U ovom katalogu možete pronaći:
carsko meso kava omekšivač za rublje cappuccino instant kava mlijeko borovnica cikla jabuka krafna kruh luk marelica pileći file pistacio svinjska lopatica majoneza mljeveno meso orah pljeskavica pommes frites puding sladoled svinjski vrat vrhnje za kuhanje gouda kobasica maslinovo ulje pašteta sir tirolska tuna ulje ajvar ananas grah krastavci lješnjak paprika rajčica riža sol tjestenina bomboni flips napolitanke naranča cedevita ketchup kikiriki limeta limun mango vodka badem deterdžent krpa liker maramice orhideja osvježivač prostora papirnati ručnici pelinkovac pivo ručnici rum sapun toaletni papir travarica vino zubna pasta bokserice gaće gel za odčepljivanje odvoda mop potkošulja rukavice tajice hrana za mačke hrana za pse krumpir losos mrkva aluminijska folija graševina lampion posuda za hranu
1. stranica sadrži:
30.09. - 06.10.2026. lm 40/2026 regija zapad 3,49 € kava jubilarna mljevena franck, 175 g, 1 kg = 19,94 € mpc 2.5.2025.: 4,89 € 4,99 € 2,89 € -42 % cijena vrijedi već od utorka. omekšivač za rublje soft lotus, blue noir duel, 1,6 l 1 l = 3,12 € mpc 2.5.2025.: 4,99 € 1,99 € vafl frondi nougat, kakao kraš, 250 g 1 kg = 7,96 € mpc 2.5.2025.: 2,99 € 3,49 € kapsule* , gimoka 164 g, 1 kg = 21,28 € mpc 21.7.2026.: 4,79 € 101 g, 1 kg = 34,55 €, 160 g, 1 kg = 21,81 € mpc 21.7.2026.: 4,39 € * dolce gusto kompatibilne / nespresso kompatibilne 2,99 € svinjsko carsko meso* 1 kg mpc 2.5.2025.: 5,99 € *vrijedi u krapini, soblincu i dugoj resi. 1,09 € mandarina 1 kg mpc 2.5.2025.: 1,89 € zemlja podrijetla: hrvatska
2. stranica sadrži:
9,19 € 6,59 € -28 % *vrijedi samo u supermarketima. kava instant gold classic, crema* , nescafe, 95 g 1 kg = 69,37 €, mpc 2.5.2025.: 8,49 € 3,79 € 12,69 € 8,99 € -29 % kava instant classic franck, 100 g 1 kg = 37,90 € mpc 2.5.2025.: 4,99 € instant kava classic nescafe, 200 g 1 kg = 44,95 € instant kava classic nescafe, 220 g 1 kg = 40,86 € mpc 2.5.2025.: 11,49 € 6,99 € 2,89 € *vrijedi samo u supermarketima. kava u zrnu gran festa* gimoka, 500 g 1 kg = 13,98 € mpc 15.7.2026.: 8,29 € kava mljevena tojeto, 200 g 1 kg = 14,45 € mpc 2.5.2025.: 3,99 € 7,49 € 6,29 € -16 % 8,99 € 6,99 € -22 % 2,19 € 1,59 € -27 % kava mljevena arabesca, 400 g, 1 kg = 15,73 € mpc 2.5.2025.: 8,19 € kava mljevena anamaria, 500 g 1 kg = 13,98 € mpc 2.5.2025.: 10,79 € cappuccino classic, vanilija, čokolada, irish cream ntl, 200 g, 1 kg = 7,95 € mpc 2.5.2025.: 2,19 € 1,69 € 1,39 € -17 % 1,49 € 0,99 € *vrijedi samo u supermarketima. ledena kava cappuccino, latte, double espresso hell, 250 ml, 1 l = 5,56 € mpc 2.5.2025.: 1,89 € ice coffee latte macchiato, cappuccino, espresso landessa, 230 ml 1 l = 6,48 € mpc 2.5.2025.: 2,19 € napitak caffe latte, cappuccino, matcha late*, macchiato ‘z bregov, 250 ml, 1 l = 3,96 € mpc 2.5.2025.: 1,89 € 1,19 € 0,99 € -16 % šećer smeđi fineta, 400 g, 1 kg = 2,48 € mpc 2.5.2025.: 1,19 € 0,89 € mlijeko trajno 2,8% m.m. ‘z bregov, 1 l mpc 2.5.2025.: 0,94 € 5,10 € mlijeko trajno 2,8% m.m. 6/1 , dukat 6 l (6 x 1 l) 1 l = 0,85 € mpc 2.5.2025.: 5,34 € kapsule classico 10/1* gimoka, 55 g 1 kg = 36,18 € mpc 21.7.2026.: 2,69 € 1,99 € *dolce gusto kompatibilne / nespresso kompatibilne
3. stranica sadrži:
1,59 € 1,19 € -25 % 5,19 € 1,89 € 1,99 € 1,49 € -25 % pecivo bijelo pakirano 5/1 mlinar, 250 g, 1 kg = 4,76 € 1 kom = 0,24 € mpc 2.5.2025.: 1,45 € bijela pita mlinar, 400 g 1 kg = 12,98 € mpc 2.5.2025.: 5,49 € kruh chia narezani klara, 500 g, 1 kg = 3,78 € mpc 4.6.2025.: 2,19 € kruh stogodišnji 530 g, 1 kg = 2,81 € mpc 2.5.2025.: 1,99 € 0,59 € 0,49 € -16 % 0,69 € krafna marelica 60 g, 1 kg = 8,17 € mpc 2.5.2025.: 0,59 € donut punjenje jagoda-bijela čokolada 71 g, 1 kg = 9,72 € mpc 12.11.2025.: 0,79 € 1,00 € 1,60 € svinjska lopatica 100 g, 1 kg = 9,99 € mpc 2.5.2025.: 16,59 € pileći file mini sa sjemenkama sezama , 100 g, 1 kg = 15,99 € mpc 25.11.2025.: 17,99 € 1,10 € rižoto s piletinom i povrćem 100 g, 1 kg = 10,99 € mpc 2.5.2025.: 11,99 € 0,70 € 1,08 € pommes lađice 100 g, 1 kg = 6,99 € mpc 2.5.2025.: 7,49 € panirani račići 100 g, 1 kg = 10,79 € mpc 2.5.2025.: 10,39 € gastro vrijedi u krapini, soblincu i dugoj resi. 1,29 € jabuka jonagold 1 kg mpc 2.5.2025.: 1,49 € zemlja podrijetla: hrvatska, poljska borovnica 1 kg = 14,32 € mpc 2.5.2025.: 1,89 € zemlja podrijetla: zimbabve, peru 1,79 € 125 g 0,39 € luk crveni 1 kg mpc 2.5.2025.: 0,84 € zemlja podrijetla: hrvatska, srbija 2,19 € šipak 1 kg mpc 2.5.2025.: 1,99 € zemlja podrijetla: hrvatska, turska 0,59 € cikla 1 kg mpc 2.5.2025.: 0,79 € zemlja podrijetla: hrvatska, poljska studentski mix hura natura, 1 kg = 9,27 € mpc 2.5.2025.: 1,69 € zemlja podrijetla: izvan eu 1,39 € 150 g pistacio hura natura, 1 kg = 21,90 € mpc 2.5.2025.: 2,39 € zemlja podrijetla: sad 2,19 € 100 g 4,69 € kesten 1 kg mpc 2.5.2025.: 4,99 € zemlja podrijetla: italija
4. stranica sadrži:
4,29 € *vrijedi u trgovinama s asortimanom svježeg mesa. pileći rasjek premium podložak* cekin, 1 kg mpc 2.5.2025.: 5,29 € 6,15 € s m r z n u t o s m r z n u t o dinosi pileći panirani kids, školica pileća panirana kids cekin, 600 g, 1 kg = 10,25 € mpc 2.5.2025.: 6,19 € s m r z n u t o s m r z n u t o ledo odabrano povrće* -20% već od 4,99 € 2,99 € -40 % 5,99 € 3,99 € -33 % s m r z n u t o s m r z n u t o s m r z n u t o s m r z n u t o pommes frites ledo, 1 kg mpc 2.5.2025.: 5,19 € medaljoni pileći ledo, 300 g, 1 kg =13,30 € mpc 2.5.2025.: 5,99 € 1,69 € puding mliječni choco-loco fino mi je, 500 g, 1 kg = 3,38 €, mpc 2.5.2025.: 2,15 € puding mliječni choco-loco čokolada- jagoda fino mi je, 500 g, 1 kg = 3,38 €, mpc 10.9.2026.: 2,15 € 1,45 € 1,15 € -20 % kefir pistacija, višnja , ‘z bregov, 330 g 1 kg = 3,48 €, mpc 2.5.2025.: 1,55 € kefir jagoda , ‘z bregov, 330 g 1 kg = 3,48 €, mpc 10.9.2026.: 1,36 € 2,99 € 2,39 € -20 % majoneza delikates tuba 165 g + 110 g gratis zvijezda, 275 g, 1 kg = 8,69 € mpc 15.9.2026.: 2,99 € 3,59 € 2,89 € -19 % 4,29 € 2,89 € -32 % 2,35 € 1,79 € -23 % vrhnje za kuhanje 20% m.m. brzo&fino, 500 g 1 kg = 5,78 € mpc 2.5.2025.: 3,45 € vrhnje za kuhanje brzo&fino, 500 g 1 kg = 5,78 € mpc 2.5.2025.: 4,49 € vrhnje kiselo 25% m.m. bakino, domaće brzo&fino, 300 g, 1 kg = 5,97 € mpc 2.5.2025.: 2,49 € 1,59 € 1,05 € -33 % majoneza vrećica thomy, 80 g, 1 kg = 13,13 € mpc 2.5.2025.: 1,79 € vrijedi u prodajnim mjestima: soblinec, soblinečka 55; duga resa, gajeva 1; krapina, f. galovića 11a. mliječno 4,29 € 1,69 € s m r z n u t o s m r z n u t o s m r z n u t o s m r z n u t o sladoled orah premium smiješak, 900 ml, 1 l = 4,77 € mpc 10.9.2026.: 5,69 € sladoled vanilija-čokolada smiješak, 1 l mpc 2.5.2025.: 1,99 € 7,89 € 4,99 € -36 % s m r z n u t o s m r z n u t o sladoled layers cheesecake, choco quattro, 800 ml, 1 l = 6,24 €, mpc 10.9.2026.: 7,89 € sladoled za slađe trenutke 4,09 € *vrijedi u trgovinama s asortimanom svježeg mesa. *vrijedi u trgovinama s asortimanom svježeg mesa. miješano mljeveno meso* pik, 540 g, 1 kg = 7,57 € mpc 2.5.2025.: 4,89 € 2,89 € pljeskavica* pik, 400 g, 1 kg = 7,23 € mpc 2.5.2025.: 3,29 € 3,49 € 7,99 € svinjski vrat sk 1 kg mpc 2.5.2025.: 4,99 € teleća lopatica sk bez podlaktice 1 kg mpc 2.5.2025.: 8,79 €
5. stranica sadrži:
sir gouda 1 kg mpc 10.9.2026.: 4,79 € 1,79 € 1,25 € -30 % sir edamac polutvrdi tojeto, 300 g, 1 kg = 10,97 € mpc 2.5.2025.: 4,39 € sir tilzit polutvrdi rezani tojeto, 100 g, 1 kg = 12,50 € mpc 2.5.2025.: 1,89 € 5,19 € 3,35 € -35 % *vrijedi samo u supermarketima. *vrijedi samo u supermarketima. šunka u ovitku* podravka, 350 g, 1 kg = 9,57 € mpc 2.5.2025.: 5,69 € kobasica tirolska* podravka, 350 g, 1 kg = 9,11 € mpc 2.5.2025.: 4,49 € 1,59 € kobasica posebna pureća, pileća vindon/cekin, 500 g 1 kg = 3,18 € mpc 2.5.2025.: 2,15 € posebna pileća extra, 1 kg mpc 2.5.2025.: 3,39 € kobasica pileća dimljena classic, sir, sir i čili pickies, 210 g, 1 kg = 14,24 € mpc 10.9.2026.: 4,29 € 1,89 € 1,15 € -39 % 2,15 € 1,79 € -16 % *vrijedi u krapini, soblincu i dugoj resi. parizer pileći jeli, 350 g, 1 kg = 3,29 € mpc 2.5.2025.: 2,09 € kobasica čajna naresci*, kulenova seka naresci* gavrilović, 80 g 1 kg = 22,38 € mpc 2.5.2025.: 2,69 € 9,99 € 7,49 € -25 % 8,89 € 7,39 € -16 % *vrijedi samo u supermarketima. kobasica posebna* gavrilović, 1 kg mpc 2.5.2025.: 10,99 € kobasica čajna maksi gavrilović, 1 kg mpc 2.5.2025.: 22,99 € kobasica alpska gavrilović, 1 kg mpc 10.9.2026.: 11,49 € šunka pureća classic pik, 100 g, 1 kg = 18,90 € mpc 2.5.2025.: 2,49 € šunka pureća dimljena pik, 100 g, 1 kg = 18,90 € mpc 2.5.2025.: 2,79 € 3,29 € kobasica kranjska gavrilović, 300 g, 1 kg = 10,97 € mpc 2.5.2025.: 3,99 € pašteta gala, 100 g 1 kg = 7,90 € mpc 2.5.2025.: 1,19 € tuna salata mexico, western giana, 185 g, 1 kg = 8,59 € mpc 2.5.2025.: 2,19 € 2,89 € 1,89 € -34 % 2,29 € 1,89 € -17 % haše goveđi