Tommy katalog

(četvrtak) 24.09.2026. - 30.09.2026. (srijeda)


Vrijedi još 2 dana




1. stranica sadrži:
ponuda vrijedi samo za maximarkete tommy ponuda vrijedi samo za hipermarkete tommy ponuda vrijedi samo za supermarkete tommy ponuda vrijedi od četvrtka 24. 9. do srijede 30. 9. 2026. g.* 14 99 18 39 delicato livanjski sir 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 19,49 € 0 79 1 09 -27% podravka pasirana rajčica 500 g 1,58 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,09 € barcaffe kava mljevena 400 g 16,23 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 8,99 € 6 49 super cijena mandarina 1 kg zemlja podrijetla: hrvatska mpc 2. 5. 2025.: 2,19 € 1 09 ekstra ušteda juneći but 1 kg bez kosti mpc 2. 5. 2025.: 12,99 € 12 49

2. stranica sadrži:
posebna ponuda samo za članove programa vjernosti uz tommy karticu vjernosti *navedeni popusti se obračunavaju na blagajni i ostvaruju se isključivo uz korištenje tommy kartice vjernosti. popusti iz programa nagrađivanja vjernosti ne odnose se na online kupnju i ne mogu se zbrajati s popustom za umirovljenike, s popustom za studente kao ni s ostalim kuponima s popustom. +50 +100 +100 +50 +100 +100 26 99 uštedite 21 39 -20% 2 dalmatinski sirevi sir škripavac 250 g 17,96 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 5,49 € uštedite 4 49 president sir ribanac 40 g classic ili vintage mpc 2. 5. 2025.: 1,55 € ili 1,79 € uštedite super cijena 1 19 gavrilović zimska salama 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 26,99 € pik kobasica debrecinka 440 g 7,94 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,85 € uštedite super cijena 3 49 oreo ili milka mliječni desert 30 g mpc 2. 5. 2025.: 0,79 € ili mpc 25. 6. 2026.: 0,79 € uštedite super cijena 0 49 lino, podravka žitni jastučići 500 g nougat ili milk 6,98 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 5,49 € parmalat mliječni napitak s kavom 200 ml cappuccino ili macchiatto 8,45 €/l mpc 2. 5. 2025.: 2,29 € uštedite super cijena 3 49 uštedite 1 69

3. stranica sadrži:
milka keks 150 g ili 260 g razne vrste 16,60€/ kg ili 9,58 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 3,75 € uštedite super cijena 2 chio čipi čips 120 g razne vrste 14,92 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,49 € ili mpc 17. 10. 2025.: 2,49 € uštedite 1 iso sport, vindi izotoni piće 0,5 l razne vrste 1,98 €/l mpc 2. 5. 2025.: 1,39 € ili 1,65 € uštedite 0 parodontax pasta za zube 75 ml razne vrste 39,87 €/l mpc 2. 5. 2025.: 5,69 € ili 6,29 € afrodita šampon za kosu 950 ml razne vrste 2,63 €/l mpc 2. 5. 2025.: 5,29 € uštedite ekstra ušteda 2 uštedite ekstra ušteda 3 nivea gel za tuširanje 500 ml razne vrste 6,38 €/l mpc 2. 5. 2025.: 6,49 € libresse higijenski ulošci 16 kom ili 20 kom razne vrste 0,12 €/ kom ili 0,10 €/ kom mpc 2. 5. 2025.: 3,05 € 2 uštedite 1 uštedite ekstra ušteda 2

4. stranica sadrži:
4 ponuda vrijedi od četvrtka 24. 9. 2026. do srijede 30. 9. 2026. dnevno svježe voće jabuka zlatni delišes 1 kg zemlja podrijetlja: hrvatska mpc 2. 5. 2025.: 1,59 € 1 19 super cijena kivi 1 kg rinfuzo zemlja podrijetla: grčka mpc 2. 5. 2025.: 3,99 € kruška williams 1 kg zemlja podrijetla: španjolska mpc 2. 5. 2025.: 2,19 € 1 99 ekstra ušteda 1 29 ekstra ušteda

5. stranica sadrži:
zadnja srijeda u mjesecu, studentska je srijeda – više na tommy.hr 5 dnevno svježe povrće 0 99 rajčica šljivar 1 kg zemlja podrijetla: hrvatska mpc 2. 5. 2025.: 2,19 € cvjetača 1 kom zemlja podrijetla: hrvatska mpc 2. 5. 2025.: 2,19 € 1 39 super cijena 0 99 super cijena 0 75 super cijena krastavci 1 kg zemlja podrijetla: kosovo, španjolska, italija, hrvatska mpc 2. 5. 2025.: 1,39 € 1 29 super cijena salata iceberg 1 kom zemlja podrijetla: nizozemska, španjolska mpc 2. 5. 2025.: 1,69 € 1 45 super cijena kiseli kupus 500 g rezani zemlja podrijetla: hrvatska 1,50 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,05 € šampinjoni svježi 250 g zemlja podrijetla: hrvatska 3,96 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,39 € p o v r e

6. stranica sadrži:
*prema istraživanju agencije valicon (2025.) provedenom u prodavaonicama tommy. 6 ponuda vrijedi od četvrtka 24. 9. 2026. do srijede 30. 9. 2026. juneća leđa 1 kg s kosti mpc 2. 5. 2025.: 10,49 € 10 49 carsko meso 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 4,99 € 2 69 svinjska leđa 1 kg s kosti mpc 2. 5. 2025.: 5,69 € 2 99

7. stranica sadrži:
zadnja srijeda u mjesecu, studentska je srijeda – više na tommy.hr 7 bokun gušta svinjski but 415 g bez kosti 5,91 €/kg mpc 12. 9. 2025.: 2,79 € majstori o’ gradela šiš ćevapčići 500 g 7,98 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,99 € 2 45 2 79 3 99 4 99 -20% cekin, vindija mini file od pilećih prsa 400 g 13,23 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 6,99 € 5 29 cekin, vindija pileća krila 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 6,99 € 5 49 vindon, vindija pureći batak 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 4,95 € 3 89 bokun gušta miješano mljeveno meso 800 g 5,37 €/kg mpc 12. 9. 2025.: 7,99 € 4 29 7 99 -46%

8. stranica sadrži:
8 ponuda vrijedi od četvrtka 24. 9. 2026. do srijede 30. 9. 2026. eva, podravka tuna salata 160 g razne vrste 12,44 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,69 € 1 99 ekstra ušteda ribarnica kozice 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 17,25 € 12 99 super cijena pagar 1 kg svježi mpc 2. 5. 2025.: 16,99 € 14 99 super cijena

9. stranica sadrži:
zadnja srijeda u mjesecu, studentska je srijeda – više na tommy.hr 9 gastronomija zvijezda ekstra djevičansko maslinovo ulje 1 l mpc 2. 5. 2025.: 14,99 € šporki makaruni 100 g 13,49 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 16,19 € preporučuje chef 1 35 1 62 1 25 1 50 pečena pileća polovica sa prilogom 1 porcija (meni) mpc 23. 8. 2025: 5,00 € 4 99 9 99 super cijena teletina s orzom 100 g 12,49 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 14,99 €

10. stranica sadrži:
10 ponuda vrijedi od četvrtka 24. 9. 2026. do srijede 30. 9. 2026. 0 45 super cijena 0 65 super cijena dukat čokoladno mlijeko 1 l mpc 2. 5. 2025.: 2,69 € 1 99 bobis putar štangica 70 g 6,43 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 0,60 € bobis pecivo pekan orah 85 g 7,65 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 0,99 € pekarnica dnevno svježi kruh i peciva bobis didov kruh 600 g 2,34 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,75 € 1 40 super cijena ‘z bregov, vindija proteinski napitak 300 ml razne vrste 4,64 €/l mpc 8. 11. 2025.: 2,29 € 1 39 super cijena

