Eurospin katalog

(srijeda) 30.09.2026. - 06.10.2026. (utorak)


Vrijedi još 5 dana




1. stranica sadrži:
od srijede, 30.09. do 06.10. pametna kupnja najniža cijena u 30 dana ponuda limitirana na jedan komad po računu. vrijedi do isteka zaliha. samo u petak 02.10. i u subotu 03.10. na poklon za kupnju iznad 35 € ponuda vrijedi do isteka zaliha. sve navedene cijene izražene su u eurima s pdv-om. fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. za eventualne tiskarske pogreške ne preuzimamo odgovornost. ponuda iz odjela delikatesa može varirati u nekim trgovinama. skeniraj qr kod i među prvima otkrij nove popuste i ponude sir mozzarella 4 kom 4 x 125 g 1 kg = 5,38 € cijena na 01/10/2025: 4,29 € 2 , 69 4,29 -37 % ekstra djevičansko maslinovo ulje hladno prešano 750 ml 1 l = 6,66 € cijena na 02/05/2025: 10,99 € p o d r i j e t l o : i t a l i j a 4 , 99 7,99 stolnjak s nadstol- njakom stolnjak s nadstolnjakom stolnjak 140 x 180 cm, nadstolnjak 40 x 140 cm. grana padano 9 mjeseci 100 g 1 kg = 15,90 € cijena na 02/05/2025: 24,90 € • p r o t e c t e d d e s i g n a t i o n o f o r i g i n • 1 , 59 1,99 za 100 g mortadela 700 g 1 kg = 4,28 € cijena na 02/05/2025: 4,49 € 2 , 99 4,49 -33 % 1 , 19 2,49 za kg grožđe bijelo zemlja podrijetla: italija cijena na 02/05/2025: 3,89 € voće i povrće -52 % mortadela s maslinama 1 kg = 7,50 € cijena na 02/05/2025: 10,50 € 0 , 75 1,09 za 100 g -31 % -37 %

2. stranica sadrži:
delikatesa ponuda iz odjela delikatesa može varirati u nekim trgovinama. od srijede, 30.09. do 06.10. najniža cijena u 30 dana premium kuhana šunka iz komada buta 1 kg = 15,90 € cijena na 02/05/2025: 21,90 € 1 , 59 2,19 za 100 g pršut monviso 1 kg = 16,90 € cijena na 10/12/2025: 17,90 € 1 , 69 2,09 za 100 g salama napoli 1 kg = 15,90 € cijena na 01/01/2026: 20,90 € 1 , 59 2,09 za 100 g salama piccante 1 kg = 16,90 € cijena na 01/01/2026: 21,90 € 1 , 69 2,19 za 100 g • p r o t e c t e d g e o g r a p h i c a l i n d i c a t i o n • salama felino igp 1 kg = 18,90 € cijena na 02/05/2025: 23,90 € 1 , 89 2,39 za 100 g

3. stranica sadrži:
sir gorgonzola i mascarpone 1 kg = 13,90 € cijena na 26/11/2025: 14,90 € • p r o t e c t e d d e s i g n a t i o n o f o r i g i n • 1 , 39 1,79 za 100 g pecorino romano tvrdi ovčji sir 1 kg = 23,90 € cijena na 02/05/2025: 29,90 € 2 , 39 2,99 za 100 g caciotta kravlji sir chili paprika 1 kg = 17,90 € cijena na 02/05/2025: 22,90 € 1 , 79 2,29 za 100 g sir dimljena mozzarella bufala 200 g 1 kg = 14,95 € cijena na 10/12/2025: 3,49 € 2 , 99 3,99 za kom scamorza bianca kravlji sir 200 g 1 kg = 11,95 € cijena na 10/12/2025: 2,69 € 2 , 39 3,19 za kom pakiranje