podravka, 200 g, 1 kg = 9,45 € mpc 2.5.2025.: 3,19 € pašteta tuna argeta, 95 g 1 kg = 19,89 € mpc 2.5.2025.: 2,59 € tuna maslinovo ulje 2/1 rio mare, ocijeđena masa: 160 g (2 x 80 g) 1 kg ocijeđene mase = 19,31 € 1 kom = 1,55 € mpc 2.5.2025.: 3,99 € 1,19 € kobasica pučka tojeto, 350 g, 1 kg = 3,40 € mpc 2.5.2025.: 1,89 € delikatese 4,79 € 4,39 € 3,29 € -25% 2,59 € 2,99 € 2,79 € 1,89 € -32% 4,09 € 3,19 € -22% 14,59 € 3,09 € 2,19 € 1,59 € -27% 1,09 € 0,79 € -27% 2,49 € 1,89 € -24%
6. stranica sadrži:
0,59 € margarin first choice, 250 g, 1 kg = 2,36 € mpc 2.5.2025.: 0,70 € 2,29 € 1,89 € -17 % 0,85 € 0,69 € -18 % riža okruglo zrno tojeto, 1 kg mpc 2.5.2025.: 2,19 € tjestenina makaroni, vijak panea, 400 g, 1 kg = 1,73 € mpc 2.5.2025.: 0,85 € 0,99 € 0,55 € instant noodles povrće tojeto, 280 g (4 x 70 g) 1 kg = 3,54 € 1 kom = 0,25 € mpc 2.5.2025.: 1,69 € dodatak jelima s povrćem tojeto, 250 g, 1 kg = 2,20 € mpc 2.5.2025.: 0,82 € 0,95 € 0,79 € -16 % 0,59 € 0,39 € -33 % 2,19 € 1,69 € -22 % 3,49 € 2,49 € -28 % paprika slatka, ljuta tojeto, 100 g, 1 kg = 7,90 € mpc 2.5.2025.: 0,95 € začin češnjak u granulama tojeto, 20 g 1 kg = 19,50 € mpc 2.5.2025.: 0,59 € žitne čokoladne loptice cerealitalia, 250 g, 1 kg = 6,76 € mpc 2.5.2025.: 2,19 € namaz lješnjak tojeto, 400 g 1 kg = 6,23 € mpc 2.5.2025.: 3,09 € 2,09 € 1,59 € -23 % 2,39 € 1,69 € -29 % 3,29 € 2,59 € -21 % feferoni ljuti, blagi zorela, ocijeđena masa: 180 g 1 kg ocijeđene mase = 8,83 € mpc 2.5.2025.: 2,09 € grašak mladi zorela, ocijeđena masa: 530 g 1 kg ocijeđene mase = 3,19 € mpc 2.5.2025.: 2,39 € krastavci delikates zvijezda, ocijeđena masa: 350 g 1 kg ocijeđene mase = 7,40 € mpc 2.5.2025.: 3,59 € 2,89 € 2,19 € -24 % 1,45 € 1,49 € 2,49 € 0,95 € 0,79 € -16 % sol tuzlanska so 5 kg, 1 kg = 0,44 € mpc 2.5.2025.: 2,92 € kukuruz šećerac podravka, ocijeđena masa: 285 g 1 kg ocijeđene mase = 5,09 € mpc 2.5.2025.: 1,89 € rajčica koncentrat tuba podravka, 190 g, 1 kg = 7,84 € mpc 2.5.2025.: 2,29 € ajvar blagi, ljuti zorela, 680 g, 1 kg = 3,66 € mpc 2.5.2025.: 3,29 € grah smeđi borlotti zorela, ocijeđena masa: 240 g 1 kg ocijeđene mase = 3,29 € mpc 2.5.2025.: 0,95 € 1,69 € orah mljeveni fineta, 200 g, 1 kg = 8,45 € mpc 15.12.2025.: 1,99 € 6,99 € 4,49 € -35 % 1,49 € *vrijedi samo u supermarketima. čokolada za kuhanje* kandit, 400 g, 1 kg = 11,23 € mpc 2.5.2025.: 6,99 € kompot ananas kolutići frudela, ocijeđena masa: 290 g 1 kg ocijeđene mase = 5,14 € mpc 2.5.2025.: 2,09 € kisko odabrani asortiman* -20 %
7. stranica sadrži:
1,29 € 1,39 € 0,89 € -35 % dobra odabrane kaše* 0,79 € već od sjemenke chia crne perfect day, 175 g 1 kg = 7,37 € mpc 2.5.2025.: 2,05 € rižini krekeri slani, sezam, kukuruz hura natura, 100 g, 1 kg = 8,90 € mpc 2.5.2025.: 1,39 € 3,39 € 1,99 € -41 % 3,59 € 2,89 € -19 % čokolada s bademima i lješnjacima merci, 100 g, 1 kg = 19,90 € mpc 2.5.2025.: 3,79 € voćne karamele smiješak, 385 g, 1 kg = 7,51 €, mpc 2.5.2025.: 3,59 € 1,79 € 1,49 € -16 % 4,69 € 3,29 € -29 % 9,69 € 5,99 € -38 % *vrijedi samo u supermarketima. keks baby smiješak, 300 g 1 kg = 4,97 € mpc 2.5.2025.: 1,79 € čokoladni bomboni kinder schoco bons ferrero, 125 g, 1 kg = 26,32 € mpc 2.5.2025.: 4,29 € bombonijera rocher* ferrero, 200 g, 1 kg = 29,95 € mpc 2.5.2025.: 8,69 € 1,49 € 1,09 € -26 % čokoladni desert kinder bueno , ferrero, 43 g, 1 kg = 25,35 € mpc 2.5.2025.: 1,59 € čokoladni desert kinder bueno white ferrero, 39 g, 1 kg = 27,95 € mpc 2.5.2025.: 1,49 € 1,89 € 1,19 € -37 % desert twix extra* mars, 75 g, 1 kg = 15,87 € mpc 2.5.2025.: 1,69 € desert kingsize mars, 70 g, 1 kg = 17,00 € mpc 2.5.2025.: 1,69 € 3,29 € 2,49 € -24 % 1,99 € 1,49 € -25 % napolitanke smiješak, 600 g, 1 kg = 4,15 € mpc 2.5.2025.: 3,29 € bomboni žele bonny fruit bobičasto voće, citrus roshen, 200 g 1 kg = 7,45 € mpc 26.5.2025.: 1,99 € 1,09 € 0,69 € -36 % bomboni original, mentol i eukaliptus helf, 80 g, 1 kg = 8,63 €, mpc 2.5.2025.: 1,19 € bombon kavabon, 80 g, 1 kg = 8,63 €, mpc 2.5.2025.: 1,19 € 3,39 € 2,49 € -26 % 1,79 € 1,19 € -33 % 2,79 € 1,99 € -28 % napolitanke čokoladne kraš, 215 g, 1 kg = 11,58 € mpc 26.3.2026.: 3,79 € vafl jadro kraš, 190 g, 1 kg = 6,26 € mpc 1.7.2026.: 1,99 € kolačići prekrašni s nougat punjenjem, kakao punjenjem kraš, 220 g, 1 kg = 9,05 € mpc 2.5.2025.: 3,09 € 1,29 € 1,25 € -16 % čokoladni flips smiješak, 90 g, 1 kg = 13,89 € mpc 2.5.2025.: 1,49 € 1,49 € 1,09 € -26 % kakao namaz s grisinima pic-nic, 50 g, 1 kg = 21,80 € mpc 2.5.2025.: 1,49 € 1,69 € 1,29 € -23 % keks američki s komadićima čokolade 20% smiješak, 150 g, 1 kg = 8,60 € mpc 2.5.2025.: 1,59 € 0,43 € 0,35 € -18 % vafl adriatico, 70 g, 1 kg = 5,00 € mpc 2.5.2025.: 0,43 € 0,70 € 0,49 € -30 % čajno pecivo s kremom od vanilije, kakao s kremom od vanilije tempo, 61 g 1 kg = 8,03 € mpc 2.5.2025.: 0,77 € 0,99 € 0,69 € -30 % biskvit naranča smiješak, 125 g, 1 kg = 5,52 € mpc 2.5.2025.: 0,99 € *vrijedi samo u supermarketima.
8. stranica sadrži:
1,49 € 1,19 € -20 % 0,99 € 0,79 € -20 % 0,59 € 0,39 € -33 % 1,99 € 0,99 € -50 % 1,15 € 0,89 € -22 % *vrijedi samo u supermarketima. kokice slane chio, 75 g, 1 kg = 15,87 €, mpc 2.5.2025.: 1,64 € ribice bigsters mix sezam, slane goldfish, 80 g, 1 kg = 9,88 € mpc 25.8.2026.: 1,09 € čips rebrasti sour cream & onion, bacon hrusk, 150 g 1 kg = 8,60 € mpc 2.5.2025.: 1,59 € kikiriki prženi slani hrusk, 50 g, 1 kg = 7,80 € mpc 2.5.2025.: 0,50 € snacks ketchup, sir cheetos, 85 g 1 kg = 11,65 € mpc 2.5.2025.: 2,19 € snacks pizzerini cheetos, 85 g 1 kg = 11,65 € mpc 27.5.2025.: 2,19 € štapići slani* trik, 200 g, 1 kg = 4,45 €, mpc 27.5.2025.: 1,29 € 2,15 € 1,69 € -21 % voda vitamin immuno boost, optimist juicy, 1,5 l, 1 l = 1,13 € mpc 2.5.2025.: 2,19 € 1,49 € *vrijedi samo u supermarketima. voda gazirana mineralna limeta-kiwano, bazga-limun*, mango-marakuja sensation, 1,5 l, 1 l = 0,99 €, mpc 2.5.2025.: 1,99 € 0,29 € sok jabuka, frudela, 200 ml, 1 l = 1,45 € mpc 2.5.2025.: 0,40 € sok naranča, frudela, 200 ml, 1 l = 1,45 € mpc 2.5.2025.: 0,49 € sok višnja, frudela, 200 ml, 1 l = 1,45 € mpc 2.5.2025.: 0,39 € cedevita odabrani asortiman ledenih čajeva* 1,15 € već od 3,89 € 2,99 € -23 % 1,15 € 0,95 € -17 % 1,89 € 1,45 € -23 % 2,69 € sirup naranča, bazga, šumsko voće, ledeni čaj breskva , dana, 1 l mpc 15.9.2026.: 3,79 € sok juice 100% juicy, 1 l mpc 2.5.2025.: 4,99 € sok multivitamin toco, 500 ml, 1 l = 1,90 € mpc 2.5.2025.: 1,19 € sok gazirani orange, cola sky, 2 l, 1 l = 0,73 € mpc 2.5.2025.: 2,09 € 2,39 € 1,85 € -22 % 5,19 € 4,29 € -17 % 1,55 € 1,15 € -25 % *vrijedi samo u supermarketima. sok iso sport gazirani limun-grejp, naranča- limun, azzuro* , vindi, 1,5 l, 1 l = 1,23 € mpc 2.5.2025.: 2,69 € hidra up funkcionalno piće naranča 4/1, limun 4/1 , hidra, 2 l (4 x 0,5 l), 1 l = 2,15 € 1 kom = 1,07 € mpc 7.6.2026.: 5,69 € instant napitak naranča, limun entelvita, 200 g, 1 kg = 5,75 € mpc 2.5.2025.: 1,49 € 2,49 € 1,89 € -24 % 8,09 € 6,49 € -19 % *vrijedi samo u supermarketima. koktel pelin tonic* maraska, 330 ml, 1 l = 5,73 € mpc 2.5.2025.: 2,39 € vodka trojka segestica, 700 ml 1 l = 9,27 € mpc 2.5.2025.: 9,39 € juice vodka pića 1,65 € 1,29 € -21 %
9. stranica sadrži:
1,09 € 4,49 € *vrijedi samo u supermarketima. pivo svijetlo 4,9% alk. , union, 500 ml 1 l = 2,18 € mpc 2.5.2025.:, 1,59 € pivo svijetlo 4,8% alk. 4/1, zlatni 5% alk 4/1* pan, 2 l (4 x 0,5 l), 1 l = 2,25 € 1 kom = 1,12 € mpc 2.5.2025.: 5,89 € 5,02 € 3,49 € -30 % 1,19 € *vrijedi samo u supermarketima. vino malvasia del rubicone kastelan, 2 l, 1 l = 1,75 € mpc 2.5.2025.: 5,02 € liker pelinkovac 28% alk., domaći brand 35% alk., vodka hedona 37,5% alk., liker barun 35% alk.*, domaći rum, rakija travarica 37,5% alk. , zvečevo, 100 ml 1 l = 11,90 €, mpc 2.5.2025.: 1,79 € 3,98 € 2,59 € -34 % 1,59 € kupka crna orhideja, original , felce azzura 650 ml, 1 l = 3,98 € mpc 2.5.2025.: 4,38 € kupka badem-bijeli čaj felce azzura, 650 ml 1 l = 3,98 € mpc 10.9.2026.: 3,98 € zubna pasta extra clean, microgranule kalodont, 75 ml, 1 l = 21,20 € mpc 2.5.2025.: 1,99 € zubna pasta fresh&white kalodont, 75 ml, 1 l = 21,20 € mpc 28.7.2026.: 1,99 € 5,29 € 3,49 € -34 % 2,69 € 1,99 € -26 % 2,89 € 2,12 € -26 % šamponi i regeneratori elseve, sve vrste, 1 l = 13,96 € mpc 2.5.2025.: 5,29 € ulošci higijenski cotton super 20/1 violeta, 1 kom = 0,10 € 1 pak mpc 2.5.2025.: 2,79 € ulošci higijenski air fit night 20/1 violeta, 1 kom = 0,11 €, 1 pak mpc 2.5.2025.: 3,09 € 4,49 € 2,99 € -33 % 3,69 € 2,49 € -32 % krema za djecu becutan, 100 ml, 1 l = 29,90 € mpc 2.5.2025.: 4,59 € puder za djecu becutan, 100 g, 1 kg = 24,90 € mpc 2.5.2025.: 3,89 € 3,59 € 2,39 € -33 % 2,59 € 1,69 € -34 % šampon za djecu becutan, 200 ml 1 l = 11,95 € mpc 2.5.2025.: 3,99 € baby maramice vlažne becutan, 72 kom, 1 kom = 0,02 € 1 pak mpc 2.5.2025.: 2,79 € 1,99 € 3,49 € 0,99 € krema nivea, 75 ml, 1 l = 26,53 € mpc 2.5.2025.: 3,59 € krema soft nivea, 300 ml, 1 l = 11,63 € mpc 2.5.2025.: 6,29 € sapun tekući bionsen, 500 ml, 1 l = 1,98 € mpc 2.5.2025.: 1,69 € 4,59 € 3,49 € -23 % 1,69 € 1,29 € -23 % toaletni papir 10/1 ceba, četveroslojni 1 rola = 0,35 € 1 pak mpc 2.5.2025.: 4,59 € papirnati ručnici extra strong limun 2/1 flora, troslojni, 1 rola = 0,65 € 1 pak, mpc 2.5.2025.: 2,65 € 2,29 € 1,49 € -34 % osvježivač prostora i tkanina lilla, 250 ml, 1 l = 5,96 € mpc 2.5.2025.: 2,19 € 1,39 € deterdžent za suđe ultra fresh, lavanda- smilje, balsam 2u1 breskva-menta likvi, 450 ml, 1 l = 3,09 € mpc 2.5.2025.: 1,29 € 0,92 € 0,69 € -25 % 3 kom spužvasta krpa višenamjenska 3/1 domeo, 1 kom = 0,23 €, 1 pak mpc 2.5.2025.: 0,92 € osobna higijena 5,99 € vino crno, bijelo kastelan, 5 l, 1 l = 1,20 € mpc 2.5.2025.: 7,49 €
10. stranica sadrži:
6,09 € 3,99 € -34 % 3,59 € 2,49 € -30 % 7,99 € 5,99 € -25 % deterdžent za rublje kapsule univerzal 5u1 14/1 faks, 1 kom = 0,29 €, 1 pak mpc 2.5.2025.: 7,29 € sredstvo za čišćenje kamenca i hrđe clit, 450 ml, 1 l = 6,73 € mpc 2.5.2025.: 3,29 € sredstvo za kamenac calgon, 700 g, 1 kg = 8,56 € mpc 2.5.2025.: 7,99 € 3,59 € 7,99 € 5,99 € -25 % 3,49 € 2,19 € -37 % 18 pranja deterdžent za rublje alpen frische dash, 1,17 kg, 1 kg = 3,07 € mpc 24.4.2026.: 5,49 € gel za odčepljivanje odvoda mr. muscolo, 1 l mpc 2.5.2025.: 7,79 € sredstvo za čišćenje wc-a deep action* duck, 750 ml 1 l = 2,92 € mpc 2.5.2025.: 3,39 € 3,69 € 2,29 € -37 % sredstvo za čišćenje kamenca* duck, 750 ml, 1 l = 3,05 € mpc 2.5.2025.: 3,59 € *vrijedi samo u supermarketima. turbo mop box* vileda, 1 kom mpc 10.9.2026.: 42,99 € -25% 42,99 € 31,99 € 1,19 € 2,69 € 1,89 € -29 % 10 kom rukavice jednokratne 10/1 woosh, 1 kom = 0,12 € 1 pak mpc 2.5.2025.: 1,79 € četka za wc s postoljem domeo, 1 kom mpc 2.5.2025.: 2,29 € 2,49 € 1,99 € -20 % 1,99 € 1,49 € -25 % 1,99 € 1,29 € -35 % 2,49 € 1,69 € -32 % 2,99 € 2,49 € -16 % 100% pamuk 6,99 € 4,99 € -28 % 1,09 € 20 kom kvačice 20/1 1 kom = 0,05 €, 1 pak mpc 10.9.2026.: 1,79 € gaće ženske duboke visoki udio pamuka vel: 4xl - 6xl, 1 kom mpc 10.9.2026.: 2,49 € gaće ženske plitke visoki udio pamuka vel: xl - 3xl, 1 kom mpc 10.9.2026.: 1,99 € bokserice muške visoki udio pamuka vel: m - 2xl 1 kom mpc 10.9.2026.: 1,99 € potkošulja muška , vel: m - 2xl, 1 kom mpc 10.9.2026.: 2,49 € potkošulja ženska s čipkom visoki udio pamuka vel: m - 2xl, 1 kom mpc 10.9.2026.: 3,99 € tajice ženske vel: s - 2xl 1 kom mpc 10.9.2026.: 6,99 € 3,99 € 3 kom čarape lotto 3/1 1 kom = 1,33 € 1 pak mpc 10.9.2026.: 4,99 € 0,75 € 1,89 € 1,09 € 0,89 € -18 % poklon vrećica nature srednja , 1 kom mpc 10.9.2026.: 0,82 € poklon vrećica deluxe velika , 1 kom mpc 10.9.2026.: 2,09 € torba , 40 x 40 x 10 cm 1 kom, mpc 10.9.2026.: 1,09 € poklon vrećica deluxe srednja 1 kom mpc 10.9.2026.: 2,19 € *vrijedi samo u supermarketima. 2,19 € 1,69 € -23 % *vrijedi samo u supermarketima.
11. stranica sadrži:
1,19 € 0,89 € 0,89 € 0,59 € -33 % posuda za pse 1 kom mpc 10.9.2026.: 1,99 € hrana za mačke piletina u želeu whiskas, 85 g, 1 kg = 10,47 € mpc 2.5.2025.: 1,39 € hrana za mačke piletina u želeu, piletina/puretina u umaku od mrkve, piletina i losos u želeu proof, 85 g, 1 kg = 6,94 €, mpc 22.4.2026.: 0,89 € 3,79 € hrana za mačke govedina i svinjetina kony, 2 kg 1 kg = 1,90 € mpc 27.4.2026.: 4,29 € hrana za pse govedina i svinjetina premium kony, 7 kg, 1 kg = 1,57 € mpc 27.4.2026.: 13,27 € hrana za pse piletina/govedina , voli voli 13 kg, 1 kg = 0,77 €, mpc 17.3.2026.: 12,99 € 10,99 € 0,59 € 0,99 € 0,69 € -30 % 1,69 € 1,19 € -29 % hrana za mačke piletina friskies, 85 g 1 kg = 6,94 € mpc 2.5.2025.: 0,76 € poslastica za pse picnic piletina friskies, 42 g 1 kg = 16,43 € mpc 2.5.2025.: 1,09 € 2,59 € 1,99 € -23 % 0,89 € 0,59 € -33 % hrana za mačke deli moments piletina felix, 400 g 1 kg = 4,98 € mpc 23.6.2025.: 2,59 € hrana za pse govedina i krumpir, junior piletina i mrkva , friskies, 85 g 1 kg = 6,94 €, mpc 2.5.2025.: 0,98 € 1,29 € 0,39 € 0,29 € -25 % 4,09 € 2,99 € -26 % 1,49 € salama za pse govedina super pawer, 1 kg mpc 4.3.2026.: 1,79 € hrana za mačke piletina wise cat, 100 g 1 kg = 2,90 € mpc 4.3.2026.: 0,39 € hrana za pse govedina super pawer 3 kg 1 kg =1,00 € mpc 2.5.2025.: 4,09 € hrana za pse piletina, govedina sparky, 1240 g 1 kg = 1,20 € mpc 2.5.2025.: 2,09 € 0,59 € 3,59 € 2,99 € -16 % hrana za mačke piletina, govedina sparky, 415 g 1 kg = 1,42 € mpc 2.5.2025.: 0,91 € pijesak za mačke loki, 5 kg, 1 kg = 0,60 € mpc 2.5.2025.: 4,29 € dan životinja 04. 10. 14,49 € 9,99 € -31 % hrana za mačke party mix original felix, 60 g 1 kg = 19,83 € mpc 23.6.2025.: 1,69 €
12. stranica sadrži:
1,59 € 5,79 € 4,59 € -20 % 11,99 € 9,99 € -16 % 3,32 € 2,29 € -31 % lampion srce gori cca 40 sati 1 kom mpc 10.9.2026.: 2,09 € lampion valjak veliki hr gori cca 75 sati 1 kom mpc 10.9.2026.: 6,29 € aranžman liza , 1 kom mpc 10.09.26.: 11,99 € elektronska svijeća svijetli 60 dana 1 kom mpc 10.9.2026.: 3,32 € 2,99 € kobasica pariška xxl cekin, 1200 g, 1 kg = 2,49 € mpc 2.5.2025.: 4,09 € deterdžent za rublje aquamarine + maramice za upijanje boja , faks, 4,95 kg + 60 kom 1 kg = 3,83 €, mpc 15.6.2026.: 21,99 € 18,99 € 1,79 € 0,79 € 2,19 € loptice yoyo face 1 kom mpc 10.9.2026.: 2,19 € baloni od sapunice srednji 1 kom, mpc 10.9.2026.: 1,09 € igračka vodena igra 1 kom mpc 10.9.2026.: 2,99 € 6,99 € 4,99 € -28 % igračka yoyo faca maxi 1 kom mpc 10.9.2026.: 6,99 € 2,99 € 2,29 € -23 % 6,99 € 5,49 € -21 % 7,99 € 6,29 € -21 % kišobran mini sklopivi 54 cm, 1 kom mpc 10.9.2026.: 2,99 € kišobran crni automatik 59 cm, 1 kom mpc 10.9.2026.: 6,99 € kišobran automatik 59 cm, 1 kom mpc 10.9.2026.: 7,99 € 1,09 € 3,99 € 1,09 € 3,49 € 3 kom 2 kom 2 kom posuda za hranu 3/1 1 kom = 0,36 €, 1 pak mpc 10.9.2026.: 1,69 € posuda za hranu 2/1 2,8 l, 1 kom = 2,00 € 1 pak mpc 10.9.2026.: 6,19 € posuda za hranu 1,2 l, 1 kom, mpc 10.9.2026.: 1,69 € posuda za hranu 2/1 1 kom = 1,75 € 1 pak mpc 10.9.2026.: 4,89 € 2,09 € 1,79 € 2 kom aluminijska folija domeo, 20 m, 1 kom mpc 2.5.2025.: 2,19 € krpa kuhnjska 2/1 , 50 x 70 cm 1 kom = 0,90 €,1 pak, mpc 10.9.2026.: 2,99 € 0,99 € pepeljara s poklopcem 1 kom, mpc 10.9.2026.: 1,29 € vino graševina kastelan, 3 l, 1 l = 2,00 € mpc 2.5.2025.: 7,99 € 5,99 €
13. stranica sadrži:
Ponuda vrijedi u trgovinama: Soblinec, Soblinečka 55; Duga Resa, Gajeva 1; Krapina, F.Galovića 11A; Krapina, Magistratska 2; Sesvete, Kašinska ulica 109, Varaždin, Krešimira Filića 39, Vidovec, Stjepana Radića 34 od 30.09. do 06.10.2026. ili do isteka zaliha. Referentna cijena iskazana uz proizvode u ovom katalogu predstavlja najvišu maloprodajnu cijenu tog proizvoda zabilježenu u našoj mreži trgovina na dan 02.05.2025. Cijene su izražene u eurima. Za eventualne tiskarske pogreške ne preuzimamo odgovornost. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Moguće su pogreške u objavljenom materijalu. Kupci se pozivaju da točne cijene provjere kod trgovaca. Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim NTL trgovinama.