11. stranica sadrži:
zadnja srijeda u mjesecu, studentska je srijeda – više na tommy.hr 11 podravka čokolino lješnjak 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 8,99 € 5 99 super cijena vitalis, dr. oetker muesli 300 g med i badem ili voće 9,30 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,99 € 2 79 super cijena klara tost 500 g s integralnim brašnom 3,38 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 3,05 € 1 69 super cijena encian proteinski snack 90 g ili 100 g razne vrste 16,56 €/ kg ili 14,90 €/ kg mpc 2. 5. 2025.: 2,29 € ili mpc 26. 5. 2025.: 2,25 1 49 super cijena podravka ekstra džem 320 g razne vrste 9,04 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,29 € 2 89 super cijena gloria instant cappuccino 200 g razne vrste 11,45 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 3,05 € 2 29 barcaffe kapsule za kavu -20% * lune de mie sirup -20% * jacobs instant kava 200 g razne vrste 52,45 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 13,39 € ili 13,99 € 10 49 super cijena

13. stranica sadrži:
zadnja srijeda u mjesecu, studentska je srijeda – više na tommy.hr 13 gavrilović kulenova seka 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 19,99 € 13 89 super cijena 16 99 vindija čajna kobasica 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 16,99 € 10 69 super cijena gavrilović pureća šunka stancija 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 14,99 € 13 89 super cijena pik mortadela 1 kg s maslinama mpc 2. 5. 2025.: 11,19 € 7 89 super cijena campofrio salama chopped pork 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 11,99 € 7 49 super cijena piko, pik parizer 1 kg original mpc 2. 5. 2025.: 8,99 € 6 99 gavrilović šunka delikates 1 kg 10,99 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 15,99 € 10 99 super cijena bokun gušta dimljena panceta 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 19,99 € gavrilović pečena mesnata slanina 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 14,99 € 10 49 super cijena

14. stranica sadrži:
14 ponuda vrijedi od četvrtka 24. 9. 2026. do srijede 30. 9. 2026. za tanko narezano delicato kobasica čajna ili kulen 100 g 14,90 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,29 € 1 49 1 89 -21% bokun gušta kobasica 200 g mediteran ili češnjovka 11,45 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 3,05 € ili mpc 18. 6. 2026.: 3,05 € 2 29 perutnina ptuj pureća šunka ili pureća prsa 100 g dimljena slim & fit 19,90 €/kg mpc 28. 6. 2025.: 2,65 € 1 99 1 39 super cijena podravka šunka u ovitku ili tirolska kobasica 100 g 13,90 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,29 € poli, perutnina ptuj pileća posebna salama 500 g classic ili light 6,98 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,49 € ili 4,99 € 3 49 super cijena pik kobasica kranjska 300 g 9,97 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,49 € 2 99 super cijena gavrilović mesni narezak 400 g 8,73 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,95 € 3 49 super cijena podravka mesni doručak 150 g 7,94 €/kg mpc 12. 5. 2026.: 2,09 € 1 19 ekstra ušteda argeta povrtni namaz 95 g razne vrste 14,64 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,29 € 1 39 super cijena gavrilović pašteta 100 g razne vrste 9,90 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,49 € 0 99 super cijena okusi balkana goveđi narezak -15% * gavrilović čajna ili graničarska kobasica 300 g premium 15,64 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 6,99 € delicato pučka kobasica 320 g 3,72 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,29 € jeli, gavrilović hrenovke 200 g pileće 4,45 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,89 € 0 89 ekstra ušteda 1 19 top cijena 4 69 super cijena

15. stranica sadrži:
zadnja srijeda u mjesecu, studentska je srijeda – više na tommy.hr 15 2 69 3 69 -27% s m r z n u t o frozy oslić bez glave 400 g 6,73 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 3,69 € perla sipa 235 g kockice + crnilo 29,32 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 9,49 € 6 89 ledo pomfrit 500 g 3,98 €/kg mpc 5. 8. 2025.: 3,29 € 1 99 super cijena quattro, ledo sladoled 800 ml cheesecake ili choco 6,24 €/l mpc 18. 4. 2026.: 7,59 € 4 99 super cijena fun time ili happy time, ledo sladoled 6 x 110 ml ili 6 x 120 ml 5,44 €/l ili 4,99 €/l mpc 2. 5. 2025.: 5,49 € 3 59 super cijena bondi sladoled 1 l čokolada-vanilija mpc 2. 5. 2025.: 1,65 € 1 05 top cijena ledo panirani kolutići ili riblji filet -25% * t! grašak 400 g 1,98 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,09 € 0 79 1 09 -27% ledo savijača 500 g ili 450 g razne vrste 5,98 €/kg ili 6,65 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,49 € 2 99 super cijena ledo borovnica 300 g 11,64 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,99 € 3 49 super cijena bibigo gyoza 600 g s piletinom i povrćem 14,99 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 12,99 € 8 99 super cijena

17. stranica sadrži:
17 coop kruh bez glutena 230 g 7,79 €/kg mpc 29. 10. 2025: 2,19 € 1 79 coop bio dvopek 320 g sa žitaricama 7,16 €/kg mpc 29. 10. 2025.: 2,29 € 2 29 coop keks bez glutena 6 x 30 g kakao i lješnjak 14,95 €/kg mpc 29. 10. 2025.: 2,69 € 2 69 coop bio napitak 1 l badem mpc 29. 10. 2025.: 2,49 € 1 99 coop bio muesli 375 g voćni 10,64 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 3,99 € 3 99 coop bio keks 400 g 5,88 €/kg mpc 29. 10. 2025.: 2,35 € 2 35 coop bio keks 100 g od pira 16,90 €/kg mpc 29. 10. 2025.: 1,69 € 1 69 coop žitna pločica 6 x 21 g tamna čokolada 21,35 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,69 € 2 69 coop marmelada naranča 380 g 6,03 €/kg mpc 10. 6. 2025.: 2,29 € 2 29 coop džem 370 g breskva 6,73 €/kg mpc 10. 6. 2025.: 2,49 € 2 49 coop bio keks 230 g žitarice i voće 6,48 €/kg mpc 29. 10. 2025.: 1,49 € 1 49 coop umak 400 g rajčica i ricotta 5,73 €/kg mpc 7. 6. 2025.: 2,29 € 2 29

18. stranica sadrži:
18 ponuda vrijedi od četvrtka 24. 9. 2026. do srijede 30. 9. 2026. za dobro jutro i bolji dan ‘z bregov, vindija jogurt 1,75 kg 2,8 % m.m. 1,71 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,45 € 2 99 super cijena dukat čvrsti jogurt 800 g 3,2% m.m. 2,49 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,49 € 1 99 activia jogurt 163 g mix 7,67 €/kg mpc 18. 10. 2025.: 2,29 € 1 25 ‘z bregov, vindija proteinski mliječni desert 40 g mpc 2. 5. 2025.: 1,69 € 1 15 super cijena dar, vindija biljni desert 4 x 125 g čokolada i lješnjak ili vanilija 3,98 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,69 € 1 99 super cijena 0 49 0 65 -24% vindija mliječni puding 125 g vanilija ili čokolada 3,92 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 0,65 € dukat mliječni čokoladni desert 100 g mousse 9,90 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,35 € 0 99 1 99 2 29 ‘z bregov, vindija svježe mlijeko 1,75 l 3,2 % m.m. 1,14 €/l mpc 2. 5. 2025.: 2,19 € 0 85 1 02 dukat trajno mlijeko 1 l 2,8 % m.m. mpc 2. 5. 2025.: 0,99 € ‘z bregov, vindija voćni jogurt 400 g razne vrste 2,98 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,69 € 1 19 super cijena

19. stranica sadrži:
zadnja srijeda u mjesecu, studentska je srijeda – više na tommy.hr 19 brzo & fino, dukat vrhnje za kuhanje 500 g 5,58 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 3,49 € 2 79 super cijena galbani sir mozzarella 200 g 14,95 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 3,69 € 2 99 ‘z bregov, vindija svježi proteinski sir 250 g protein 4,76 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,69 € 1 19 super cijena dukatela, dukat mliječni namaz 70 g original ili s povrćem 11,29 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 0,89 € ili 0,99 € 0 79 super cijena 2 49 2 99 dukat maslac 250 g 9,96 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,99 € 0 89 1 29 -31% margo nova, zvijezda namaz 225 g natural 3,96 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,19 € zvijezda majoneza 85 g delikates 10,48 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,25 € 0 89 super cijena t! jaja 10 kom m razred svježa 0,18 €/kom mpc 2. 5. 2025.: 2,39 € rana lazanje 350 g bolognese ili ricotta i špinat 7,98 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 3,99 € 2 79 super cijena 1 79 top cijena

21. stranica sadrži:
21 zadnja srijeda u mjesecu, studentska je srijeda – više na tommy.hr 21 1 39 1 99 -30% mutti pelat rajčice 800 g ocijeđena masa = 520 g 4,60 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,99 € 2 39 super cijena zvijezda kečap 500 g blagi 2,78 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,99 € heinz umak 230 g razne vrste 10,83 €/kg mpc 8. 7. 2026.: 3,59 € 2 49 super cijena podravka krastavci 330 g ocijeđena masa = 175 g delikates 11,38 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,75 € 1 99 super cijena podravka mesni ragu 200 g razne vrste 8,95 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,75 € 1 79 super cijena gavrilović grah posni 300 g 7,30 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 3,29 € 2 19 super cijena t! slanutak 800 g 2,82 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,99 € 2 25 top cijena zlatno zrno leća 500 g 2,98 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,29 € 1 49 del monte kompot -25% * dr. oetker mješavina za pripremu kolača 124 g ili 100 g panna cotta ili tiramisu 15,25 €/kg ili 18,90 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,69 € 1 89 super cijena dolcela sladoledni desert 75 g razne vrste 11,87 €/kg mpc 9. 6. 2026.: 1,29 € 0 89 super cijena

22. stranica sadrži:
22 ponuda vrijedi od četvrtka 24. 9. 2026. do srijede 30. 9. 2026. rollino, balconi rolat 6 x 37 g s kakao kremom ili s kremom od lješnjaka 7,89 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,45 € 1 75 super cijena jaffa kolač 75 g ili 60 g razne vrste 11,34 €/kg ili 14,17 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,09 € 0 85 pionir keks medeno srce -25% * prekrašni, kraš štrudlice 200 g razne vrste 6,95 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,29 € 1 39 super cijena kraš napolitanke 108 g razne vrste 13,80 €/kg mpc 18. 4. 2026.: 2,19 € 1 49 super cijena bobis londoneri 240 g 21,63 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,49 € 5 19 domaćica, kraš čajno pecivo 220 g razne vrste 11,14 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 3,49 € ili 3,99 € 2 45 super cijena piknik, koestlin keks petit 4 x 230 g 3,21 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,99 € 2 95 super cijena

24. stranica sadrži:
24 ponuda vrijedi od četvrtka 24. 9. 2026. do srijede 30. 9. 2026. lay’s čips slani ili paprika -20% * bobi flips 70 g razne vrste 10,72 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,05 € 0 75 super cijena 0 19 top cijena maretti bruschette 140 g razne vrste 9,65 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 1,79 € 1 35 super cijena encian proteinski snack s graškom 50 g slani ili pizza 29,80 €/kg mpc 9. 9. 2026.: 1,95 € 1 49 saltas, koestlin štapići -25% * kviki, podravka grickalice -25% * mali gušti orah 200 g 12,95 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 3,29 € 2 59 t! kukuruz za kokice 200 g 2,75 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 0,75 € 0 55 top cijena ekozona bio proizvodi -20% * t! flips 40 g s kikirikijem mpc 2. 5. 2025.: 0,29 €

25. stranica sadrži:
zadnja srijeda u mjesecu, studentska je srijeda – više na tommy.hr 25 2 99 3 39 juicy sok 1 l naranča mpc 2. 5. 2025.: 3,99 € fructal negazirano piće 1 l marelica ili jabuka mpc 2. 5. 2025.: 2,15 € ili 2,29 € 1 49 super cijena 1 19 super cijena vindi, vindija negazirano piće 1 l razne vrste mpc 2. 5. 2025.: 1,35 € ili 1,69 € iso sport, vindi izotonično piće 1,5 l limun i grejp ili azzurro 1,33 €/l mpc 2. 5. 2025.: 2,65 € ili 2,79 € 1 99 super cijena jana ledeni čaj 1,5 l šumsko voće i brusnica 1,00 €/l mpc 2. 5. 2025.: 1,89 € 1 49 pepsi ili mirinda gazirano piće 1,5 l razne vrste 1,10 €/l mpc 2. 5. 2025.: 1,85 € ili 1,99 € 1 65

26. stranica sadrži:
26 ponuda vrijedi od četvrtka 24. 9. 2026. do srijede 30. 9. 2026. rajnski rizling, iločki podrumi vino bijelo 0,75 l kvalitetno hrvatsko podunavlje 7,99 €/l mpc 2. 5. 2025.: 7,99 € 5 99 plavac mali, badel 1862 vino crno 0,75 l srednja i južna dalmacija 7,19 €/l mpc 2. 5. 2025.: 6,99 € 5 39 pošip, vino palihnić vino bijelo 1 l kvalitetno srednja i južna dalmacija mpc 21. 5. 2026.: 9,99 € 7 79 freixenet pjenušavo vino -20% * graševina ili rose, touch vino bijelo ili rose 1 l sjeverna makedonija mpc 2. 5. 2025.: 5,49 € 4 19 karlovačko pivo 6 x 0,33 l 2,53 €/l mpc 2. 5. 2025.: 6,29 € 4 99 stella artois pivo 4 x 0,5 l 2,50 €/l mpc 2. 5. 2025.: 6,99 € 4 99 super cijena kozel pivo 0,5 l svijetlo ili tamno 2,10 €/l mpc 2. 5. 2025.: 1,39 € 1 05 maraska maraschino 1 l mpc 2. 5. 2025.: 18,49 € 14 99 super cijena zvečevo travarica 0,7 l 10,65 €/l mpc 2. 5. 2025.: 10,49 € 7 45 super cijena badel pelinkovac 0,7 l razne vrste 15,70 €/l mpc 2. 5. 2025.: 13,49 € 10 99

27. stranica sadrži:
zadnja srijeda u mjesecu, studentska je srijeda – više na tommy.hr 27 za svakodnevnu svježinu signal pasta za zube 75 ml razne vrste 25,20 €/l mpc 2. 5. 2025.: 2,69 € 1 89 super cijena colgate pasta za zube -35% * palmolive tekući sapun 300 ml razne vrste 6,64 €/l mpc 2. 5. 2025.: 3,69 € syoss šampon ili regenerator za kosu 440 ml ili 250 ml razne vrste 10,21 €/l ili 17,96 €/l mpc 2. 5. 2025.: 7,29 € ili mpc 26. 5. 2026.: 7,29 € 4 49 super cijena garnier šampon ili regenerator -30% * clear šampon -50% * afrodita gel za tuširanje 400 ml razne vrste 10,73 €/l mpc 15. 7. 2026.: 6,49 € 4 29 super cijena l’oreal men expert dezodorans 150 ml razne vrste 27,94 €/l mpc 2. 5. 2025.: 5,29 € 4 19 afrodita krema za lice -30% * naturella dnevni ulošci 100 kom 0,04 €/kom mpc 2. 5. 2025.: 5,29 € 3 29 super cijena 1 99 ekstra ušteda

28. stranica sadrži:
28 ponuda vrijedi od četvrtka 24. 9. 2026. do srijede 30. 9. 2026. 6 29 7 49 22 99 29 99 -23% 29 99 39 99 -25% 1 49 2 49 -40% perfex toaletni papir 10 rola troslojni 0,15 €/rola mpc 2. 5. 2025.: 1,59 € daisy papirnati ručnik 1 rola mpc 2. 5. 2025.: 1,89 € 1 35 super cijena teta violeta papirnati ručnik 2 role troslojni 0,80 €/rola mpc 2. 5. 2025.: 2,99 € 1 59 ekstra ušteda somat deterdžent za strojno pranje posuđa 150 kom excellence 4in1 0,20 €/kom mpc 15. 9. 2026.: 39,99€ perwoll deterdžent za pranje rublja 2 x 3,75 l color ili black 3,07 €/l mpc 15. 9. 2026.: 29,99 € 9 49 14 99 -36% faks deterdžent za pranje rublja 36 kom color 0,27 €/kom mpc 26. 7. 2025.: 17,99 € coccolino deterdžent za pranje rublja 1,48 l speed clean ili ultracare 5,07 €/l mpc 29. 5. 2026.: 15,99 € 7 49 ekstra ušteda meri merino deterdžent za pranje rublja 2,7 l razne vrste 2,33 €/l mpc 2. 5. 2025.: 8,99 € faks deterdžent za pranje rublja 2,2 kg ili 1,8 l razne vrste 4,32 €/kg ili 5,28 €/l mpc 14. 10. 2025.: 12,99 € 9 49 super cijena

29. stranica sadrži:
zadnja srijeda u mjesecu, studentska je srijeda – više na tommy.hr 29 5 99 8 49 -29% arf sredstvo za čišćenje stakla 650 ml razne vrste 2,30 €/l mpc 2. 5. 2025.: 1,99 € 1 49 cillit bang sredstvo za čišćenje -50% * super jon sredstvo za čišćenje i njegu namještaja 650 ml 4,30 €/l mpc 2. 5. 2025.: 3,19 € 2 79 super cijena bref osvježivač wc školjke 6 x 50 g limun ili pine 19,97 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 9,99 € sanitar osvježivač wc školjke 40 g razne vrste mpc 2. 5. 2025.: 2,69 € 1 35 ekstra ušteda ambi pur osvježivač zraka -45% * vape sredstvo protiv insekata -50% *

30. stranica sadrži:
30 ponuda vrijedi od četvrtka 24. 9. 2026. do srijede 30. 9. 2026. moustache hrana za mačke 415 g razne vrste 1,91 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 0,79 € 0 79 whiskas hrana za mačke 4 x 85 g razne vrste 6,45 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,99 € ili 3,05 € 2 19 super cijena proof hrana za mačke ili pse 85 g ili 100 g razne vrste 8,12 €/ kg ili 6,90 €/kg mpc 6. 6. 2026.: 0,99 € 0 69 super cijena pedigree pseća poslastica -25% * friskies, purina hrana za pse 500 g razne vrste 3,18 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 2,49 € 1 59 super cijena kartica na dar, prava je stvar! 50 € 30 € 20 € 10 € saznaj više 100 €

31. stranica sadrži:
31 akcija traje od 24. 9. 2026. do 30. 9. 2026. ili do isteka zaliha. dostupnost pojedinih artikala, uključujući dezene, boje, veličine i količine, može biti ograničena ili se razlikovati ovisno o poslovnici – nije zagarantirana dostupnost svih veličina, dezena i boja. za točne informacije obratite se najbližoj poslovnici. majica ženska 1 kom 100% pamuk l - xxl bijela ženske gaćice 1 kom 90% pamuk 10% elastan s - 2 xl razne boje ženske gaćice 1 kom 90% pamuk 10% elastan s - xl razne boje ženske stopalice 1 par 80% pamuk 17% poliester 3% elastan 38 - 41 razne boje majica muška 1 kom dječja 100% pamuk 3 - 12 bijela muške bokserice 1 kom 95% pamuk 5% elastan l - xxl bijela ili crna muške stopalice 1 par 80% pamuk 17% poliester 3% elastan 39 - 49 razne boje muške stopalice 1 par 80% pamuk 17% poliester 3% elastan 39 - 49 crna ili bijela dječje stopalice 1 par 75% pamuk 22% poliester 3% elastan 23-35 razne boje 2 79 4 99 -44% 1 29 3 29 -60% 2 79 4 99 -44% 0 59 2 49 -76% 0 59 2 49 -76% 1 49 3 29 -54% 2 19 4 99 -56% 0 59 2 49 -76% 0 59 2 49 -76% 0 29 0 99 -70% ženske stopalice 1 par 80% pamuk 17% poliester 3% elastan 38 - 41 razne boje

32. stranica sadrži:
super ponuda gavrilović šunka u ovitku 1 kg mpc 2. 5. 2025.: 13,69 € 7 ekstra ušteda rio mare tuna 4 x 80 g u maslinovom ulju ili u vlastitom soku ocijeđena masa= 208 g 24,00 €/ kg mpc 2. 5. 2025.: 7,29 € ili 8,49 € 4 7 nescafe cappuccino 108 g ili 112 g razne vrste 27,69 €/kg ili 26,70 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 4,39 € 2 super cijena jadro, kraš napolitanke 430 g original ili kokos čokolada 5,80 €/kg mpc 2. 5. 2025.: 3,19 € ili 3,69 € 2 super cijena jar deterdžent za strojno pranje posuđa 81 kom ili 71 kom razne vrste 0,24 €/ kom ili 0,27 €/ kom mpc 25. 2. 2026.: 29,99 € 4 5 violeta omekšivač za rublje 4 l delicate touch ili summer chill 1,13 €/l mpc 2. 5. 2025.: 8,49 € 0800 02 03 besplatni potrošački telefon potrosacki-servis@tommy.hr *ponuda vrijedi do 30. 9. 2026. g ili do rasprodaje zaliha. cijene su izražene u eurima. popusti se ne odnose na već snižene proizvode i proizvode na akciji. cijene na polici umanjene su za navedeni postotak te se odnose na odabrane proizvode. fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. proizvode iz aktualne ponude možete kupiti samo u količinama primjerenim za kućanstvo. za eventualne tiskarske pogreške ne preuzimamo odgovornost. mpc = maloprodajna cijena u smislu čl. 4 st. 1 t. 11. zakona o zaštiti potrošača (nn 19/22, 59/23) 18 29

Ostali katalozi u ovoj kategoriji


16.09.2026. - 30.09.2026.
Vrijedi još 2 dana


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


24.09.2026. - 07.10.2026.
Vrijedi još 9 dana


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 8 dana


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 8 dana


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


24.09.2026. - 07.10.2026.
Vrijedi još 9 dana


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


16.09.2026. - 30.09.2026.
Vrijedi još 2 dana


28.09.2026. - 04.10.2026.
Vrijedi još 6 dana


28.09.2026. - 04.10.2026.
Vrijedi još 6 dana


28.09.2026. - 04.10.2026.
Vrijedi još 6 dana