4. stranica sadrži:
od srijede, 30.09. do 06.10. najniža cijena u 30 dana 1 , 69 2,39 croissant bez punjenja 6 kom 360 g 1 kg = 4,70 € cijena na 02/05/2025: 2,39 € 5 , 19 6,99 mix za prženje mekušci, ribe i rakovi 500 g 1 kg = 10,38 € cijena na 19/06/2025: 6,99 € sladoled 4 okusa više vrsta 1 kg cijena na 02/05/2025: 5,29 € 2 , 99 5,29 za kom -43 % štapići big cioc bademi bijela čokolada 255 g 1 kg = 7,81 € cijena na 17/07/2025: 2,69 € 1 , 99 2,99 -33 % 3 , 19 4,19 dimljena panceta 200 g 1 kg = 15,95 € cijena na 15/05/2025: 4,19 € 1 , 49 2,19 -31 % salama milano 150 g 1 kg = 9,94 € cijena na 02/05/2025: 2,19 € 1 , 19 1,79 -33 % rolana panceta 100 g 1 kg = 11,90 € cijena na 02/05/2025: 1,79 € 2 , 49 3,49 pizza 4 vrste sira 375 g 1 kg = 6,64 € cijena na 29/01/2026: 3,49 € 1 , 99 za kom sladoled šlag/ lješnjak 500 g 1 kg = 3,98 € cijena na 02/05/2025: 2,89 €

5. stranica sadrži:
pršut parma dop 100 g 1 kg = 29,90 € cijena na 26/08/2025: 3,99 € 2 , 99 3,99 • p r o t e c t e d d e s i g n a t i o n o f o r i g i n • sir mascarpone 500 g 1 kg = 5,38 € cijena na 02/05/2025: 4,49 € 2 , 69 4,25 100% talijansko mlijeko -36 % 0 , 79 1,15 -31 % sir ricotta 250 g 1 kg = 3,16 € cijena na 02/05/2025: 1,15 € 2 , 09 2,99 za kom • p r o t e c t e d d e s i g n a t i o n o f o r i g i n • -30 % sir gorgonzola slatka/ pikantna 200 g 1 kg = 10,45 € cijena na 15/05/2025: 3,25 € piadina svježa 5 kom 600 g 1 kg = 2,82 € cijena na 02/05/2025: 2,29 € 1 , 69 2,29 • p r o t e c t e d g e o g r a p h i c a l i n d i c a t i o n • tiramisu 500 g 1 kg = 5,78 € cijena na 02/05/2025: 3,99 € 2 , 89 3,99 jogurt kremasti mix 8 kom 1 kg cijena na 02/05/2025: 3,09 € 2 , 29 3,09 0 , 69 0,79 kuhana palenta 1 kg cijena na 02/05/2025: 0,79 € 1 , 29 1,79 sušene rajčice u suncokretovom ulju 165 g 1 kg ocijeđene mase = 7,82 € cijena na 20/01/2026: 1,79 €

6. stranica sadrži:
od srijede, 30.09. do 06.10. najniža cijena u 30 dana fileti tune u maslinovom ulju 260 g 1 kg = 13,81 € cijena na 02/05/2025: 4,79 € 3 , 59 4,79 2 , 99 3,99 kava espresso 250 g 1 kg = 11,96 € cijena na 13/05/2025: 3,99 € 1 , 99 2,39 za kom torta čokoladna/ tiramisu 400 g 1 kg = 4,98 € cijena na 02/05/2025: 2,39 € 1 , 69 2,49 -32 % croissant s kremom od pistacije 300 g 1 kg = 5,64 € cijena na 02/05/2025: 2,49 € 1 , 79 2,29 • p r o t e c t e d g e o g r a p h i c a l i n d i c a t i o n • keks cantuccini s bademom 300 g 1 kg = 5,97 € cijena na 07/07/2026: 2,29 € 1 , 79 2,29 meki biskvit kakao krema 300 g 1 kg = 5,97 € cijena na 02/05/2025: 2,29 € 1 , 19 1,59 artičoke češnjak/ peršin 285 g 1 kg = 4,18 € cijena na 18/02/2026: 1,59 € 0 , 79 1,05 kapulice 180 g 1 kg ocijeđene mase = 4,39 € cijena na 02/05/2025: 1,09 € 1 , 39 1,75 keksi piškote 400 g 1 kg = 3,48 € cijena na 02/05/2025: 1,99 €

7. stranica sadrži:
tamna čokolada 50% kakao 500 g 1 kg = 8,98 € cijena na 17/06/2025: 5,79 € 4 , 49 5,99 4 , 99 6,49 praline melody 310 g 1 kg = 16,10 € cijena na 02/05/2025: 5,99 € 0 , 79 0,99 gazirano piće tonic 1 l cijena na 02/05/2025: 0,99 € 1 , 99 2,99 -33 % aperitiv spritz 8% vol. 750 ml 1 l = 2,66 € cijena na 02/05/2025: 2,69 € 2 , 79 3,99 -30 % vino castelli romani 1,5 l 1 l = 1,86 € cijena na 02/05/2025: 3,52 € 2 , 79 3,99 -30 % vino chianti 750 ml 1 l = 3,72 € cijena na 02/05/2025: 3,99 € 2 , 99 4,99 -40 % vino crveno salice salentino riserva 750 ml 1 l = 3,99 € cijena na 02/05/2025: 4,99 € 1 , 99 2,99 -33 % vino fragolino 750 ml 1 l = 2,66 € cijena na 02/05/2025: 2,52 € 3 , 99 5,99 -33 % liker limoncello 22% vol. 700 ml 1 l = 5,70 € cijena na 02/05/2025: 5,99 €

8. stranica sadrži:
od srijede, 30.09. do 06.10. najniža cijena u 30 dana 2 , 39 3,19 šunka u ovitku 400 g 1 kg = 5,98 € cijena na 02/05/2025: 3,19 € 0 , 99 1,39 svježe tijesto za pizzu 400 g 1 kg = 2,48 € cijena na 02/05/2025: 1,39 € 1 , 89 2,89 -34 % sir gouda 300 g 1 kg = 6,30 € cijena na 02/05/2025: 3,19 € 0 , 59 0,75 brašno pšenično za pizzu 1 kg cijena na 02/05/2025: 0,75 € 0 , 59 0,79 pivo lager 4,7% vol. 500 ml 1 l = 1,18 € cijena na 02/05/2025: 0,85 € 1 , 19 1,45 pasirana rajčica bio 680 g 1 kg = 1,75 € cijena na 02/05/2025: 1,59 € 100% r a j č i c e talijanske 5 , 19 6,49 100 % talijanska rajčica pizza margherita 3 kom 900 g 1 kg = 5,77 € cijena na 02/05/2025: 6,49 € 1 , 79 2,29 masline zelene bez koštice 250 g 1 kg ocijeđene mase = 7,16 € cijena na 08/07/2025: 2,29 €

9. stranica sadrži:
1 , 39 1,79 lasagne s jajima 500 g 1 kg = 2,78 € cijena na 02/05/2025: 1,79 € umak bolonjez 360 g 1 kg = 4,98 € cijena na 02/05/2025: 2,29 € 1 , 79 2,29 talijansko meso 100% r a j č i c e talijanske 2 , 99 3,49 pesto od pistacija 190 g 1 kg = 15,74 € cijena na 02/05/2025: 2,99 € 0 , 69 0,99 za kom -30 % začini za umak za tjesteninu 50 g 1 kg = 13,80 € cijena na 02/05/2025: 0,99 € 2 , 19 3,19 -31 % umak od morskih plodova 300 g 1 kg = 7,30 € cijena na 02/05/2025: 3,19 € 0 , 99 1,59 za kom 100% talijanska žitarica -37 % svježa tjestenina trofie/ strozzapreti 500 g 1 kg = 1,98 € cijena na 02/05/2025: 1,59 € 0 , 99 1,19 za kom rezanci s jajima/ špinatom 250 g 1 kg = 3,96 € cijena na 02/05/2025: 1,19 € 1 , 99 2,99 tuna žutoperajna u maslinovom ulju 3 x 60 g 1 kg = 11,06 € cijena na 02/05/2025: 2,99 € -33 %

10. stranica sadrži:
od srijede, 30.09. amo essere eccellente je linija proizvoda posvećena gastronomskoj izvrsnosti 2 , 69 ograničena količina šunka suha dimljena premium 100 g 1 kg = 26,90 € cijena na 27/05/2026: 2,69 € 4 , 99 ograničena količina bresaola gornji dio buta premium 100 g 1 kg = 49,90 € cijena na 27/05/2026: 4,99 € 2 , 59 ograničena količina kobasica spianata pikant premium 100 g 1 kg = 25,90 € cijena na 06/03/2026: 2,59 € 3 , 49 ograničena količina šunka kuhana pečena premium 120 g 1 kg = 29,09 € cijena na 06/03/2026: 3,39 € talijansko meso 2 , 99 ograničena količina panceta coppata premium 100 g 1 kg = 29,90 € cijena na 06/03/2026: 2,99 € talijansko meso talijansko meso 3 , 19 talijansko meso ograničena količina kuhana šunka visoke kvalitete premium 120 g 1 kg = 26,59 € cijena na 27/05/2026: 3,39 €

11. stranica sadrži:
od srijede, 30.09. 2 , 99 talijansko meso ograničena količina toskanska porchetta premium 100 g 1 kg = 29,90 € cijena na 06/03/2026: 2,79 € 4 , 99 ograničena količina sir pecorino pienza premium 300 g 1 kg = 16,64 € cijena na 02/05/2025: 5,49 € 4 , 59 • p r o t e c t e d d e s i g n a t i o n o f o r i g i n • ograničena količina sir grana padano dop 20 mjeseci premium 250 g 1 kg = 18,36 € cijena na 02/05/2025: 4,99 € 1 , 39 • p r o t e c t e d d e s i g n a t i o n o f o r i g i n • ograničena količina sir ribani grana padano dop 20 mjeseci premium 80 g 1 kg = 17,38 € cijena na 02/05/2025: 1,49 € 1 , 99 ograničena količina pesto alla genovese bez češnjaka premium 130 g 1 kg = 15,31 € cijena na 02/05/2025: 2,19 € 1 , 99 ograničena količina tortellini bolognese premium 250 g 1 kg = 7,96 € cijena na 02/05/2025: 1,99 € 1 , 99 ograničena količina girasoli rajčica i mozzarella di bufala premium 250 g 1 kg = 7,96 € cijena na 02/05/2025: 2,49 € 1 , 99 ograničena količina cappelletti pršut i sir parmigiano reggiano premium 250 g 1 kg = 9,16 € cijena na 02/05/2025: 1,99 € 1 , 49 ograničena količina taralli 100% maslinovo ulje premium 250 g 1 kg = 14,90 € cijena na 17/03/2026: 1,49 €

12. stranica sadrži:
od srijede, 30.09. fusilli premium/ rigatoni premium/ linguine premium 500 g 1 kg = 2,38 € cijena na 02/05/2025: 1,29 € 1 , 19 za kom o b l i k o v a n e z b r o n a s t i m i š o b a m i • p r o t e c t e d g e o g r a p h i c a l i n d i c a t i o n • ograničena količina 0 , 99 1 0 0 % talijansko ograničena količina umak od rajčica premium 330 g 1 kg = 3,00 € cijena na 20/02/2026: 0,99 € 1 , 99 ograničena količina zelene masline cerignola premium 530 g 1 kg ocijeđene mase = 3,76 € cijena na 02/05/2025: 1,99 € 3 , 79 • p r o t e c t e d g e o g r a p h i c a l i n d i c a t i o n • ograničena količina keksi ricciarelli premuim 200 g 1 kg = 18,95 € cijena na 20/05/2026: 3,79 € 3 , 69 ograničena količina keksi torcetti s maslacem premium 300 g 1 kg = 12,30 € cijena na 14/02/2026: 3,69 € 2 , 99 ograničena količina praline gianduiotti 150 g 1 kg = 19,94 € cijena na 07/03/2026: 2,99 € 2 , 09 ograničena količina pivo premium talijansko 500 ml 1 l = 4,18 € cijena na 22/05/2026: 2,09 € 1 , 39 • p r o t e c t e d g e o g r a p h i c a l i n d i c a t i o n • ograničena količina aceto balsamico glazura 310 g 1 kg = 4,49 € cijena na 02/05/2025: 1,49 € 3 , 99 • p r o t e c t e d g e o g r a p h i c a l i n d i c a t i o n • ograničena količina aceto balsamico di modena premium 250 ml 1 l = 11,16 € cijena na 02/05/2025: 2,79 € 1 , 59 100% r a j č i c e talijanske ograničena količina umak od datterino rajčica premium 500 g 1 kg = 3,18 € cijena na 02/05/2025: 1,59 €

13. stranica sadrži:
Amo Essere Eccellente je linija proizvoda posvećena gastronomskoj izvrsnosti To su visokokvalitetni proizvodi, od kojih mnogi imaju certifikate izvornosti, zaštićenog podrijetla ili tradicionalnog specijaliteta. Svi su proizvedeni da zadovolje potrebe najzahtjevnijih kupaca koji prate podrijetlo sirovina i metode njihove obrade. Kvaliteta, tradicija, tipičnost i izvrstan okus vrijednosti su kojima se ponose proizvodi Amo Essere Eccellente, a koji predstavljaju beskompromisan put prema najboljim užicima za stolom, ne zaboravljajući posebne prigode i svečanosti.

14. stranica sadrži:
svježe meso voće i povrće od srijede, 30.09. od 06.10. od srijede, 30.09. od 06.10. pametna kupnja najniža cijena u 30 dana najniža cijena u 30 dana * ponuda se odnosi samo na prodaju na uslužnom pultu juneće mljeveno meso 450 g 1 kg = 9,53 € cijena na 02/05/2025: 4,69 € pakiranje 4 , 29 5,39 za kom pileći file od prsa* cijena na 09/07/2026: 7,39 € 4 , 99 7,39 za kg teleća lopatica bez kosti* cijena na 02/05/2025: 13,99 € 10 , 49 14,99 za kg -30 % svinjska lopatica* cijena na 02/05/2025: 5,49 € 2 , 69 4,89 za kg -44 % tikvice zemlja podrijetla: poljska cijena na 02/05/2025: 1,59 € 1 , 09 1,49 za kg bukovača 500 g 1 kg = 3,98 € zemlja podrijetla: hrvatska cijena na 02/05/2025: 2,49 € pakiranje 1 , 99 2,49 za kom kiseli kupus rezani 500 g 1 kg = 1,50 € zemlja podrijetla: hrvatska cijena na 02/05/2025: 1,00 € 0 , 75 0,99 za kom calluna ø tegle 9cm zemlja podrijetla: nizozemska cijena na 16/09/2026: 1,59 € 1 , 59 1,99 za kom -32 %

15. stranica sadrži:
pekarnica pekarnica delikatesa od srijede, 30.09. do 06.10. od srijede, 30.09. do 06.10. www.eurospin.hr najniža cijena u 30 dana najniža cijena u 30 dana ponuda iz odjela delikatesa može varirati u nekim trgovinama. dalmatinska buðola 1 kg = 16,90 € cijena na 27/09/2025: 23,90 € 1 , 69 1,99 za 100 g dimljeni sir fit 1 kg = 10,90 € cijena na 02/05/2025: 14,90 € 1 , 09 1,49 za 100 g donut nugat punjeni 71 g 1 kg = 7,04 € cijena na 02/05/2025: 0,69 € 0 , 50 0,69 za kom kolač kremšnita 340 g 1 kg = 7,91 € cijena na 20/08/2025: 3,59 € 2 , 69 3,59 za kom zvrk sa sirom 120 g 1 kg = 5,75 € cijena na 27/05/2026: 0,89 € 0 , 69 0,89 za kom domaća panceta na posedarski 1 kg = 13,90 € cijena na 02/05/2025: 19,90 € 1 , 39 1,99 za 100 g -30 % sir maasdam 1 kg = 6,50 € cijena na 05/06/2025: 13,20 € 0 , 65 0,99 za 100 g -34 % kruh zlatni korijen 300 g 1 kg = 3,30 € cijena na 02/05/2025: 1,55 € 0 , 99 1,59 za kom -37 %

16. stranica sadrži:
naši proizvodi pametna kupnja od srijede, 30.09. do 06.10. najniža cijena u 30 dana 1 , 99 grašak fini 1 kg cijena na 20/09/2025: 2,19 € 2 , 09 2,89 minestrone mix 14 vrsta povrća 1,5 kg 1 kg = 1,40 € cijena na 02/05/2025: 2,89 € 2 , 59 3,99 paella 600 g 1 kg = 4,32 € cijena na 02/05/2025: 3,59 € 1 , 79 2,59 -30 % burek s krumpirom 600 g 1 kg = 2,99 € cijena na 02/05/2025: 2,59 € 1 , 89 2,39 panirane mini mozzarelle 300 g 1 kg = 6,30 € cijena na 02/05/2025: 2,39 € 3 , 49 4,99 sandwich sladoled 2 okusa 8 kom 720 g 1 kg = 4,85 € cijena na 19/11/2025: 4,69 € 2 , 09 2,99 -30 % korneti vanilija i kakao 6 kom 450 g 1 kg = 4,65 € cijena na 02/05/2025: 2,75 € 3 , 19 4,19 čajna salama 250 g 1 kg = 12,76 € cijena na 02/05/2025: 4,19 € 1 , 49 1,99 pureća prsa 140 g 1 kg = 10,65 € cijena na 02/05/2025: 1,99 € 4 , 69 6,99 -32 % topljeni sir listići 50 kom 1 kg cijena na 17/07/2025: 6,99 € 1 , 69 2,25 sir brie 200 g 1 kg = 8,45 € cijena na 02/05/2025: 2,25 € -35 % -30 %

17. stranica sadrži:
1 , 49 2,19 -31 % sir dimljeni narezani 150 g 1 kg = 9,94 € cijena na 02/05/2025: 2,19 € 1 , 75 2,29 namaz od čvaraka na slavonski 200 g 1 kg = 8,75 € cijena na 02/05/2025: 2,29 € 1 , 49 2,29 -34 % šlag u spreju 250 g 1 kg = 5,96 € cijena na 02/05/2025: 2,29 € 0 , 79 1,19 -33 % desert riža vanilija 180 g 1 kg = 4,39 € cijena na 02/05/2025: 1,19 € 0 , 59 0,89 -33 % sir svježi skyr 0,1% m.m. 150 g 1 kg = 3,94 € cijena na 02/05/2025: 0,89 € 0 , 45 0,65 -30 % kiselo vrhnje 12% m.m. 180 g 1 kg = 2,50 € cijena na 02/05/2025: 0,65 € 1 , 59 1,95 crvena paprika fileti 320 g 1 kg ocijeđene mase = 4,97 € cijena na 02/05/2025: 2,09 € 0 , 99 1,39 za kom tortilja integralna/ pšenična 6 kom 360 g 1 kg = 2,75 € cijena na 10/03/2026: 1,39 € 1 , 49 1,99 snack mix 400 g 1 kg = 3,73 € cijena na 24/04/2026: 1,99 € 2 , 19 2,59 muesli granola crveno voće 375 g 1 kg = 5,84 € cijena na 02/05/2025: 2,59 € www.eurospin.hr naši proizvodi od srijede, 30.09. do 06.10. najniža cijena u 30 dana

18. stranica sadrži:
naši proizvodi pametna kupnja od srijede, 30.09. do 06.10. najniža cijena u 30 dana 1 , 49 1,89 keksi sa žitaricama 2 x 250 g 1 kg = 2,98 € cijena na 08/07/2025: 1,89 € 1 , 69 2,49 -32 % lizalice 250 g 1 kg = 6,76 € cijena na 02/05/2025: 2,49 € 0 , 99 1,29 napitak od soje bio 1 l cijena na 02/05/2025: 1,39 € 0 , 89 1,19 voćni napitak tropski okus 1,5 l 1 l = 0,60 € cijena na 09/05/2026: 1,19 € 1 , 29 1,89 -31 % papir za pečenje 20 m cijena na 02/05/2025: 1,89 € 2 , 99 4,99 -40 % toaletni papir 2 sloja, 170 listića, 20 rola cijena na 02/05/2025: 4,99 € 0 , 69 1,19 za kom -42 % papirnate maramice u kutiji 3 sloja 100 kom cijena na 02/05/2025: 1,19 € 0 , 69 1,19 -42 % vreće za smeće plave 53 x 65 cm, 40 l, 20 kom 53 x 65 cm cijena na 02/05/2025: 1,19 € 2 , 49 3,45 kroketi za mačke piletina, puretina i povrće 2 kg 1 kg = 1,25 € cijena na 02/05/2025: 3,45 € 3 , 19 4,19 za kom hrana za mačke riba/meso 12 x 100 g 1 kg = 2,66 € cijena na 02/05/2025: 4,19 €

19. stranica sadrži:
od srijede, 30.09. do 06.10. najniža cijena u 30 dana 1 , 99 2,39 bio keksi za djecu 320 g 1 kg = 6,22 € cijena na 02/05/2025: 2,39 € 1 , 25 1,35 voćna kašica bio jabuka 2 x 125 g 1 kg = 5,00 € cijena na 01/12/2025: 1,35 € 1 , 25 1,35 voćna kašica bio kruška 2 x 125 g 1 kg = 5,00 € cijena na 01/12/2025: 1,35 € 1 , 25 1,35 voćna kašica bio mix voća 2 x 125 g 1 kg = 5,00 € cijena na 01/12/2025: 1,35 € 1 , 79 2,49 za kom 112 bc 131 krema za djecu cink oksid bio/ hidratantna eco 100 ml 1 l = 17,90 € cijena na 02/05/2025: 2,49 € pelene gaćice više vrsta cijena na 02/05/2025: 5,29 € 4 , 19 5,29 za kom 2 , 99 3,59 za kom pelene više vrsta cijena na 01/12/2025: 3,59 € 0 , 39 0,49 za kom bio voćna kašica razni okusi 100 g 1 kg = 3,90 € cijena na 26/05/2025: 0,49 €

20. stranica sadrži:
pametna kupnja ograničena ponuda *proizvod dostupan u ograničenim količinama. ponuda vrijedi do isteka zaliha. od srijede, 30.09. staklena vaga* lcd zaslon, brzo i precizno vaganje. 6 , 99 yoga prostirka* pvc, dimenzije: 180 x 60 x 0,8 cm, razne boje su dostupne. 9 , 99 za kom četka za kosu* razni modeli su dostupni. 2 , 99 za kom boca 1l* dimenzije 8 x 28,6 cm. razne boje su dostupne. 8 , 99 za kom set od 2 košare* dimenzije: 20 x 15 x 13 cm + 18 x 14 x 11 cm, razne boje su dostupne. 4 , 99 za set

21. stranica sadrži:
www.eurospin.hr Ograničena ponuda *Proizvod dostupan u ograničenim količinama. Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Od srijede, 30.09. SET TUŠ I CRIJEVO* Sa 8 podesivih mlaznica za vodu. 7 , 99 KOŠARICA ZA TUŠ* Dimenzije: 25 x 55 x 23 cm. 9 , 99 KOŠ ZA SMEĆE 3L* Dimenzije: 17 x 17 x 24,5 cm. 5 , 99 za kom ČETKA ZA WC* Dimenzije: 9,8 x 39,5 h cm. 3 , 99 za kom 3 , 99 za set RAZNE KOŠARE* Dostupne su veličine: 3L - 21 x 15,5 x 13,5 cm, 6L - 26 x 18 x 16,5 cm, 17L - 36 x 26,5 x 24 cm.

22. stranica sadrži:
pametna kupnja ograničena ponuda *proizvod dostupan u ograničenim količinama. ponuda vrijedi do isteka zaliha. od srijede, 30.09. kutija za pohranu* s metalnim okvirom, čvrstom tkaninom i ojačanim šavovima, dimenzije: 50 x 38 x 30 cm. 6 , 99 set 10 vješalica* s nekliznim umetcima. 4 , 99 za set organizator ladice* dimenzije: 32 x 32 x 8 cm. 4 , 99 za kom organizator sa 6 polica* može se objesiti s kukicama i petljom, dimenzije: 28 x 28 x 116h cm. 4 , 99 set spremnika za deku* dimenzije: 55 x 45 x 25 h cm. 5 , 99 set spremnika za odjeću* dimenzije: 30 x 40 x 20 h cm. 3 , 99 spremnik s poklopcem* dimenzije: 50 x 40 x 20h cm. 5 , 99

23. stranica sadrži:
Osjećajte se kao kod kuće uz Eurospin, jer smo Vam blizu u svakom okruženju.

24. stranica sadrži:
petak 02.10. - subota 03.10. najniža cijena u 30 dana pametna kupnja - eurospin.hr pratite nas na: ponuda iz odjela delikatesa može varirati u nekim trgovinama. 202623bishr 5 , 99 8,99 -33 % čokoladne praline 1 kg cijena na 02/05/2025: 9,99 € 3 , 99 5,79 -31 % vodka 37,5% vol. 700 ml 1 l = 5,70 € cijena na 02/05/2025: 5,48 € 8 , 99 12,99 -30 % deterdžent za rublje 6,36 kg 1 kg = 1,42 € cijena na 02/05/2025: 12,99 € po pranju 0,07 € -33 % pileće trakice od filea 400 g 1 kg = 7,98 € cijena na 10/06/2026: 4,79 € 3 , 19 4,79 za kom mesnica pakiranje limun 500 g 1 kg = 1,10 € zemlja podrijetla: argentina/čile cijena na 02/05/2025: 0,99 € 0 , 55 za kom voće i povrće ograničena količina domaća slanina 300 g 1 kg = 14,97 € cijena na 17/12/2025: 6,99 € 4 , 49 5,49 za kom

Ostali katalozi u ovoj kategoriji


24.09.2026. - 07.10.2026.
Vrijedi još 6 dana


23.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


23.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


24.09.2026. - 07.10.2026.
Vrijedi još 6 dana


28.09.2026. - 04.10.2026.
Vrijedi još 3 dana


28.09.2026. - 04.10.2026.
Vrijedi još 3 dana


28.09.2026. - 04.10.2026.
Vrijedi još 3 dana


30.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


30.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


30.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


30.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


01.10.2026. - 07.10.2026.
Vrijedi još 6 dana


30.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


30.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana


30.09.2026. - 06.10.2026.
Vrijedi još 5 dana