Katalog široke potrošnje

(srijeda) 30.09.2026. - 06.10.2026. (utorak)


Nadolazeći katalog!




1. stranica sadrži:
39 / 2026 30. 9. - 6. 10. 2026. od srijede do utorka naš katalog proizvoda izrađen je na 100% recikliranom papiru. radno vrijeme robnih centara: pon. - sub. : 7 - 21 h ; nedjeljama, praznicima i blagdanima : ne radimo www.ktc.hr info@ktc.hr banana ekvador (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 1,46 € -39% 1,46 € 0 , 89 € mljevena kava 600 g anamaria (1 kg=13,32 €) cijena na 2. 5. 2025.: 11,79 € -32% 11,79 € 7 , 99 € pivo 4 x 0,5 l heineken limenka (1 l=2,90 €) cijena na 2. 5. 2025.: 6,11 € 6,49 € 5 , 79 €

2. stranica sadrži:
2 obilježimo svjetski dan kave! 1. 10. ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. mljevena kava 300 g jubilarna (1 kg=17,63 €) cijena na 11. 3. 2026.:6,39 € 6,39 € 5 , 29 € mljevena kava 175 g barcaffe (1 kg=20,51 €) cijena na 2. 5. 2025.: 4,29 € -21% 4,59 € 3 , 59 € espresso kava u zrnu 1 kg vendi anamaria cijena na 2. 5. 2025.: 15,99 € birajte mudro! 14 , 99 € instant kava 95 g nescafe gold classic ili crema (1 kg=72,53 €) cijena na 2. 5. 2025.: 6,63 € -20% 8,69 € 6 , 89 € cappuccino nescafe irish 112 g, vanilla 112 g, chocco 112 g,classic 108 g, tiramisu 116,8 g (1 kg=25,59-27,69 €) cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 € -25% 3,99 € 2 , 99 € instant kava franck gold 200 g staklenka (1 kg=35,95 €) cijena na 2. 5. 2025.: 9,79 € -26% 9,79 € 7 , 19 € instant kava 3 u 1 franck strong 170 g,classic 165 g (1 kg=11,71 - 12,06 €) cappuccino 200 g franck classic, čokolada, vanilija ili irish (1 kg=14,95 €) cijena na 2. 5. 2025.: 3,59 € 3,59 € 2 , 99 € cijena na 28. 7. 2026.:2,29 € 2,29 € 1 , 99 € kapsule barcaffe perfetto irish ili noisette 140 g, espresso 70 g, kokos ili caffe latte 160 g, cappuccino 120 g (1 kg=22,44-51,29 €) cijena na 2. 5. 2025.: 3,98 € -20% 4,49 € 3 , 59 € dostupno u križevcima (n.tesle), varaždinu, čakovcu, bjelovaru, virovitici, zaboku, slatini, koprivnici (i.česmičkog), karlovcu, vrbovcu, prelogu, kutini, krapini, ivancu, požegi, pakracu, pitomači, sisku, đurđevcu, dugom selu i velikoj gorici *kapsule su kompatibilne sa nescafe dolce gusto® aparatima za kavu

3. stranica sadrži:
3

4. stranica sadrži:
4 svježe meso cijena na 2.5.2025: 3,99 € 2 , 79 € cijena na 2.5.2025: 3,59 € birajte mudro! 2 , 99 € birajte mudro! 7 , 29 € cijena na 2.5.2025: 8,99 € cijena na 2.5.2025: 7,59 € birajte mudro! 5 , 99 € ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. 4 svinjska lopatica bez kosti rinfuza (€ / kg) odojak s glavom rinfuza (€ / kg) svinjska leđa s kostima rinfuza (€ / kg) svinjski but bez kosti rinfuza (€ / kg) carsko meso rinfuza (€ / kg) svinjska koljenica s kosti rinfuza (€ / kg) teleća potrbušina, grudi i rebra s kostima, teleća lopatica s kostima, teleći vrat s kostima rinfuza (€ / kg) svinjski file vp pik (€ / kg) cijena na 2.5.2025: 6,49 € 3 , 79 € birajte mudro! cijena na 2.5.2025: 4,69 € 3 , 79 € birajte mudro! cijena na 2.5.2025: 4,29 € 3 , 59 € birajte mudro! cijena na 2.5.2025: 4,99 € 3 , 69 € birajte mudro! 2,89 €

5. stranica sadrži:
5 domaća junetina pakirano meso 14 , 99 € birajte mudro! 9 , 49 € birajte mudro! cijena na 2. 5. 2025.: 8,49 € cijena na 2. 5. 2025.: 11,99 € ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. 5 *domaća junetina nije dostupna u centrima jalžabet, grubišno polje, petrinja, daruvar, slatina i koprivnica (trg eugena kumičića) juneći but bez kosti rinfuza (€ / kg) juneća rebra s kostima rinfuza (€ / kg) pileći batak zabatak s dijelom leđa rinfuza perutnina svježe (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 € birajte mudro! 1 , 99 € pileća krila rinfuza svježe (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 € birajte mudro! 2 , 99 € pileća prsa s kožom i kostima rinfuza perutnina svježe (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 € birajte mudro! 4 , 79 € pureći batak na podlošku ili rinfuza vindon svježe (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 5,59 € birajte mudro! 3 , 99 € hrvatsko pile na podlošku svježe (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 3,32 € birajte mudro! 3 , 18 € pileći file prsiju rinfuza cekin svježe (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 7,99 € birajte mudro! 5 , 49 €

6. stranica sadrži:
6 ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. 6 pileća jetra sa srcem rinfuza cekin svježe (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 € birajte mudro! 2 , 49 € zagrebački ili bečki odrezak 400 g ledo zamrznuto (1 kg=17,48 €) cijena na 2. 5. 2025.: 7,49 € birajte mudro! 6 , 99 € panirani pureći odresci 1 kg vindon zamrznuto (1 kg=9,99 €) cijena na 16. 3. 2026.: 12,99 € -23% 12,99 € 9 , 99 € cekin chef filetino na podlošku svježe (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 € birajte mudro! 11 , 59 € grill burger 400 g pik (1 kg=6,98 €) svinjska marinirana rebra vp pik (€ / kg) mljeveno miješano meso 540 g pik (1 kg=7,39 €) cijena na 2. 5. 2025.: 3,29 € birajte mudro! 2 , 79 € cijena na 2. 5. 2025.: 5,90 € birajte mudro! 5 , 99 € cijena na 2. 5. 2025.: 4,89 € birajte mudro! 3 , 99 € ćevapčići classic 900 g pik (1 kg=6,10 €) cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 € birajte mudro! 5 , 49 €

7. stranica sadrži:
7 mesne prerađevine ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. 7 -22% 21,99 € -26% 22,99 € kulen kvrgavi cca 1,2 kg gurman (€ / kg) cijena na 12. 5. 2026.: 17,99 € -22% 17,99 € 13 , 99 € buđola ili špek kare dobro (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 21,99 € 16 , 99 € cijena na 2. 5. 2025.: 22,99 € baranjska slanina cca 400 g belje (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 21,99 € birajte mudro! 17 , 99 € čajna, kulen ili zimska kobasica 300 g podravka (1 kg=15,63 €) cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 € birajte mudro! 4 , 69 € cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 € čajna, zimska, kulen, pannonia ili srijemska kobasica 80 g podravka (1 kg=19,88 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 € birajte mudro! 1 , 59 € čajna, kulen ili zimska kobasica pivac (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 14,79 € birajte mudro! 10 , 99 € pureća prsa u ovitku pik (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 13,99 € 15,99 € 12 , 99 € šunka za pizzu pik (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 4,99 € 4,49 € 3 , 99 € tirolska kobasica podravka (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 € birajte mudro! 5 , 99 €

8. stranica sadrži:
8 ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. 8 sandwich salama jeli gavrilović (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 13,99 € -24% 14,49 € 10 , 99 € pileća extra, pileća extra sa paprikom ili sirom 350 g perutnina ptuj (1 kg=2,83 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,33 € -28% 1,39 € 0 , 99 € * nije dostupno u požegi turist salama kudelić (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 9,79 € 10,39 € 8 , 99 € cijena niža od ograničene! pečeni hamburger pik (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 6,79 € 6,99 € 6 , 79 € šunka u ovitku pik (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 € -30% 12,99 € 8 , 99 € pileća, pureća ili pureća posebna s paprikom 1 kg vindija cijena na 2. 5. 2025.: 3,85 € 2 , 49 € grah s kobasicama ili hamburgerom 400 g podravka (1 kg=6,48 €) cijena na 2. 5. 2025.: 3,89 € birajte mudro! 2 , 59 € hrenovke frankfurt 100 g aia (1 kg=4,90 €) cijena na 2. 5. 2025.: 0,44 € birajte mudro! 0 , 49 € pileće hrenovke extra 1200 g perutnina ptuj (1 kg=2,41 €) cijena na 2. 5. 2025.: 3,98 € birajte mudro! 2 , 89 € * nije dostupno u požegi jeger sablić (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 8,39 € birajte mudro! 5 , 69 € -35% 3,85 €

9. stranica sadrži:
9 riblji proizvodi ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. 9 * nije dostupno u požegi reklamna kobasica sablić (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 € birajte mudro! 4 , 29 € birajte mudro! 1,25 € 3,25 € -29% 1,55 € -21% 2,15 € pašteta 100 g gavrilović čajna, jetrena ili pikant (1 kg=10,90 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,09 € 1 , 09 € cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 € mesni doručak ili mesni doručak pikant 150 g gavrilović (1 kg=11,67 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,09 € 1 , 69 € kranjska kobasica ili kranjska kobasica sa sirom 300 g gavrilović (1 kg=9,97 €) cijena na 2. 5. 2025.: 4,09 € 2 , 99 € cijena na 8. 7. 2026.: 4,09 € panirani kolutići s lignjunom 1 kg ledo zamrznuto (1 kg=5,79 €) cijena na 2. 5. 2025.: 5,69 € -22% 7,49 € 5 , 79 € haringa fileti u biljnom ulju ili umaku od rajčice 170 g ( om: 92 g ) (1 kg=13,59 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,59 € birajte mudro! 1 , 25 € tuna salata 160 g insalatissime rio mare razni okusi (1 kg=13,44 €) cijena na 2. 5. 2025.: 4,69 € -54% 4,69 € 2 , 15 € skuša fileti u biljnom ulju 100 g eva om: 70 g (1 kg=35,57 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 € -24% 3,29 € 2 , 49 €

10. stranica sadrži:
10 voće i povrće opg stanislav strunjak ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. 10 salata coleslaw 300 g (1 kg=2,63 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,29 € -38% 1,29 € 0 , 79 € kelj pupčar 500 g (1 kg=2,38 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 € 1 , 19 € jabuka zlatni delišes hrvatska; moslavina (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 € -27% 1,79 € 1 , 29 € mango brazil (€ / kom) cijena na 2. 5. 2025.: 1,79 € 0 , 69 € salata endivija hrvatska; varaždinsko područje (€ / kom) cijena na 2. 5. 2025.: 1,29 € 0 , 77 € grožđe bijelo italija (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 3,39 € birajte mudro! 1 , 39 € kupus kineski hrvatska; podravina (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 2,19 € -33% 1,79 € 1 , 19 € limun južnoafrička republika (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 € -40% 1,49 € 0 , 89 € badem jezgra 500g sad (1 kg=8,38 €) cijena na 2. 5. 2025.: 5,29 € -20% 5,29 € 4 , 19 € brusnica suha sad (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 7,99 € -25% 7,99 € 5 , 99 € cijena niža od ograničene!

11. stranica sadrži:
11 mlijeko i mliječni proizvodi ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. 11 cijena niža od ograničene! cijena niža od ograničene! trajno mlijeko 1 l dukat 2,8% m.m. cijena na 2. 5. 2025.: 1,02 € 0 , 89 € svježe mlijeko 1,75 l 3,2% m.m. (1 l=1,14 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,42 € birajte mudro! 1 , 99 € trajno mlijeko 2 l 'z bregov 2,8% m.m. (1 l=0,85 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,04 € birajte mudro! 1 , 69 € jogurt tekući 1 kg zelene doline 1,3%, ili 3,2% m.m. ili lca probiotik 1,3% m.m cijena na 2. 5. 2025.: 1,59 € birajte mudro! 1 , 59 € vrhnje za kuhanje 500 g 20% m.m. (1 kg=5,58 €) cijena na 2. 5. 2025.: 3,39 € birajte mudro! 2 , 79 € svježi zagrebački sir 375 g (1 kg=6,27 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 € -21% 2,99 € 2 , 35 € kiselo vrhnje domaće 300 g vindija 25% m.m. (1 kg=5,63 €) cijena niža od ograničene! maslac 250 g dukat (1 kg=9,96 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 € birajte mudro! 2 , 49 € kiselo vrhnje 900 g zelene doline 18% m.m. (1 kg=3,32 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,89 € birajte mudro! 2 , 99 € cijena niža od ograničene! svježi krem sir 200 g vivis klasik ili s povrćem (1 kg=9,45 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,19 € 2,19 € 1 , 89 € polutvrdi sir gauda zelene doline rfs (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 6,39 € birajte mudro! 4 , 99 € cijena na 2. 5. 2025.: 1,89 € 1 , 69 € 1,99 €

12. stranica sadrži:
12 prehrambeni proizvodi ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. 12 cijena niža od ograničene! rezanci valjani 400 g ragusa fidelini, uski rezanci ili široki rezanci (1 kg=2,73 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,70 € -35% 1,70 € 1 , 09 € tjestenina 500 g barilla spaghetti ili spaghettini (1 kg=1,88 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,09 € 1,09 € 0 , 94 € penne rigate ili fusilli (1 kg=1,88 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 € -52% 1,99 € 0 , 94 € suncokretovo ulje 1,2 l zvijezda (1 l=1,54 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,85 € birajte mudro! 1 , 85 € maslinovo ulje 1 l tradicija orgula cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 € -38% 12,99 € 7 , 99 € mahune žute ili zelene 400 g ledo zamrznuto (1 kg=3,98 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 € -20% 1,99 € 1 , 59 € cijena niža od ograničene! cijena niža od ograničene! cijena niža od ograničene! cijena niža od ograničene! krastavci 680 g giana 6-9 cm, om:350 g (1 kg=4,26 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,19 € -31% 2,19 € 1 , 49 € ajvar 690 g giana blagi (1 kg=3,17 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 € 2 , 19 € pšenično brašno 5 kg oštro (1 kg=0,58 €) cijena na 2. 5. 2025.: 3,79 € -21% 3,69 € 2 , 89 € pšenično brašno 1 kg podravka glatko cijena na 2. 5. 2025.: 0,79 € -21% 0,79 € 0 , 62 €

13. stranica sadrži:
13 *akcijske cijene su izražene na polici -25% ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. 13 *nije dostupno u daruvaru krem juhe podravka od gljiva 54 g, od šampinjona 63 g ili od rajčica 60 g (1 kg=17,31 - 20,19 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,39 € -21% 1,39 € 1 , 09 € noodles fini mini spicy beef 213 g ili teriyaki 225 g (1 kg=4,84 - 5,12 €) cijena na 30. 3. 2026.:1,79 € -39% 1,79 € 1 , 09 € instant juha s rezancima 5 x 70 ili 5 x 75 g indomie piletina ili govedina (1 kg=4,24 - 4,54 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,45 € -30% 2,29 € 1 , 59 € burek sa sirom 150 g klara (1 kg=5,67 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,25 € -34% 1,29 € 0 , 85 € graham pecivo 75 g klara (1 kg=1,87 €) cijena na 2. 5. 2025.: 0,22 € -46% 0,26 € 0 , 14 € cijena niža od ograničene! umaci 320 g - 340 g deroni ljuta salsa ili sweet chili (1 kg=5,44 - 5,78 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,29 - 2,69 € 1,99 € 1 , 85 € pečena paprika 650 g podravka om:400 g (1 kg=7,48 €) cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 € -25% 3,99 € 2 , 99 € pasirana rajčica 500 ml podravka (1 l=1,58 €) cijena na 2. 5. 2025.: 3,05 € birajte mudro! 0 , 79 € umaci, začini, tortilje ili čips tortilje la fiesta odabrani asortiman

14. stranica sadrži:
14 nije dostupno u: jalžabet, bjelovar trg hrvatskih branitelja, grubišno polje, daruvar, petrinja, mursko središće, koprivnica trg e. kumičića i čazma ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. 14 biljni pripravak za kuhanje 500 ml (1 l=3,18 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,25 € -29% 2,25 € 1 , 59 € margarinski namaz margarita 500 g (1 kg=2,58 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,72 € -35% 1,99 € 1 , 29 € paprika 100 g šafram slatka, mljevena (1 kg=10,50 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,79 € -46% 1,95 € 1 , 05 € novo! žitne loptice ili školjkice 375 g nesquik razni okusi (1 kg=9,57 €) cijena na 2. 5. 2025.: 4,49 € -20% 4,49 € 3 , 59 € kreker snack 50 g encian s morskom soli ili okusom pizze (1 kg=29,80 €) cijena na 17. 9. 2026.:1,79 € 1,79 € 1 , 49 € keksi čajni 160 g breakfast razni okusi (1 kg=9,94 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,09 € -23% 2,09 € 1 , 59 € hummus 200 g ribella razni okusi (1 kg=9,95 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,25 € birajte mudro! 1 , 99 € hummus 180 g guru herb fusion ili jalapena (1 kg=11,06 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,25 € 1 , 99 € dostupno: koprivnica, ivana česmičkog 15; virovitica; vrbovec; bjelovar, pakračka ulica1; zabok; prelog; čakovec; varaždin; križevci; karlovac; dugo selo; velika gorica

15. stranica sadrži:
15 nakladnik: ktc d.d., n, tesle 18, 48260 križevci, tel: 048/628-554 u nekim prodajnim prostorima, zbog ograničenog prostora, nisu dostupni svi proizvodi iz letka . ktc d.d. zadržava pravo promjene cijena uslijed promjena cijena na tržištu | sve fotografije proizvoda su simbolične, te ne moraju odgovarati stvarnom proizvodu | ktc d.d. zadržava pravo tiskarske pogreške robni centri: bjelovar-50 , pakračka ulica 1, 043/638-871, čakovec-64 , športska 4, 040/638-271, daruvar-78 , krste frankopana 35, 043/638-380, đurđevac-59 , đure basaričeka 16, 048/628-080 grubišno polje-76 , ulica n. š. zrinskog bb, 043/639-170, ivanec-58, ivanečko naselje 1c, 042/771-870, karlovac-8a, senjska 118, 047/658- 100, koprivnica-40, i. česmičkog 15, 048/628-330, koprivnica-88, trg eugena kumičića 1, 048/617-640, krapina-77, bobovje 52/c, 049/658-100, križevci-95, n. tesle 18–048/628-595, kutina-54, sisačka ulica 14, 044/660-871, mursko središće-86, tekstilna ulica 1, 040/644-230, pakrac-69, i. gundulića 1b, 034/638-970, petrinja-79, ul. ivana gundulića 14, 044/500-551, pitomača-42, p. preradovića 2, 033/638-902, požega-44, p. radića 46a, 034/638-152, prelog-62, zrinskih bb, 040/638-160, sisak-41, n. tesle 12/b, 044/660-926, slatina-43, industrijska bb, 033/638-021, varaždin-87, gospodarska 3, 042/658-850, vrbovec-48, zagrebačka 48, 01/2793-242, zabok-60, prilaz janka tomića 1, 049/658-966, dugo selo-90, ii savski odvojak 12,01/688-6230 velika gorica , franje kuharića 4, virovitica, vukovarska cesta 3, 033/638-970 cijene u letku su informativne naravi te se može pojaviti odstupanje na pojedinim prodajnim mjestima. točna cijena objavljena je na prodajnom mjestu uz svaki proizvod. dostupno u: koprivnica, ivana česmičkog 15; virovitica; vrbovec; bjelovar, pakračka ulica1; zabok; prelog; čakovec; varaždin; križevci; karlovac; dugo selo; velika gorica nije dostupno u: jalžabet, bjelovar trg hrvatskih branitelja, grubišno polje, daruvar, petrinja, mursko središće, koprivnica trg e. kumičića i čazma ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. 15 mak mljeveni 200 g natura (1 kg=7,95 €) cijena na 25. 9. 2026.:2,25 € -29% 2,25 € 1 , 59 € maslac od kikirikija 280 g glatki ili hrskavi (1 kg=9,96 €) cijena na 2. 5. 2025.: 3,81 € cijena na 2. 5. 2025.: 3,85 € birajte mudro! 2 , 79 € puding 3+1 gratis 37 g podravka vanilija (1 kg=9,39 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,09 € -33% 2,09 € 1 , 39 € puding 3+1 gratis 45 g podravka čokolada (1 kg=7,72 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,09 € -33% 2,09 € 1 , 39 € vanilin šećer 5+1 gratis 8 g dolcela (1 kg=12,29 €) cijena na 2. 5. 2025.: 0,90 € -34% 0,90 € 0 , 59 € prašak za pecivo 5+1 gratis 12 g dolcela (1 kg=8,19 €) cijena na 2. 5. 2025.: 0,95 € -37% 0,95 € 0 , 59 € creatin direct 30x3,5 g polleo sport limun limeta (1 kg=90,80 €) novo! cijena na 14. 7. 2026.:11,99 € -20% 11,99 € 9 , 49 € energetske pločice 55 g proteini si banana milk, cocconut milk, mango ili orange (1 kg=23,45 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,69 € -26% 1,75 € 1 , 29 €

16. stranica sadrži:
16 slatkiši bezalkoholna pića ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. 16 čokolada 210 g - 220 g kandit milk 220 g, tutti frutti 210 g ili sjeckani lješnjak 210 g (1 kg=13,59 - 14,24 €) cijena na 2. 5. 2025.: 3,95 € -25% 3,99 € 2 , 99 € čokolada mliječna 200 g kandit s rižom original ili dark (1 kg=12,45 €) cijena na 2. 5. 2025.: 3,79 € -35% 3,85 € 2 , 49 € čokolada dorina napolitanka 290 g, petit beure i mlijeko 240 g ili jagoda i vanilija 245 g (1 kg=10,31 - 12,46 €) cijena na 2. 5. 2025.: 4,99 € -40% 4,99 € 2 , 99 € prirodna mineralna voda radenska 1,5l gazirana ili negazirana (1 l=0,57 €) cijena na 2. 5. 2025.: 0,99 € 0,99 € 0 , 85 € voda s okusom 1,5 l jana vitamin razni okusi (1 l=1,06 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,79 € 1,79 € 1 , 59 € energetsko piće hell energy 4x0,25l cijena na 2. 5. 2025.: 3,11 € 2 , 99 € bezalkoholni izotonički napitak 0,5 l twist razni okusi (1 l=2,18 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,29 € 1,29 € 1 , 09 € voćni nektar 1 l happy day family razni okusi cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 € 1 , 79 € čajevi voćni podravka brusnica 40 g, jabuka-cimet, šumsko voće ili limun-limeta 50 g (1 kg=35,80-44,75 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 € -21% 2,29 € 1 , 79 € čaj limun-limeta dostupno u križevcima (n.tesle), varaždinu, čakovcu, bjelovaru, virovitici, zaboku, slatini, koprivnici (i.česmičkog), karlovcu, vrbovcu, prelogu, kutini, krapini, ivancu, požegi, pakracu, pitomači, sisku, đurđevcu, dugom selu i velikoj gorici

17. stranica sadrži:
17 grickalice ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. 17 napolitanke voćne, limun limeta ili čokolada 370 g koestlin vafel proizvod (1 kg=4,84 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,75 € -28% 2,49 € 1 , 79 € keksi 700 g koestlin piknik familly (1 kg=3,56 €) cijena na 2. 5. 2025.: 3,64 € -31% 3,65 € 2 , 49 € napolitanke choco 430 g kraš vafel proizvod s čokoladnim punjenjem i preliven čokoladom (1 kg=9,98 €) cijena na 20. 3. 2026.:5,69 € -24% 5,69 € 4 , 29 € bomboni karamele 200 g kraš bronhi ili kiki (1 kg=9,25 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,39 € -22% 2,39 € 1 , 85 € čips 200 g lays razni okusi (1 kg=13,45 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 € 3,19 € 2 , 69 € slano trajno pecivo croco mix 750 g (1 kg=4,65 €) cijena na 2. 5. 2025.: 3,69 € -22% 4,49 € 3 , 49 € flips s kikirikijem 190 g kanaan (1 kg=4,68 €) čips 120 g chio odabrani okusi (1 kg=12,42 €) cijena na 14. 9. 2026.:1,79 € 1,79 € 1 , 49 € voćni nektar 2 l vindi odabrani okusi (1 l=1,00 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,49 € -20% 2,49 € 1 , 99 € voćni nektar 1 l vindi odabrani okusi cijena na 2. 5. 2025.: 1,89 € cijena na 2. 5. 2025.: 2,79 € 1,89 € 1 , 59 € voćni sok to 3x1l multivitamin, jabuka i ribiz (1 l=1,26 €) cijena na 2. 5. 2025.: 3,79 € 3 , 79 € cijena na 2. 5. 2025.: 0,99 € 0 , 89 € birajte mudro!

18. stranica sadrži:
18 alkoholna pića dostupno u križevcima (n.tesle), varaždinu, čakovcu, bjelovaru, virovitici, zaboku, slatini, koprivnici (i.česmičkog), karlovcu, vrbovcu, prelogu, kutini, krapini, ivancu, požegi, pakracu, pitomači, sisku, đurđevcu, dugom selu i velikoj gorici ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. 18 pivo 6 x 0,5 l ožujsko limenka (1 l=2,38 €) cijena na 2. 5. 2025.: 7,67 € 7,99 € 7 , 15 € pjenušac 0,75 l freixenet mia moscato sweet ili moscato sweet pink (1 l=9,32 €) cijena na 2. 5. 2025.: 8,99 € -22% 8,99 € 6 , 99 € vino 0,75 l traminac ili muškat rumeni jeruzalem ormož traminac (1 l=8,25 €) cijena na 2. 5. 2025.: 7,72 € -20% 7,79 € 6 , 19 € (1 l=8,52 €) cijena na 2. 5. 2025.: 8,99 € -28% 8,99 € 6 , 39 € vino 1 l laški rizling jeruzalem ormož cijena na 2. 5. 2025.: 6,09 € 6,09 € 4 , 99 € vino 1 l graševina jeruzalem ormož cijena na 2. 5. 2025.: 5,72 € 5,81 € 4 , 99 € vino 3 l graševina belje bag in box (1 l=4,33 €) cijena na 2. 5. 2025.: 14,99 € 14,99 € 12 , 99 € bijelo suho vino 2 l graševina ili crno suho vino 2 l vranac epsko vino (1 l=2,63 €) cijena na 2. 5. 2025.: 6,02 € -20% 6,59 € 5 , 25 € brandy 1 l stock 84 cijena na 2. 5. 2025.: 17,99 € -33% 17,99 € 11 , 99 € rakija 1 l travarica, komovica ili loza vinoplod cijena na 2. 5. 2025.: 14,02 € 14,99 € 12 , 99 € cijena na 2. 5. 2025.: 14,52 € 14,02 € 12 , 99 € dostupno u križevcima (n.tesle), varaždinu, čakovcu, bjelovaru, virovitici, zaboku, slatini, koprivnici (i.česmičkog), karlovcu, vrbovcu, prelogu, kutini, krapini, ivancu, požegi, pakracu, pitomači, sisku, đurđevcu, dugom selu i velikoj gorici

19. stranica sadrži:
19 PONUDA 30. 9. - 6. 10. 2026. 19

20. stranica sadrži:
ponuda samo za članove kluba vjernosti sakupljene bodove iskoristite za kupnju uz popust klub vjernosti 20 ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. jeger 600 g sljeme (1 kg=5,42 €) 4,29 3 , 25 - 24 % 2 boda € cijena na 2. 5. 2025.: 4,29 € zobena kaša 150 g dukat natur ili jabuka-cimet (1 kg=5 €) 0,99 0 , 75 - 24 % 1 bod € cijena na 25. 11. 2025.:0,99 € puding 4x125 g vanilija ili čokolada (1 kg=2,98 €) 1,99 1 , 49 - 25 % 1 bod € cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 € sir rezani 150g varaždinec, dimek, cheddar, emmentaler, tilzit ili gauda (1 kg=15,93 €) 2,99 2 , 39 - 20 % 1 bod € cijena na 2. 5. 2025.: 2,59 € aceto balsamico 500 ml di modena (1 l=5,98 €) 3,69 2 , 99 - 18 % 1 bod € cijena na 2. 5. 2025.: 3,69 € ketchup 900 g giana blagi ili ljuti (1 kg=1,83 €) 2,09 1 , 65 - 21 % 1 bod € cijena na 2. 5. 2025.: 2,09 €

21. stranica sadrži:
21 ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. cikla 540 g doora rezana, om:290g (1 kg=4,66 €) 2,05 1 , 35 - 34 % 1 bod € cijena na 2. 5. 2025.: 2,05 € senf u čaši 250 g (1 kg=5,40 €) 1,99 1 , 35 - 32 % 1 bod € cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 € keksi 222 g noblice (1 kg=5,81 €) tortica duopack kraš otiginsl 50 g ili crunchy 42 g (1 kg=13,8 - 16,43 €) flips curly 120 g razni okusi (1 kg=14,08 €) voćni nektar 2 l vindi odabrani okusi (1 l=1,00 €) voćni sok 1 l fructal odabrani okusi krema za ruke 200 ml amster (1 l=6,95 €) dječje vlažne maramice pampers 4*60 kom/pak, aqua (1 kom=0,03 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,59 € 1,69 1 , 29 - 23 % 1 bod € cijena na 2. 5. 2025.: 0,99 € 0,99 0 , 69 - 30 % 1 bod € cijena na 2. 5. 2025.: 2,19-2,49 € 2,39 1 , 89 - 20 % 1 bod € cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 € 2,19 1 , 39 - 36 % 2 boda € cijena na 14. 5. 2026.:10,99 € 11,99 6 , 59 - 45 % 4 boda € cijena na 2. 5. 2025.: 1,96-1,99 € 1,99 1 , 69 - 15 % 1 bod € cijena na 2. 5. 2025.: 2,49 € 2,49 1 , 99 - 20 % 1 bod € nije dostupno u murskom središću, petrinji, grubišnom polju, daruvaru i koprivnici trg e. kumičića

22. stranica sadrži:
5. 10. - 6. 10. p on - uto 22 22 ponuda 5. 10. - 6. 10. 2026. banjalučki ćevapi 500 g pivac svježe (1 kg=7,58 €) cijena na 2. 5. 2025.: 4,49 € birajte mudro! 3 , 79 € banjalučka pljeskavica 450 g pivac svježe (1 kg=6,64 €) cijena na 2. 5. 2025.: 3,49 € birajte mudro! 2 , 99 € mascarpone 250 g zelene doline (1 kg=7,56 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,09 € birajte mudro! 1 , 89 € čvrsti jogurt ili čvrsto kiselo mlijeko 180g 1,3% ili 3,2% m.m. (1 kg=1,94 €) cijena na 2. 5. 2025.: 0,35 € birajte mudro! 0 , 35 € mliječni desert 150g jagoda, višnja, naranča ili stracciatella (1 kg=4,6 €) cijena na 2. 5. 2025.: 0,79 € birajte mudro! 0 , 69 € pommes frites 600 g ledo extra tanki, zamrznuto (1 kg=4,98 €) cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 € -25% 3,99 € 2 , 99 € medaljoni od krumpira 600 g ledo zamrznuto (1 kg=4,98 €) cijena na 26. 9. 2025.:3,99 € -25% 3,99 € 2 , 99 € mini hot dog 700 g ledo zamrznuto (1 kg=5,69 €) cijena na 2. 5. 2025.: 4,99 € -20% 4,99 € 3 , 99 € gluten free - tes ili nuggets 600 g cekin (1 kg=11,15 €) cijena na 2. 5. 2025.: 7,99 € 7,99 € 6 , 69 € dostupno u centrima: koprivnica i. česmičkog 15, požega, križevci n.tesle 18, sisak, pitomača, slatina, virovitica, vrbovec, bjelovar pakračka ulica 1, ivanec, kutina, zabok, prelog, čakovec, pakrac, krapina, varaždin, karlovac, dugo selo, đurđevac, velika gorica dostupno u centrima: koprivnica i. česmičkog 15, požega, križevci n.tesle 18, sisak, pitomača, slatina, virovitica, vrbovec, bjelovar, ivanec, kutina, zabok, prelog, čakovec, pakrac, krapina, varaždin, karlovac, dugo selo, đurđevac, velika gorica kava mljevena 250 g crema franck (1 kg=17,96 €) cijena na 2. 5. 2025.: 5,39 € 5,39 € 4 , 49 € napolitanke 860 g jadro (1 kg=4,64 €) cijena na 2. 5. 2025.: 5,29 € -24% 5,29 € 3 , 99 €

