Ribola katalog

(srijeda) 30.09.2026. - 06.10.2026. (utorak)


Vrijedi još 5 dana




1. stranica sadrži:
vaš najbolji susjed! ponuda vrijedi od 30.9. - 6.10.2026. vindija cekin pileći batak i zabatak 1 kg mpc 2.5.2025. = 6,59 € heineken pivo 4 x 0,5 l 1 l = 2,90 € mpc 2.5.2025. = 7,71 € somat sredstvo za strojno pranje posuđa • kapsule 4 in 1, 60 kom - 0,24 €/kom • duo gel, 1,37 l - 10,58 €/l • kapsule 5 in 1, 54 kom - 0,27 €/kom mpc 2.5.2025. ili 13.7.2026. = 34,99 € 4 79 ! ! povoljna cijena 14 49 ! ! povoljna cijena 5 79 ! ! povoljna cijena super hiper hiper hiper -25% 1 49 1,99 € kraš moto čajno pecivo • kakao • mlijeko 192 g, 1 kg = 7,76 € mpc 2.5.2025. = 2,39 € original okus! -25% 0 59 0,79 € kupus 1 kg mpc 2.5.2025. = 0,79 € zemlja podrijetla hrvatska

2. stranica sadrži:
2 -40% 1 49 2,49 € -30% 1 39 1,99 € -21% 5 69 7,29 € -26% 1 99 2,69 € -32% 2 69 3,99 € -33% 0 99 1,49 € kruška williams 1 kg mpc 2.5.2025. = 2,39 € grožđe bijelo 1 kg mpc 2.5.2025. = 4,79 € brusnica 1 kg mpc 2.5.2025. = 8,75 € rajčica grappolo 1 kg mpc 2.5.2025. = 2,65 € češnjak 1 kg mpc 2.5.2025. = 6,59 € limun 1 kg mpc 2.5.2025. = 1,49 € zemlja podrijetla nizozemska zemlja podrijetla italija zemlja podrijetla sjedinjene američke države zemlja podrijetla hrvatska/turska zemlja podrijetla španjolska zemlja podrijetla južnoafrička republika

3. stranica sadrži:
3 *aktivnost 2+1 gratis se odnosi za kombinaciju istih artikala. jer jedan griz nije dovoljan! 0 79 povoljna cijena ! ! -36% 0 99 1,55 € -29% 0 39 0,55 € -31% 0 89 1,29 € -18% 4 99 6,15 € -20% 3 99 4,99 € kruh zlatni korijen 320 g, 1 kg = 3,09 € mpc 23.3.2026. = 1,86 € baguette mali 125 g, 1 kg = 3,71 € mpc 2.5.2025. = 0,69 € donut mucho pistacio 77 g, 1 kg = 11,56 € mpc 14.5.2026. = 1,55 € velike linške oči 600 g, 1 kg = 8,32 € mpc 2.5.2025. = 6,83 € bijela pita 420 g, 1 kg = 9,50 € mpc 26.2.2026. = 5,99 € pekara babić panin pecivo 150 g, 1 kg = 52,67 € mpc 2.5.2025. = 0,78 € burek sir 150 g mpc 2.5.2025. = 1,55 € savijača s jabukom 120 g mpc 10.7.2025. = 1,79 €

4. stranica sadrži:
4 super hiper super hiper hiper super hiper hiper vindija cekin roster pile 1 kg mpc 2.5.2025. = 3,32 € vindija vindon pureći odresci 400 g 1 kg = 13,48 € mpc 2.5.2025. = 9,65 € pik kranjska kobasica 300 g 1 kg = 9,97 € mpc 2.5.2025. = 5,29 € gavrilović safalada kobasica 300 g 1 kg = 7,50 € mpc 2.5.2025. = 3,65 € vindija cekin koktel hrenovke 225 g 1 kg = 6,18 € mpc 2.5.2025. = 2,05 € poli hrenovka pileća 330 g 1 kg = 6,03 € mpc 2.5.2025. = 2,59 € 3 18 ! ! povoljna cijena super hiper pik boom burger 300 g 1 kg = 13,30 € mpc 2.5.2025. = 5,35 € 3 99 ! ! povoljna cijena -20% 5 39 6,79 € hiper pik ćevapčići 900 g 1 kg = 5,88 € mpc 15.10.2025. = 9,39 € -32% 5 29 7,79 € -31% 2 99 4,39 € -23% 2 25 2,95 € -17% 1 39 1,69 € -20% 1 99 2,49 €

5. stranica sadrži:
5 super hiper super hiper hiper -23% 9 99 12,99 € -32% 2 49 3,71 € -18% 3 89 4,75 € -37% 1 09 1,75 € -30% 7 99 11,49 € -22% 5 99 7,69 € gavrilović čajna kobasica premium 1 kg mpc 2.5.2025. = 23,89 € pik dimljena vratina u ovitku 1 kg mpc 2.5.2025. = 16,85 € -24% 14 99 19,89 € -21% 10 99 13,99 € vindija deluxe pileća šunka 1 kg mpc 28.10.2025. = 14,99 € vindija vindon pureća posebna kobasica 1 kg mpc 2.5.2025. = 4,50 € gavrilović jeli sandwich salama 300 g 1 kg = 12,97 € mpc 2.5.2025. = 5,69 € gavrilović jeli pileći parizer 350 g 1 kg = 3,11 € mpc 2.5.2025. = 2,19 € gavrilović tirolska kobasica 1 kg mpc 2.5.2025. = 13,89 € pik šunka za pizzu 1 kg mpc 2.5.2025. = 9,29 €

6. stranica sadrži:
6 super hiper super hiper super hiper super hiper super hiper super hiper hiper pik hamburger 350 g, 1 kg = 15,11 € mpc 2.5.2025. = 7,85 € pik pureća dimljena šunka naresci 100 g, 1 kg = 20,90 € mpc 2.5.2025. = 3,29 € poli pileća pašteta • classic • kids 95 g, 1 kg = 11,47 € mpc 2.5.2025. = 1,52 € rio mare tuna u maslinovom ulju 3 x 80 g, 1 kg = 28,78 € mpc 2.5.2025. = 7,29 € pik mortadela narezak • original • s maslinama 150 g, 1 kg = 15,27 € mpc 2.5.2025. = 3,51 € -18% 5 29 6,49 € -20% 2 29 2,89 € gavrilović zimska salama naresci 80 g, 1 kg = 26,13 € mpc 2.5.2025. = 3,49 € -25% 2 09 2,79 € -25% 2 09 2,79 € gavrilović mesni doručak 150 g, 1 kg = 11,27 € mpc 2.5.2025. = 2,69 € -22% 1 69 2,19 € gavrilović grah s dimljenom slaninom 300 g, 1 kg = 8,63 € mpc 2.5.2025. = 4,19 € -25% 2 59 3,49 € -25% 4 49 5,69 € super hiper podravka grah • kobasica • hamburger 400 g, 1 kg = 6,48 € mpc 2.5.2025. = 4,89 € -33% 2 59 3,89 € -15% -15% na odabrani asortiman mijukić 1 09 ! ! povoljna cijena

7. stranica sadrži:
7 super hiper hiper super hiper hiper hiper hiper ledo panirani filet oslića 400 g, 1 kg = 13,73 € mpc 31.8.2026. = 8,49 € ledo mahuna zelena 400 g, 1 kg = 3,98 € mpc 2.5.2025. = 2,49 € ledo ledolette marelica 800 g, 1 kg = 4,99 € mpc 2.5.2025. = 5,99 € ledo quattro happiness sladoled 1650 ml, 1 l = 3,33 € mpc 2.5.2025. = 9,19 € ledo kornet čokolada i vanilija 4 x 120 ml, 1 l = 8,31 € mpc 26.2.2026. = 7,19 € nestle familia hit sladoled • vanilija • čokolada 4 x 85 ml, 1 l = 8,79 € mpc 22.5.2026. = 4,79 € vindija panirana mozzarella 500 g, 1 kg = 9,98 € mpc 2.5.2025. = 9,59 € ledo pizza odabrane vrste 300 g - 330 g 9,97€/kg - 10,97€/kg mpc 2.5.2025. = 4,79€ ili 12.9.2025. = 4,79€ -21% 5 49 6,99 € hiper perla temeljac od škampa 450 g, 1 kg = 6,64 € mpc 2.5.2025. = 4,69 € -23% 2 99 3,89 € -37% 4 99 7,99 € -20% 3 99 4,99 € -26% 5 49 7,49 € -25% 2 99 3,99 € -33% 3 99 5,99 € 1 59 ! ! povoljna cijena 3 29 ! ! povoljna cijena -30% -30% na odabrani asortiman sladoleda

8. stranica sadrži:
8 super hiper super hiper super hiper hiper hiper hiper paška sirana sir trapist 1 kg mpc 2.5.2025. = 21,50 € pastirski tvrdi sir 1 kg mpc 30.10.2025. = 17,99 € bayernland mozzarella 40% m.m. 1 kg mpc 2.5.2025. = 20,39 € president emmental sir 1 kg mpc 2.5.2025. = 16,85 € president sir odabrane vrste 400 g, 1 kg = 9,98 € mpc 2.5.2025. = 6,25 € - 6,38 € vindija ‘z bregov mlijeko bez laktoze 2,8% m.m. 1 l mpc 2.5.2025. = 2,35 € vindija ‘z bregov svježe mlijeko • 3,2% m.m. • 1,5% m.m. 1 l mpc 2.5.2025. = 1,85 € -25% 3 99 5,39 € -20% 1 59 1,99 € -17% 16 99 20,69 € -20% 11 99 14,99 € -16% 13 99 16,79 € 11 99 ! ! povoljna cijena -15% -15% na odabrani asortiman sireva paška sirana 1 35 ! ! povoljna cijena

9. stranica sadrži:
9 vindija ‘z bregov jogurt 3,2% m.m. 900 g, 1 kg = 2,32 € mpc 2.5.2025. = 2,95 € belje abc svježi krem sir 100 g, 1 kg = 11,50 € mpc 2.5.2025. = 1,75 € dukat dukatela namaz 150 g, 1 kg = 9,93 € mpc 2.5.2025. = 2,07 € vindija ‘z bregov maslac 250 g, 1 kg = 9,96 € mpc 2.5.2025. = 2,99 € margo nova namaz 400 g, 1 kg = 3,73 € mpc 2.5.2025. = 2,39 € dukat tekući jogurt 2,8% m.m. 1 kg mpc 2.5.2025. = 2,82 € 2 09 ! ! povoljna cijena 1 15 ! ! povoljna cijena -20% 1 99 2,49 € -16% 1 49 1,79 € -16% 2 49 2,99 € -31% 1 49 2,19 € -20% 1 99 2,49 € -20% 2 79 3,49 € vindija ‘z bregov mileram kiselo vrhnje 400 g, 1 kg = 4,98 € mpc 2.5.2025. = 3,02 € dukat brzo&fino vrhnje za kuhanje 20% m.m. 500 g, 1 kg = 5,58 € mpc 2.5.2025. = 4,09 € -22% 3 09 3,99 € thomy majoneza 380 g, 1 kg = 8,13 € mpc 2.5.2025. = 4,39 €

10. stranica sadrži:
10 super hiper super hiper hiper -15% 1 69 1,99 € -20% 0 99 1,25 € dukat posni sir sa žitaricama • bundeva • goji 195 g, 1 kg = 8,67 € mpc 28.4.2026. = 2,39 € dukat mousse desert čokolada 100 g, 1 kg = 10,90 € mpc 2.5.2025. = 1,46 € vindija tres chic puding • dupla čokolada • praline & tamna čokolada 200 g, 1 kg = 4,95 € mpc 2.5.2025. = 1,59 € kinder milch - schnitte desert 28 g, 1 kg = 23,21 € mpc 2.5.2025. = 0,98 € 1 09 ! ! povoljna cijena super hiper super hiper hiper vindija ‘z bregov euforija krem jogurt • choco mix • stracciatella 150 g, 1 kg = 5,00 € mpc 2.5.2025. = 1,35 € ili 24.7.2025. = 1,19 € 0 75 ! ! povoljna cijena 0 65 ! ! povoljna cijena super hiper hiper hiper hiper vindija ‘z bregov fortia jogurt • natur • žitarice 1 kg mpc 2.1.2026. = 2,95 € ili mpc 22.12.2025. = 3,22 € vindija ‘z bregov fortia smoothie odabrane vrste 200 g, 1 kg = 3,95 € mpc 2.2.2026. = 1,22 € -20% 1 99 2,49 € -20% 0 79 0,99 € -20% -20% na odabrani proteinski asortiman zott

11. stranica sadrži:
11 super hiper hiper hiper -20% 3 79 4,79 € -20% 1 99 2,49 € -19% 4 49 5,57 € podravka lino lada namaz 500 g, 1 kg = 7,58 € mpc 2.5.2025. = 5,79 € podravka džem marelica 360 g, 1 kg = 5,53 € mpc 2.5.2025. = 2,99 € ultra med bagrem 700 g, 1 kg = 6,41 € mpc 2.5.2025. = 6,63 € pure harvest bio napitak • badem • zob 1 l mpc 10.1.2026. = 2,29 € hiper -23% 3 49 4,59 € žito crispy krekeri 150 g, 1 kg = 23,27 € mpc 2.5.2025. = 5,51 € super hiper hiper -31% 1 29 1,89 € lino moj prvi flips • original, 25 g - 51,60 €/kg • s mrkvom, 35 g - 36,86 €/kg mpc 2.5.2025. = 2,35 € super hiper -26% 1 99 2,69 € encian choco balls žitne okruglice 250 g, 1 kg = 7,96 € mpc 2.5.2025. = 3,25 € super hiper super hiper hiper -15% -15% na odabrani asortiman sante već od 1,29 € eurocompany orašasti plodovi i suho voće -20% -20% na odabrani asortiman american sandwich morato 1 49 ! ! povoljna cijena

12. stranica sadrži:
12 hiper super hiper super hiper super hiper hiper super hiper hiper hiper hiper -42% 2 29 3,99 € -30% 1 39 1,99 € -40% 0 89 1,49 € -20% 0 39 0,49 € -44% 0 49 0,89 € zlato polje tjestenina • mini penne, 400 g - 3,48 €/kg • pužići durum 500 g, 2,78 €/kg mpc 2.5.2025. = 2,39 € scotti oro riža parboiled 1 kg mpc 2.5.2025. = 4,79 € hiper -31% 1 09 1,59 € reggia tjestenina cannelloni 250 g, 1 kg = 4,36 € mpc 2.5.2025. = 1,85 € super hiper -16% 1 79 2,15 € hernandez tortilja 390 g, 1 kg = 4,59 € mpc 2.5.2025. = 2,58 € vegeta maestro origano 5 g, 1 kg = 98,00 € mpc 2.5.2025. = 1,07 € vegeta maestro papar crni u zrnu 15 g, 1 kg = 59,33 € mpc 2.5.2025. = 1,79 € ultra dodatak za kolače • prašak za pecivo, 5 x 12 g, 6,50 €/kg • vanilin šećer, 5 x 10 g, 7,80 €/kg mpc 2.5.2025. = 0,65 € -20% -20% na odabrani asortiman tjestenina klara marić -25% -25% na odabrani asortiman instant juha aleva -15% -15% na odabrani asortiman noodlesa nissin

13. stranica sadrži:
13 -18% 0 89 1,09 € -20% 1 89 2,39 € -24% 1 35 1,79 € -25% 2 39 3,19 € -18% 1 29 1,59 € ultra plus vinski ocat 1 l mpc 2.5.2025. = 1,31 € everydays kiseli krastavci 680 g, ocijeđena masa = 380 g 1 kg = 4,97 € mpc 2.5.2025. = 2,89 € everydays cikla 680 g, ocijeđena masa = 380 g 1 kg = 3,39 € mpc 2.5.2025. = 1,49 € podravka pelat rajčica 400 g, ocijeđena masa = 240 g 1 kg = 5,63 € mpc 2.5.2025. = 2,15 € podravka koncentrat rajčice 300 g 1 kg = 7,97 € mpc 2.5.2025. = 3,99 € podravka senf 100 g 1 kg = 12,90 € mpc 2.5.2025. = 1,95 € -30% -30% na ekstra djevičansko maslinovo ulje 1 l ultra 1 29 ! ! povoljna cijena podravka kukuruz šećerac 150 g, ocijeđena masa = 140 g 1 kg = 7,79 € mpc 2.5.2025. = 1,26 € 1 09 ! ! povoljna cijena super hiper everydays bijeli grah 400 g, ocijeđena masa = 240 g 1 kg = 3,71 € mpc 2.5.2025. = 1,15 € 0 89 ! ! povoljna cijena

14. stranica sadrži:
14 super hiper hiper super hiper super hiper hiper super hiper hiper hiper hiper hiper 5 29 ! ! povoljna cijena 4 59 ! ! povoljna cijena -20% 2 79 3,49 € -23% 2 29 2,99 € -30% 1 39 1,99 € -26% 2 79 3,79 € -17% 2 39 2,89 € franck gold instant kava 100 g, 1 kg = 45,90 € mpc 2.5.2025. = 6,75 € lasta napolitanka • čokolada • choco milk 420 g, 1 kg = 6,64 € mpc 14.5.2026. = 4,49 € koestlin choco vafel odabrane vrste 200 g, 1 kg = 11,95 € mpc 2.5.2025. = 3,49 € jacobsens emoji keksi 150 g, 1 kg = 15,27 € mpc 4.9.2026. = 3,59 € bauli kroasan odabrane vrste 6 x 50 g, 1 kg = 9,30 € mpc 2.5.2025. = 3,98 € kraš prekrašni štrudlice odabrane vrste 200 g, 1 kg = 6,95 € mpc 2.5.2025. = 2,39 € nescafe dolce gusto kapsule za kavu odabrane vrste 90 g – 256 g, 20,66 €/kg – 58,78 €/kg mpc 2.5.2025. = 7,89 € -15% -15% na odabrani asortiman misura gloria mljevena kava 500 g 1 kg = 14,98 € mpc 2.5.2025. = 11,59 € -21% 7 49 9,49 €

15. stranica sadrži:
15 hiper hiper -18% 2 99 3,69 € lindt lindor čokolada • milk • pistacio 100 g 1 kg = 29,90 € mpc 2.5.2025. = 4,39 € hiper -37% 0 99 1,59 € zvečevo čokolada odabrane vrste 100 g, 1 kg = 9,90 € mpc 2.5.2025. = 1,65 € super hiper -27% 2 69 3,69 € griesson duo keks s kakao kremom 500 g, 1 kg = 5,38 € mpc 2.5.2025. = 4,19 € super hiper super hiper hiper -33% 1 19 1,79 € milka biskvitni desert • mousse, 128 g, 9,30 €/kg • orange, 147 g, 8,10 €/kg mpc 2.5.2025. = 2,15 € kandi riki čokolada s rižom 300 g, 1 kg = 10,63 € mpc 2.5.2025. = 6,89 € 3 19 ! ! povoljna cijena hiper nutella biscuits keksi 304 g, 1 kg = 13,65 € mpc 2.5.2025. = 5,39 € 4 15 ! ! povoljna cijena -35% -25% na odabrani asortiman merci -20% -20% na odabrani asortiman čokolada dorina kraš super hiper -15% -15% na odabrani asortiman balconi

16. stranica sadrži:
16 super hiper super hiper super hiper super hiper hiper super hiper super hiper hiper hiper hiper -25% 0 59 0,79 € -22% 0 69 0,89 € munchmallow pjenasti desert 105 g, 1 kg = 10,95 € mpc 2.5.2025. = 1,59 € kraš mentol bomboni • original • extra strong 100 g, 1 kg = 6,90 € mpc 2.5.2025. = 1,09 € lay’s čips • slani • pikantna paprika 200 g, 1 kg = 13,45 € mpc 2.5.2025. = 3,55 € chio čipi čips odabrane vrste 120 g, 1 kg = 15,75 € mpc 2.5.2025. = 2,79 € milky way desert 21,5 g, 1 kg = 26,82 € mpc 2.5.2025. = 1,05 € storck nimm2 gumeni bomboni 90 g - 100 g, 9,90 €/kg - 11,00 €/kg mpc 2.5.2025. = 1,59 € 1 15 ! ! povoljna cijena 1 89 ! ! povoljna cijena 0 99 ! ! povoljna cijena 2 69 ! ! povoljna cijena -30% -20% na odabrani asortiman casali -30% -20% na odabrani asortiman pionir

17. stranica sadrži:
17 super hiper super hiper super hiper super hiper super hiper super hiper hiper super hiper super hiper hiper hiper -21% 1 79 2,29 € -27% 0 69 0,95 € lorenz curly flips • classic • loopys 120 g, 1 kg = 14,92 € mpc 2.5.2025. = 2,75 € -30% 0 59 0,85 € tuc bake rolls • pizza • morska sol 80 g, 1 kg = 7,38 € mpc 2.5.2025. = 1,15 € twist iso gazirano piće • limun • nar 0,5 l, 1 l = 2,10 € mpc 2.5.2025. = 1,49 € koestlin saltas krekeri • sea salt • bacon 100 g, 1 kg = 6,90 € mpc 2.5.2025. = 1,15 € staropramen pivo 0,5 l, 1 l = 2,78 € mpc 2.5.2025. = 2,02 € madri pivo 0,4 l, 1 l = 2,73 € mpc 27.5.2026. = 1,49 € 1 39 ! ! povoljna cijena 1 05 ! ! povoljna cijena 1 09 ! ! povoljna cijena -23% 0 99 1,29 € štark smoki wow • kikiriki • čokolada 70 g, 1 kg = 14,14 € mpc 2.5.2025. = 1,59 € super hiper -25% 0 59 0,79 € vindi ledeni čaj • breskva • mango 330 ml, 1 l = 1,79 € mpc 13.6.2025. = 1,05 € hell energetsko piće 500 ml, 1 l = 2,78 € mpc 2.5.2025. = 2,02 € 1 39 ! ! povoljna cijena

18. stranica sadrži:
18 super hiper super hiper super hiper hiper hiper hiper -24% 9 99 13,22 € -22% 6 19 7,99 € -23% 1 29 1,69 € gin gibson’s london dry gin 0,7 l, 1 l = 14,27 € mpc 2.5.2025. = 16,02 € zvečevo liker odabrane vrste 0,7 l, 1 l = 11,41 € mpc 2.5.2025. = 12,02 € - 12,24 € maraska room 0,5 l, 1 l = 12,38 € mpc 2.5.2025. = 8,32 € maraska alkoholno piće odabrane vrste 0,1 l, 1 l = 12,90 € mpc 2.5.2025. = 2,15 € vinoplod alkoholno piće • loza • komovica 1 l mpc 2.5.2025. = 16,82 € vinoplod travarica rakija 1 l mpc 2.5.2025. = 17,62 € 7 99 ! ! povoljna cijena 12 99 ! ! povoljna cijena 11 99 ! ! povoljna cijena

19. stranica sadrži:
19 super hiper super hiper hiper hiper hiper hiper hiper -20% 7 99 9,99 € -21% 5 49 7,02 € -16% 1 79 2,15 € -20% 0 99 1,25 € imako unity vino odabrane vrste 0,75 l, 1 l = 4,79 € mpc 2.5.2025. = 6,32 € ivan dolac vrhunsko vino 0,75 l, 1 l = 16,00 € mpc 2.5.2025. = 15,99 € radgon penina srebrna pjenušavo vino 0,75 l, 1 l = 10,65 € mpc 2.5.2025. = 9,05 € vitamin well niskoenergetsko piće odabrane vrste 0,5 l, 1 l = 3,58 € mpc 2.5.2025. = 2,55 € kutjevo graševina kvalitetno vino 1 l mpc 2.5.2025. = 8,38 € cuvee benkovac vino 0,75 l, 1 l = 7,32 € mpc 2.5.2025. = 9,02 € jana vitamin antiox piće • crni ribiz • limun 1,5 l 1 l = 1,06 € mpc 2.5.2025. = 2,19 € juicy vitaminska immuno boost voda odabrane vrste 0,5 l 1 l = 1,98 € mpc 2.5.2025. = 1,28 € -19% 12 00 14,89 € 5 99 ! ! povoljna cijena 3 59 ! ! povoljna cijena 1 59 ! ! povoljna cijena

20. stranica sadrži:
20 hiper super hiper super hiper hiper hiper hiper -15% 2 19 2,59 € -16% 0 99 1,19 € -16% 0 99 1,19 € -25% 2 99 3,99 € juicy fruits osvježavajuće piće odabrane vrste 500 ml, 1 l = 1,98 € mpc 23.6.2026. = 1,49 € ili mpc 10.7.2026. = 1,49 € cedevita fresh osvježavajuće piće odabrane vrste 340 ml, 1 l = 2,91 € mpc 2.5.2025. = 1,35 € cevitana instant napitak • limun • naranča 500 g, 1 kg = 5,98 € mpc 19.5.2026. = 4,79 € vindija vindi osvježavajuće piće odabrane vrste 1 l mpc 2.5.2025. = 1,95 € ili 2,15 € to nektar • gusti • jabuka 2 l, 1 l = 1,10 € mpc 2.5.2025. = 3,29 € ili 2,99 € fructal nektar odabrane vrste 1 l mpc 2.5.2025. = 2,89 € - 3,09 € 1 19 ! ! povoljna cijena 1 99 ! ! povoljna cijena hiper -18% 1 45 1,79 € sky gazirano piće odabrane vrste 2 l, 1 l = 0,73 € mpc 2.5.2025. = 2,19 € -16% 0 79 0,95 € jamnica prirodna gazirana voda 1 l mpc 2.5.2025. = 1,19 €

21. stranica sadrži:
21 hiper hiper hiper super hiper super hiper super hiper -38% 3 99 6,49 € -16% 1 79 2,15 € -30% 3 49 4,99 € -21% 1 09 1,39 € head & shoulders šampon za kosu odabrane vrste 400 ml, 1 l = 9,98 € mpc 2.5.2025. ili 22.7.2026.= 7,99 € herbalis fresh spring tekući sapun 400 ml, 1 l = 4,48 € mpc 2.5.2025. = 3,29 € higi dječje vlažne maramice 72 kom, 1 kom = 0,02 € mpc 2.5.2025. = 1,79 € violeta economy toaletni papir 8 rola, 1 rola = 0,25 € mpc 2.5.2025. = 3,39 € libresse higijenski ulošci • normal, 20 kom, 1 kom = 0,11 € • super, 16 kom, 1 kom = 0,14 € mpc 2.5.2025. = 3,23 € ili 4,09 € elmex pasta za zube odabrane vrste 75 ml, 1 l = 57,20 € mpc 2.5.2025. = 4,99 € ili 5,69 € garnier color naturals boja za kosu odabrane vrste 1 pak mpc 2.5.2025. = 5,99 € 4 29 ! ! povoljna cijena 1 99 ! ! povoljna cijena 2 19 ! ! povoljna cijena -35% -35% na odabrani asortiman gelova za tuširanje 500 ml, nivea -30% -20% na odabrani asortiman becutan -30% -20% na odabrani asortiman durex

22. stranica sadrži:
22 hiper hiper hiper hiper super hiper super hiper hiper hiper hiper -21% 2 09 2,65 € -17% 1 75 1,99 € -20% 1 59 1,99 € -28% 3 49 4,89 € -30% 2 39 3,45 € -49% 2 79 5,49 € -45% 3 29 5,99 € teta violeta jumbo ručnici limun 2 role, 1 rola = 1,05 € mpc 2.5.2025. = 3,45 € violeta univerzalne antibakterijske maramice za čišćenje 56 kom, 1 kom = 0,03 € mpc 13.6.2025. = 2,49 € arf sredstvo za čišćenje stakla i staklenih površina odabrane vrste 650 ml, 1 l = 2,45 € mpc 2.5.2025. = 2,79 € ariel gel kapsule • extra clean, 10 kom, 1 kom = 0,60 € • color, 12 kom, 1 kom = 0,50 € mpc 22.7.2026. = 8,49 € silan omekšivač rublja 1,36 l - 1,67 l , 1,97€/l - 2,42€/l mpc 2.5.2025. = 8,28 € mpc 3.7.2026. = 7,19 € likvi ultra sredstvo za pranje posuđa odabrane vrste 1,35 l, 1 l = 2,44 € mpc 2.5.2025. = 4,65 € super jon iq sredstvo za čišćenje odabrane vrste 425 ml + 2 x 2 g 1 pak mpc 15.7.2025. = 5,89 € super jon iq sredstvo za čišćenje tablete refil odabrane vrste 3 x 2 g, 1 pak mpc 15.7.2025. = 4,19 € dash deteržent za rublje • praškasti, 3,3 kg, 1 kg = 4,24 € • kapsule, 44 kom, 1 kom = 0,32 € • tekući, 2,7 l, 1 l = 5,18 € mpc 1.9.2026. = 21,59 € 3 29 ! ! povoljna cijena -22% 13 99 17,99 € 5 99 ! ! povoljna cijena bref power aktiv sredstvo za čišćenje i osvježavanje wc školjke • lemon, 2 x 51 g, 27,35 €/kg • pine 2 x 50g – 27,90 €/kg mpc 2.5.2025. = 6,79 €

23. stranica sadrži:
23 *ponuda traje od 13.10.2026. super hiper super hiper hiper hiper ultra plus vreće za smeće 70 x 110 cm, 120 l 1 kom = 0,13 € mpc 2.5.2025. = 2,39 € elit* električno kuhalo za vodu 1500 w, zapremnina 1,7 l 1 kom kišobran dugi automatik* 1 kom kišobran mini* • bojani • karo 1 kom super hiper super hiper brel clean spužva za posuđe 5 kom 1 kom = 0,09 € mpc 2.5.2025. = 1,06 € -31% 0 45 0,66 € -35% 1 29 1,99 € -31% 3 99 5,79 € hiper vox* šušilo za kosu 1400 w, 3 temperature zagrijavanja 2 brzine zaštita od pregrijavanja 1 kom -36% 9 99 15,79 € hiper elit* preklopni toaster 750 w grill dimenzije 21,5 x 13 cm 1 kom -33% 9 99 14,99 € -33% 7 99 11,99 € -31% 5 49 7,99 € -30% -30% na odabrani asortiman fino

24. stranica sadrži:
sve cijene su maloprodajne (uračunat pdv). ponuda iz kataloga vrijedi isključivo u prodavaonicama ribola u periodu od 30.9. - 6.10.2026. ili do isteka zaliha. *cijene iskazane na polici su umanjene za navedeni postotak. zbog ograničenosti prostora, sve akcije možda nisu dostupne u svim prodavaonicama ribola. fotografije artikala ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. ne odgovaramo za tiskarske pogreške. hiper – ponuda je dostupna u hipermarketu ribola. hiper i super - ponuda je dostupna u hipermarketu i supermarketu ribola. snižene cijene, najniže cijene tijekom razdoblja 30 dana prije provođenja posebnog oblika prodaje i sidrene cijene su istaknute na polici u prodavaonici. ponuda iz kataloga se ne odnosi na poslovnice: r10 (stjepana radića 51, okrug gornji), r46 (huljerat 1a, primošten), r58 (put brodograditelja 16, trogir), r64 (šetalište kralja tomislava 8c, kaštel gomilica), r74 (splitska 22 primošten), r53 (gat svetog duje, split), r60 (nečujam b.b., šolta), r62 (miline donje 2, sevid). whiskas hrana za mačke odabrane vrste 4 x 85 g 1 kg = 7,03 € mpc 2.5.2025. = 3,49 € eurocat pijesak za mačke 5 kg 1 kg = 0,44 € mpc 21.8.2025. = 3,49 € konop za preskakanje* 1 kom lopta* odabrane vrste 1 kom bubble fun puhalica* 1 kom squeeze me čupavo čudovište* 1 kom 2 19 ! ! povoljna cijena nadgrobni lampion srce bruto težina 150 g 1 kom -41% 0 99 1,69 € -32% 2 29 3,39 € -33% 0 99 1,49 € -33% 3 19 4,79 € purina friskies hrana za pse odabrane vrste 500 g 1 kg = 3,38 € mpc 2.5.2025. = 2,92 € -29% 1 69 2,39 € -17% 2 39 2,89 € -33% 3 19 4,79 € super hiper super hiper super hiper super hiper hiper elektronska nadgrobna svijeća aeternum trajanje 120 dana 1 kom -43% 2 19 3,89 € hiper

Ostali katalozi u ovoj kategoriji


24.09.2026. - 07.10.2026.
Vrijedi još 6 dana


23.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


23.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


24.09.2026. - 07.10.2026.
Vrijedi još 6 dana


28.09.2026. - 04.10.2026.
Vrijedi još 3 dana


28.09.2026. - 04.10.2026.
Vrijedi još 3 dana


28.09.2026. - 04.10.2026.
Vrijedi još 3 dana


30.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


30.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


30.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


30.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


01.10.2026. - 07.10.2026.
Vrijedi još 6 dana


30.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


30.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


30.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana