica sadrži:
ponuda vrijedi od četvrtka 1. 10. 2026. do srijede 7. 10. 2026. plavac mali, the dalmation dog, vino crno 0,75 l 13,32 €/l mpc 2. 5. 2025.: 13,99 € 9 pinot bijeli, iločki podrumi vino bijelo 0,75 l kvalitetno hrvatsko podunavlje 8,39 €/l mpc 2. 5. 2025.: 7,99 € 6 rose ili traminac mirisavi, vina erdut vino rose ili bijelo 0,75 l kvalitetno podunavlje 6,66 €/l mpc 2. 5. 2025.: 6,99 € 4 super cijena merlot ili cabernet sauvignon, dalvina vino crno 2 l sjeverna makedonija 2,50 €/l mpc 2. 5. 2025.: 7,29 € 4 super cijena royal brand, maraska brandy 1 l mpc 2. 5. 2025.: 12,49 € 8 super cijena antique, badel pelinkovac 0,7 l 24,99 €/l mpc 2. 5. 2025.: 18,99 € 17 red label, vodka 0,7 l 18,56 €/l mpc 2. 5. 2025.: 18,99 € 12 super cijena merlot, vina laguna vino crno 1 l kvalitetno istra mpc 2. 5. 2025.: 5,99 € 4 dalvina, touch vino crno ili bijelo 0,75 l sjeverna makedonija 6,92 €/l mpc 2. 5. 2025.: 6,49 € 5

27. stranica sadrži:
svaka prva srijeda u mjesecu – 10% popusta za umirovljenike 27 1 19 1 39 za svakodnevnu svježinu helo smile pasta za zube -20% * dove proizvodi -50% * axe proizvodi -40% * afrodita krema za ruke -30% * venus, gillette britvice -30% * we care, violeta higijenski ulošci 10 kom cotton normal ili super + 0,12 €/kom mpc 2. 5. 2025.: 1,39 € pampers dječje pelene 34 kom - 68 kom razne vrste 0,48 €/ kom - 0,24 €/ kom mpc 2. 5. 2025.: 22,49 € 15 99 super cijena double care, violeta vlažni toaletni papir 100 kom 0,03 €/kom mpc 2. 5. 2025.: 3,69 € 2 65 super cijena pampers vlažne maramice -50% *

28. stranica sadrži:
28 ponuda vrijedi od četvrtka 1. 10. 2026. do srijede 7. 10. 2026. 3 95 5 49 -28% 8 99 12 99 -30% 19 99 24 99 -20% 2 59 3 99 -35% 0 99 1 59 -37% violeta toaletni papir 16 rola troslojni original ili s mirisom lavande 0,30 €/rola mpc 2. 5. 2025.: 6,29 € 4 79 paloma papirnati ručnik 2 role ili 4 role troslojni 0,75 €/rola ili 0,38 €/rola mpc 23. 7. 2025.: 2,89 € ili mpc 2. 5. 2025.: 2,99 € 1 49 ekstra ušteda perfex papirnati ručnik 1 kom dvoslojni jumbo mpc 29. 5. 2025.: 1,59 € violeta papirnate maramice 15 kom troslojne 0,14 €/kom mpc 2. 5. 2025.: 2,65 € 1 99 čarli deterdžent za ručno pranje posuđa 1,35 l razne vrste 1,92 €/l mpc 2. 5. 2025.: 3,99 € persil deterdžent za pranje rublja 4,95 kg ili 4,5 l universal ili expert freshness 4,04 €/kg ili 4,45 €/l mpc 2. 5. 2025.: 35,99 € woolite deterdžent za pranje rublja 4,5 l dark ili color 2,00 €/l mpc 2. 5. 2025.: 22,99 € ariel deterdžent za pranje rublja 2,2 kg ili 1,8 l razne vrste 4,32 €/kg ili 5,28 €/l mpc 2. 5. 2025.: 19,99 € 9 49 ekstra ušteda ornel omekšivač za rublje 2,4 l razne vrste 1,65 €/l mpc 2. 5. 2025.: 7,29 € violeta omekšivač za rublje 1,55 l razne vrste 1,93 €/l mpc 2. 5. 2025.: 5,29 € ili 4,99 € 2 99 super cijena

29. stranica sadrži:
svaka prva srijeda u mjesecu – 10% popusta za umirovljenike 29 4 89 5 49 pronto sredstvo za čišćenje 300 ml razne vrste 13,30 €/l mpc 2. 5. 2025.: 6,29 € ili 5,99 € 3 99 super cijena domestos sredstvo za čišćenje 2 l pine 2,45 €/l mpc 2. 5. 2025.: 6,49 € meteor solna kiselina 1 l mpc 2. 5. 2025.: 2.29 € 1 99 bref osvježivač wc školjke 2 x 50 g ili 2 x 42 g razne vrste 32,90 €/ kg ili 39,17 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 6,49 € ili 7,29 € 3 29 ekstra ušteda glade osvježivač prostora -30% * bison proizvodi -50% * ponudpadvadrn 11. 10. za posebnu ponudu saznaj više