23. stranica sadrži:
23 ponuda 5. 10. - 6. 10. 2026. 23 panona salama ili panona salama s paprikom pik (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 21,89 € -22% 21,89 € 16 , 99 € mesni narezak 300 g garom (1 kg=3,30 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,55 € -36% 1,55 € 0 , 99 € posebna kobasica gavrilović (€ / kg) cijena na 2. 5. 2025.: 9,29 € 8,29 € 6 , 99 € kajmak 150g natur ili pikant (1 kg=12,6 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,09 € birajte mudro! 1 , 89 € mliječni desert tres chic 200g dupla čokolada ili praline (1 kg=4,95 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,25 € -20% 1,25 € 0 , 99 € vilikis grčki tip jogurta 150 g natur ili voćni miks (1 kg=5,27 €) cijena na 2. 5. 2025.: 0,99 € -20% 0,99 € 0 , 79 € ledena kava 230 ml caffe latte, cappuccino, latte macchiato, čaša cappuccino, cappucino s manje šećera, sa zobenim mlijekom, karamela ili pistacija (1 l=5,61-6,91 €) cijena na 2. 5. 2025.:1,46 - 1,89 € 1,46 € 1 , 29 € 1,99 € 1 , 59 € deterdžent za ručno pranje posuđa platinum plus 2 x 660 ml jar (1 l=3,78 €) cijena na 23. 9. 2026.:7,99 € -50% 8,99 € 4 , 49 € maramice univerzalne za čišćenje, za drvo, za kupaonicu ili za čišćenje ureda 50 kom blista (1 kom=0,02 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,49 € cijena na 13. 4. 2026.:0,99 € cijena na 28. 10. 2025.: 1,49 € birajte mudro! 0 , 99 € voćni sok 1 l fis razni okusi cijena na 2. 5. 2025.: 1,06 € 1,06 € 0 , 85 € hrana za mačke 12*85 g felix fantastic (1 kg=5,87 €) cijena na 2. 5. 2025.: 7,79 € -23% 7,79 € 5 , 99 € bomobni 150 g ice candy (1 kg=5,27 €) cijena na 2. 5. 2025.: 0,99 € 0,95 € 0 , 79 € bezalkoholni energetski napitak 250 ml uragan razni okusi (1 l=2,36 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,99 € cijena na 2. 5. 2025.: 0,79 € 0 , 59 € birajte mudro!

24. stranica sadrži:
24 kozmetika i higijena *akcijske cijene su izražene na polici *akcija se ne odnosi na električne četkice i na promo pakiranja -40% cijena na 2.5.2025: 3,45 € -39% 2 , 29 € 3,79 € -42% 2 , 29 € 3,98 € ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. 24 higijenski ulošci always dnevni odabrane vrste 44-60 kom (1 kom=0,04-0,05 €) ultra, odabrane vrste (1 kom=0,11-0,14 €) cijena na 15.5.2025.:3,98 € cijena na 28.5.2025.:3,98 € cijena na 2.5.2025.:3,98 € gel za tuširanje 1 l old spice cijena na 2. 5. 2025.: 12,49 € -49% 10,99 € 5 , 59 € pasta za zube 75 ml sensodyne repair whitening, repair&protect, sensitivity&gum (1 l=79,87 €) cijena na 17. 1. 2026.:7,49 € -20% 7,49 € 5 , 99 € četkice za zube oral b ponuda do 27. 10. ponuda do 27. 10. šampon 400 ml + regenerator 200 ml gliss pak cijena na 1. 4. 2026.: 8,99 € birajte mudro! 6 , 49 € boje za kosu palette icc odabrane nijanse cijena na 2. 5. 2025.: 5,19 € birajte mudro! 3 , 69 € šampon za kosu 350 ml palmolive odabrani proizvodi (1 l=6,54 €) cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 € -45% 4,19 € 2 , 29 €

25. stranica sadrži:
25 ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. 25 dezodoransi nivea sprejevi 150 ml black&white (1 l=24,60 €) cijena na 2. 5. 2025.: 5,39 € 4,69 € 3 , 69 € dezodoransi nivea roll on 50 ml black&white (1 l=79,80 €) cijena na 2. 5. 2025.: 4,69 € 4,99 € 3 , 99 € jednokratne britvice gillette blue 3 6+2 kom/pak (1 kom=1,00 €) cijena na 2. 5. 2025.: 11,99 € -33% 11,99 € 7 , 99 € gelovi za tuširanje 250 ml palmolive odabrani proizvodi (1 l=6,76 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 € -43% 2,99 € 1 , 69 € krema za ruke 150 ml atrix (1 l=21,93 €) cijena na 2. 5. 2025.: 4,25 € 4,69 € 3 , 29 € krema za ruke 100 ml atrix (1 l=27,90 €) cijena na 2. 5. 2025.: 3,59 € 3,99 € 2 , 79 € toaletni papir perfex kamilica, 10/1, 3slojni (1 kom=0,18 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,99 € 1,99 € 1 , 79 € papirnati ručnici flora 2/1, 3slojni, limun (1 kom=0,66 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,65 € -50% 2,65 € 1 , 32 €

26. stranica sadrži:
26 ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. 26 deterdžent praškasti za rublje 5,2 kg / 80 pranja retro faks (1 kg=2,79 €) cijena na 25. 8. 2026.: 25,99 € -25% 19,99 € 14 , 49 € deterdžent za ručno pranje posuđa 4 l ultra fresh retro likvi (1 l=1,50 €) cijena na 26. 8. 2026.:9,99 € -25% 7,99 € 5 , 99 € sredstvo za čišćenje stakla 750 ml + 500 ml gratis ajax (1l = 1,99 €) cijena na 12. 9. 2025.:5,19 € birajte mudro! 2 , 49 € sredstvo za čišćenje original 750ml + fresh 650ml sanitar (pak) cijena na 9. 5. 2025.: 4,59 € -28% 5,59 € 3 , 99 € *akcijske cijene su izražene na polici -25% sredstvo za čišćenje i uklanjanje kamenca 650 ml u spreju sanitar (1 l=3,37 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,52 € -26% 2,99 € 2 , 19 € omekšivač za rublje 1,24 l - 59 pranja (1 l=3,22 €) 1,49 l - 71 pranje (1 l=2,68 €) lenor cijena na 2. 5. 2025.: 7,79 € -48% 7,79 € 3 , 99 € sredstva za odčepljivanje i čišćenje mr.muscle odabrani asortiman deterdžent tekući za rublje 3,75l perwoll (1 l=3,60 €) cijena na 2. 5. 2025.: 17,99 € birajte mudro! 13 , 49 € ponuda do 31. 10. pasta za zube 75 ml kalodont retro (1 l=19,87 €) cijena na 25. 8. 2026.:2,19 € -31% 2,19 € 1 , 49 € retro retro

27. stranica sadrži:
27 nedostupno u centrima:grubišno polje, daruvar, jalžabet, mursko središće, petrinja, koprivnica 88 trg e.kumičića, čazma, križevci trg sv.florijana 1 ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. 27 deterdžent tekući za pranje rublja 4,5 l 100 pranja (1 l =4,00 €) deterdžent praškasti 4,95 kg (1 kg = 3,63 €) weisser riese cijena na 2. 5. 2025.: 25,99 € 17 , 99 € kapsule za pranje rublja color ili univerzal 60 kom persil (1 kom=0,23€) cijena na 2. 5. 2025.: 27,99 € birajte mudro! 13 , 99 € ponuda do 31. 10. ponuda do 31. 10. omekšivač za rublje 3,75 l retro ornel blue marine ili flower garden (1 l=1,14 €) cijena na 26. 8. 2026.: 5,99 € -28% 5,99 € 4 , 29 € sredstva za čišćenje 650 ml za odmaščivanje i protiv kamenca permetal (1 l=4,29 €) cijena na 2. 5. 2025.: 3,32 € -30% 3,99 € 2 , 79 € cijena na 2. 5. 2025.: 3,18 € mirisne perlice za rublje 195 g lenor (1 kg=20,46 €) cijena na 25. 7. 2025.:8,49 € -53% 8,49 € 3 , 99 € tablete za strojno pranje posuđa 3 u 1 giga 88 kom (1 kom=0,19€) ili 5 u 1 65 pranja somat (1 kom = 0,25€) lemon cijena na 2. 5. 2025.: 33,99 € -51% 33,99 € 16 , 49 € cijena na 16. 9. 2025.: 33,99 € ponuda do 31. 10. spužva abrazivna vileda 10 kom/pak (1 kom=0,24 €) -29% 3,39 € 2 , 39 €

28. stranica sadrži:
ponuda aranžmana i lampaša za predstojeći dan svih svetih 28 ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. aranžman sa ručkom dalija 60 x 30 x 30 pvc svila 6,99 € 5 , 99 € aranžman ruža 20 x 70 x 35 cm materijal izrade: polietilen, polipropilen, beton -29% 14,99 € 10 , 59 € aranžman dubravka 40 x 23 x 40 cm materijal izrade: polietilen, polipropilen, beton -27% 10,99 € 7 , 99 € -23% 2,59 € -31% 2,89 € umjetna ruža 49 cm bijela ili ciklama 1 , 19 € umjetna ruža 59 cm roza ili crvena 1 , 99 € 1,39 €

29. stranica sadrži:
29 ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. lampion srce 20,2 cm plamen traje do 150 sati -27% 4,39 € 3 , 19 € lampion 18,2 cm bijeli s dezenom srca i epitafima plamen traje do 4 dana -26% 3,39 € 2 , 49 € lampion 22,6 cm bijeli ili crveni plamen traje do 7 dana 3,59 € 2 , 99 € lampion tinjalica srce 25,7 cm vrijeme gorenja 150 dana -25% 3,49 € 2 , 59 € led tinjalica 11 cm vrijeme gorenja do 150 dana -31% 2,19 € 1 , 49 € lampion stakleni 28,5 cm transparentni sa ornamentima laka zamjena baterija trajanje plamena do 60 dana plamen u obliku suze pulsirajuća svjetlost -20% 4,99 € 3 , 99 € lampion stakleni 24,5 cm metalizirano staklo sa zamjenskim uloškom vrijeme gorenja 26 sati -29% 4,69 € 3 , 29 € lampion 18 cm vrijeme gorenja 36 sati -31% 2,19 € 1 , 49 €

30. stranica sadrži:
30 svjetski dan zaštite životinja 04.10. moustache i artu dostupno u centrima: koprivnica (i.česmičkog), sisak (n.tesle), pitomača, slatina, požega, virovitica, vrbovec, bjelovar (pakračka 1), kutina, ivanec, đurđevac, zabok, prelog, čakovec, pakrac, karlovac, varaždin, križevci(n. tesle), dugo selo, velika gorica ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. 30 hrana za pse i mačke friend 415g odabrani okusi (1 kg=1,81 €) cijena na 2. 5. 2025.: 0,95 € -21% 0,95 € 0 , 75 € hrana za mačke 300 g whiskas odabrani okusi (1 kg=6,63 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,39 € -20% 2,49 € 1 , 99 € poslastice za pse pedigree dentastix 180 g 2+1 gratis (1 kg=11,07 €) cijena na 24. 9. 2026.:5,98 € 5 , 98 € hrana za mačke 4*85 g whiskas + poslastica dreamies piletina 60g (1 kg=7,23 €) cijena na 24. 9. 2026.:2,89 € 2 , 89 € hrana za mačke 270 g felix govedina i piletina (1 kg=6,63 €) cijena na 2. 5. 2025.: 2,19 € 2,19 € 1 , 79 € dostupno u centrima: koprivnica (i.česmičkog), sisak (n.tesle), pitomača, slatina, požega, virovitica, vrbovec, bjelovar, kutina, ivanec, đurđevac, zabok, prelog, čakovec, pakrac, krapina, karlovac, varaždin, križevci(n.tesle), dugo selo, velika gorica hrana za pse 10 kg ciuffi atletico (1 kg=1,70 €) cijena na 2. 5. 2025.: 19,79 € 20,89 € 16 , 99 € hrana za mačke moustache 100 g govedina ili piletina, u alu posudici (1 kg=5,50 €) cijena na 2. 5. 2025.: 0,66 € 0,66 € 0 , 55 € hrana za pse artu 300 g govedina ili piletina, u alu posudici (1 kg=2,83 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,19 € -28% 1,19 € 0 , 85 € dostupno u centrima: koprivnica (i.česmičkog), sisak (n.tesle), pitomača, slatina, požega, virovitica, vrbovec, bjelovar, kutina, ivanec, đurđevac, zabok, prelog, čakovec, pakrac, krapina, karlovac, varaždin, križevci(n. tesle), dugo selo, velika gorica

31. stranica sadrži:
31 tomi i voli voli dostupno u centrima: koprivnica (i.česmičkog), sisak (n.tesle), pitomača, slatina, požega, virovitica, vrbovec, bjelovar (pakračka 1), kutina, ivanec, đurđevac, zabok, prelog, čakovec, pakrac, karlovac, varaždin, križevci(n. tesle), dugo selo, velika gorica dostupno u centrima: koprivnica (i.česmičkog), sisak, pitomača, slatina, požega, virovitica, vrbovec, bjelovar (pakračka 1), kutina, ivanec, đurđevac, zabok, prelog, čakovec, pakrac, karlovac, varaždin, križevci(n.tesle), dugo selo, velika gorica ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. 31 hrana za mačke 100g tomi odabrani okusi (1 kg=5,50 €) cijena na 2. 5. 2025.: 0,69 € -20% 0,69 € 0 , 55 € hrana za pse 3 kg voli voli (1 kg=1,43 €) cijena na 2. 5. 2025.: 4,75 € 5,29 € 4 , 29 € hrana za mačke 2,4 kg voli voli (1 kg=1,54 €) cijena na 2. 5. 2025.: 4,69 € -28% 5,19 € 3 , 69 € hrana za mačke 415 g super power govedina ili perad (1 kg=1,42 €) cijena na 2. 5. 2025.: 0,89 € -33% 0,89 € 0 , 59 € hrana za pse 415 g super power govedina ili perad (1 kg=1,42 €) cijena na 2. 5. 2025.: 0,89 € -33% 0,89 € 0 , 59 € hrana za pse 1240 g super power govedina ili perad (1 kg=1,04 €) cijena na 2. 5. 2025.: 1,69 € -23% 1,69 € 1 , 29 € ogrlica za pse s,m,l 1 , 49 € povodac za pse 2,5x120 cm -28% 4,19 € 2 , 99 € 2x120 cm -32% 3,19 € 2 , 15 € oprsnica za pse 50 - 62 cm -40% 10,99 € 6 , 49 € 54 - 71 cm -36% 12,59 € 7 , 99 €

32. stranica sadrži:
32 dostupno u centrima: koprivnica (i.česmičkog), sisak, pitomača, slatina, požega, virovitica, vrbovec, bjelovar (pakračka 1), kutina, ivanec, đurđevac, zabok, prelog, čakovec, pakrac, karlovac, varaždin, križevci(n.tesle), dugo selo, velika gorica aparat za njegu kućnih ljubimaca dostupan je u centrima: koprivnica, pitomača, slatina, vrbovec, bjelovar, kutina, ivanec, đurđevac, zabok, prelog, čakovec, pakrac, sisak kućne potrepštine, krapina, varaždin, karlovac, dugo selo, križevci kućne potrepštine 32 ponuda 30. 9. - 6. 10. 2026. pijesak za mačke 5 l natural, active carbon ili marseille soap (1 l=1,00 €) -23% 6,49 € 4 , 99 € ponuda do 13. 10. aparat za njegu kućnih ljubimaca pgv101 6 različitih funkcija: šišanje, podrezivanje i usisavanje dlake, čišćenje nakupljene i stare dlake, čišćenje otpale dlake, čišćenje dlake s namještaja, precizno podrezivanje, masiranje i zaglađivanje -28% 139,99 € 99 , 99 € krevet za kuće ljubimce max, 67x54x20 cm -21% 22,99 € 17 , 99 € molly, 50x44x16 cm -26% 14,99 € 10 , 99 € molly, 68x55x20 cm -27% 21,99 € 15 , 99 € wc za mačke s lopaticom 58,5*38,5*16 cm -26% 14,99 € 10 , 99 € poteznik s lopticom 19cm -28% 2,99 € 2 , 15 € igračka za kućne ljubimce kost sa špagom 13 cm -34% 3,49 € 2 , 29 € četka za kućne ljubimce dvostrana 21,5*6,5*5,5 cm -25% 3,99 € 2 , 99 € igračka za kućne ljubimce miš 5cm, 3kom/pak -31% 2,89 € 1 , 99 € lopte za kućne ljubimce 6 cm, 3kom/pak -25% 3,99 € 2 , 99 €

33. stranica sadrži:
33 PONUDA 30. 9. - 6. 10. 2026. 33

34. stranica sadrži:
restorani: snježana bjelovar pakračka 1, tel. 043/638-879; čakovec športska 4, tel. 040/638-279; dugo selo ll savski odvojak 12, 01/6886-230; ivanec ivanečko naselje 1c, tel: 042/771-891; karlovac senjska 118, tel. 047/658-112; ivana koprivnica i. česmičkog 15, tel. 048/628-338; krapina bobovje 52/c, tel. 049/658-110; klara križevci nikole tesle 18, tel. 048/628-568; dalia kutina sisačka ulica 14, tel. 044/660-879; mura mursko središće tekstilna ulica 1a, tel. 040/644-239; pakrac ivana gundulića 1b, tel. 034/638-979; verica pitomača ljudevita gaja 28, tel. 033/638-924; prelog zrinskih bb3, tel. 040/638-169; slatina industrijska 7, tel: 033/638- 029; barok varaždin gospodarska 3, tel. 042/658-860; velika gorica franje kuharića 4, tel 01/688-7084; luka virovitica vukovarska cesta 3, tel. 033/638-979; vrbovec zagrebačka 48, tel. 01/644-7266; zabok prilaz janka tomića 1, tel. 049/658-974; bistroi: bruno križevci nikole tesle 18, tel. 048/628-526; petrinja ivana gundulića 14, tel. 044/500-559; caffe barovi: ždral daruvar k. frankopana 35, tel. 043/638-383; đurđevac đure basaričeka 16, tel. 048/649-232; jalžabet varaždinska 38, tel. 042/629-339; prilesje jug 01/6472-073; prilesje sjever 01/6472-083; gradska kavana: verica pitomača ljudevita gaja 28, tel. 033/638-923; lovačka kuća: sokolovac prnjavor 1, tel. 048/838-600 lokacije ktc ugostiteljskih objekata izdvajamo iz dnevne ponude jela u restoranima 4, 70 € 5, 50 € srijeda 30. 9. 2026. četvrtak 1 . 10. 2026. 4, 70 € petak 2. 10. 2026. zelena tjestenina s plodovima mora ćevapi u lepinji juneći odrezak 4 , 80 € utorak 6. 10. 2026. pohani pileći batak/zabatak ponedjeljak 5. 10. 2026. 4 , 90 € 3 , 90 € subota 3. 10. 2026. hrenovke s roštilja grah s junetinom prilozi već od 1,10 €! salate već od 1,10 €! ktc ugostiteljstvo ktc ugostiteljstvo sky cola 0,33 l 2,00 € jamnica 0,50 l 2,00 € cijena na 10. 9. 2026.: 4,70 € cijena na 10. 9. 2026.: 3,90 € cijena na 10. 9. 2026.: 5,50 € cijena na 10. 9. 2026.: 4,90 € cijena na 10. 9. 2026.: 4,70 € cijena na 10. 9. 2026.: 2,00 € cijena na 10. 9. 2026.: 2,00 € cijena na 10. 9. 2026.: 4,80 €

Ostali katalozi u ovoj kategoriji


16.09.2026. - 30.09.2026.
Vrijedi još 2 dana


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


24.09.2026. - 07.10.2026.
Vrijedi još 9 dana


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 8 dana


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 8 dana


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


24.09.2026. - 07.10.2026.
Vrijedi još 9 dana


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


23.09.2026. - 29.09.2026.
Vrijedi do sutra


16.09.2026. - 30.09.2026.
Vrijedi još 2 dana


28.09.2026. - 04.10.2026.
Vrijedi još 6 dana


28.09.2026. - 04.10.2026.
Vrijedi još 6 dana


24.09.2026. - 30.09.2026.
Vrijedi još 2 dana


28.09.2026. - 04.10.2026.
Vrijedi još 6 dana