30. stranica sadrži:
30 ponuda vrijedi od četvrtka 1. 10. 2026. do srijede 7. 10. 2026. whiskas hrana za mačke 85 g razne vrste 7,65 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 0,99 € 0 65 super cijena adult, simba hrana za mačke 400 g govedina ili piletina 3,23 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,79 € 1 29 vitakraft poslastica za pse -20% * friskies, purina hrana za pse 4 x 85 g adult ili junior 5,27 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,85 € 1 79 super cijena pedigree hrana za pse 100 g razne vrste 6,90 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 0,95 € 0 69 super cijena ponudavrijneć2čiž ne propustite 10% * popusta na ukupan iznos računa u srijedu 7. 10. kako do popusta? sve što trebate je na blagajni dati na uvid potvrdu o umirovljeničkom statusu hzmo-a (izvadak o mirovinskim primanjima). * popust se ne odnosi na kupnju tiskovina, duhanskih proizvoda, prepaid bonova, a bonova, dpd paketa, 2d uplatnica i otkup ambalaže. popust ne vrijedi u tommy web shopu i ne zbraja se s ostalim postotnim popustima na ukupan iznos računa te se daje fizičkim osobama, a ne trgovačkim društvima. kupnja se odnosi na količine primjerene za kućanstvo. više na tommy.hr nitko nema bolje akcije od tommyja! srijeda, 7. 10. -10% * za umirovljenike

31. stranica sadrži:
31 akcija traje od 1. 10. 2026. do 7. 10. 2026. ili do isteka zaliha. dostupnost pojedinih artikala, uključujući dezene, boje, veličine i količine, može biti ograničena ili se razlikovati ovisno o poslovnici – nije zagarantirana dostupnost svih veličina, dezena i boja. za točne informacije obratite se najbližoj poslovnici. majica ženska 1 kom 100% pamuk l - xxl bijela mpc 10. 9. 2026.: 4,99 € ženske gaćice 1 kom 90% pamuk 10% elastan s - xxl razne boje mpc 10. 9. 2026.: 3,29 € ženske gaćice 1 kom 90% pamuk 10% elastan s - xl razne boje mpc 10. 9. 2026.: 4,99 € ženske stopalice 1 par 80% pamuk 17% poliester 3% elastan 38 - 41 razne boje mpc 10. 9. 2026.: 4,49 € majica dječja 1 kom muška 100% pamuk 3 - 12 bijela mpc 10. 9. 2026.: 3,29 € muške bokserice 1 kom 95% pamuk 5% elastan l - xxl bijela ili crna mpc 10. 9. 2026.: 4,99 € muške stopalice 1 par 80% pamuk 17% poliester 3% elastan 39 - 49 razne boje mpc 10. 9. 2026.: 2,49 € muške stopalice 1 par 80% pamuk 17% poliester 3% elastan 39 - 49 crna ili bijela mpc 10. 9. 2026.: 2,49 € dječje stopalice 1 par 75% pamuk 22% poliester 3% elastan 23 - 35 razne boje mpc 10. 9. 2026.: 0,99 € 2 79 4 99 -44% 1 29 3 29 -60% 2 79 4 99 -44% 0 59 2 49 -76% 0 59 2 49 -76% 1 49 3 29 -54% 2 19 4 99 -56% 0 59 2 49 -76% 0 59 2 49 -76% 0 29 0 99 -70% ženske stopalice 1 par 80% pamuk 17% poliester 3% elastan 38 - 41 razne boje mpc 10. 9. 2026.: 2,49 €

32. stranica sadrži:
super ponuda 0800 02 03 *ponuda vrijedi do 7. 10. 2026. g ili do rasprodaje zaliha. cijene su izražene u eurima. popusti se ne odnose na već snižene proizvode i proizvode na akciji. cijene na polici umanjene su za navedeni postotak te se odnose na odabrane proizvode. fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. proizvode iz aktualne ponude možete kupiti samo u količinama primjerenim za kućanstvo. za eventualne tiskarske pogreške ne preuzimamo odgovornost. mpc = maloprodajna cijena u smislu čl. 4 st. 1 t. 11. zakona o zaštiti potrošača (nn 19/22, 59/23) besplatni potrošački telefon potrosacki-servis@tommy.hr nila deterdžent za pranje rublja 3.7 l colors ili black 1,35 €/l mpc 2. 5. 2025.: 12,99 € 4 99 8 49 -41% finish deterdžent za strojno pranje posuđa 80 kom ili 100 kom quantum ili ultimate 0,20 €/kom ili 0,16 €/kom mpc 2. 5. 2025.: 30,99 € 15 79 21 99 -28% sunny pomfrit 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 2,29 € 1 59 super cijena s m r z n u t o s m r z n u t o 1 19 2 79 -57% deutsche markenbutter maslac 250 g 4,76 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,79 € t! pasirana rajčica 500 g 0,98 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 0,95 € 0 49 0 89 -44% vindi, vindija sok 1 l 100% juice razne vrste mpc 2. 5. 2025.: 2,79 € ili 3,29 € 1 99 super cijena

Ostali katalozi u ovoj kategoriji


24.09.2026. - 07.10.2026.
Vrijedi još 6 dana


23.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


23.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


24.09.2026. - 07.10.2026.
Vrijedi još 6 dana


28.09.2026. - 04.10.2026.
Vrijedi još 3 dana


28.09.2026. - 04.10.2026.
Vrijedi još 3 dana


28.09.2026. - 04.10.2026.
Vrijedi još 3 dana


30.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


30.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


30.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


30.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


30.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


30.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


30.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


30.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana